Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-12, 11:10

Ok.

Jadę jutro w Gorce. Pogoda zapowiada się cudownie :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-12, 11:12

Nie możesz nic kojarzyć, bo nawalał Cię łeb. Ile dałbyś wtedy za łyk zalewy z ogórków kiszonych?
Przeszkadza Ci, że jestem rozmarzony i zakochany? Jestem miło usposobionym do świata misiem - to też Ci przeszkadza? Teraz rozumiem, co doprowadza do frustracji urzędasów w godzinach ich pracy. Wazelinę czuć... Po godzinach pewnie mama jeszcze krzyczy. Gotów jesteś stawić czoła oświacie? Pamiętaj, że czasy się zmieniły - teraz to dzieci biją pedagogów z Bożej łaski. :|
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-12, 11:35

Dobromił pisze:Jadę jutro w Gorce. Pogoda zapowiada się cudownie
Będziemy się za Ciebie modlić.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-12, 11:50

sprocket73 pisze:
Dobromił pisze:Jadę jutro w Gorce. Pogoda zapowiada się cudownie
Będziemy się za Ciebie modlić.


To poproszę o modlitwę za moich współtowarzyszy wycieczki masowej.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-12, 18:27

Drogi kolego laynn, znalazłem doskonałą ofertę spełniającą Twe wymogi - https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-krow ... zu6Be.html
Mamy niedzielę handlową, więc możesz nie tylko sprzedawać, ale także i kupować. Nie zwlekaj i kupuj. :o-o
Super promocja: kupujesz jedno zwierzę w cenie dwóch. O strawę się nie martw - pod balkonem masz trawnik, słomy też masz pewnie pod dostatkiem. Może i drogo, najwyżej przez trzy miechy zamiast ryżu będziesz na diecie mlecznej, potem wyjdziesz już na prostą i zgarniasz dopłaty. Zwrot z inwestycji lepszy niż na ganglokatach nawet nie licząc zysków ze sprzedaży nawozu naturalnego. Zamiast w pogórza pospacerujesz sobie wte i wewte jak z pieskiem, tylko sąsiadom nie mów, że to bydło. Nie dziękuj. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-12, 19:27

Ceprze, zobaczyłem swój nick, ale żeby Cię nie martwić, nie czytam Twych postów. Odpisuje Ci jedynie byś swe kompleksy nie musiał leczyć pisząc teraz kilkanaście, czy też więcej postów do mnie. Znaczy pisz, skoro ma to Ci pomóc. Ale ja je nie przeczytam...
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-12, 19:43

laynn pisze:Znaczy pisz, skoro ma to Ci pomóc. Ale ja je nie przeczytam...
laynn, jak chcesz to ja Ci będę streszczał posty cepra... co Ty na to?
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-12, 20:00

Na prawdę nie ma potrzeby, ale dziękuje za chęci :D
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-12, 20:01

laynn - mi pomaga. ;) Pewnie czytałeś ze 2 razy, bo trza czytać także między wierszami. :D
Dzięki sprocket za wolontariat. Oświecony Sosnowiec prawie cały był dziś w żałobie, więc rozumiem smutek zagranicznika. Gdybyś jednak poprosił również Ukochaną o wsparcie, to zagranicznik byłby Wam wdzięczny. Ja też. Dobrze mieć bezinteresownych kolegów gotowych pomóc. :-/
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-12, 20:24

laynn pisze:Na prawdę nie ma potrzeby, ale dziękuje za chęci
W sumie nawet lepiej, że nie chcesz, bo jak tak sobie myślałem jak to streścić, to cieżko... chyba, że w 3 słowach... "życie mnie mnie" ;)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-12, 20:39

sprockecie, znów zawiodłeś mnie swą interpretacją. Mamy wiosnę i wszystko kwitnie. Prawie wszystko, bo nie dotyczy to obu stron Brynicy. I oświaty. I urzędników. To grupy społeczne jak ginekolodzy: szukają problemów tam, gdzie inni przyjemności. Carpe diem. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-04-12, 21:28

sprocket73 pisze:chyba, że w 3 słowach...

A ja bym to Witek skrócił do jednego słowa. "Pierdolenie".
laynn

Postautor: laynn » 2019-04-12, 21:42

Czyli nic nowego.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-13, 13:35

Pogięło niektórych gimnazjalistów na egzaminie z języka polskiego. Niewiele osób sobie zdaję sprawę, że życie to fraszka i skarga zmiętego sprocketa:
sprocket73 pisze:w 3 słowach... "życie mnie mnie"
umożliwiała wybór jednej z trzech odpowiedzi:
1. Trudy codziennej egzystencji są łatwe do przezwyciężenia.
2. Życie polega na unikaniu cierpień.
3. Człowiek nieustannie mierzy się z przeciwnościami losu.

Jak hipotetycznie zinterpretowaliby forumowicze swe życie, znaczy się fraszkę?
Społeczeństwo jest podzielone /podobnie jak i forumowicze/ - wszystkim się nie dogodzi. :zol

Ad 1). Np. ceper, ale nie rozumiem słowa "trudy", przecież każdy kreuje swój los.
Ad 2). Np. sokół czmychając dla relaksu na szychtę.
Ad 3). Chyba większość, dla których los rzuca kłody pod nogi lub sami dokładają sobie zmartwień; także autor fraszki=poeta z Bożej łaski był oświecony i nauczycielem, wolny rynek nie miał dla niego oferty innej pracy.


Pewnie źle wybrałem, ale los preferuje stabilne emocjonalnie osoby, które nie marudzą, nie strzelają fochów, bez cyklicznej zmienności nastroju, np. dziś jest kreatywny i myśli o agrobiznesie, jutro już nie wchodzi to w rachubę, chyba że za 5 lat. ;)

sprockecie - zinterpretuj to po ślůnsku, zagłębiowsku i galicyjsku. Te języki obce sprawiają mi problem, bo w mym środowisku nie używa się archaicznych słów typu: :ryb
darkheush pisze:"Pierdolenie" ... "przypiedalaczadowszystkiegoiwkażdymtemacie"
sokół pisze:pierdolisz
Ostatnio zmieniony 2019-04-13, 13:37 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-13, 14:05

Dobromił pisze:poproszę o modlitwę za moich współtowarzyszy

Boże, miej w swej opiece turystów w Gorcach. Niech grzanego piwa nie zabraknie dla spragnionych i wyziębionych. AMEN.

ceper pisze:sprockecie - zinterpretuj
pierdolisz
Dam Ci podpowiedź - nie chodziło o seks.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości