Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tylko nie mów nikomu...

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-15, 08:13   

Rewelacja. :zly czyli dla wybranych
Ostatnio zmieniony przez 2020-09-15, 08:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2020-09-15, 08:20   

Takie życie...
Lepszy sort będzie terenówką wjeżdżał i strzelał do zwierza. A plebs ma się cieszyć, że pozwolono mu w jakimś okresie roku przejść gdzieś szlakiem.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-09-15, 08:31   

Dobrze utrzymane drogi leśne widziałem kusiło mnie tam podjechać rowerem ale w końcu nie byłem ale widząc takie obiekty morale spada i zakazami człowiek się mniej przejmuje . W każdym razie po poleskiej stronie Tatr nie kojarzę takich obiektów
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1922
Wysłany: 2020-09-15, 08:37   

Ta infrastruktura po słowackiej stronie jest w wielu miejscach mocno rozbudowana i dobrze utrzymana. Co interesujące - właśnie w terenach "zakazanych". W pobliżu szlaków jakoś ambon nie widziałem.
Gwoli sprawiedliwości - świadkiem polowania nigdy nie byłem. Ale po coś to tam stoi.

Gór Ski napisał/a:
W każdym razie po poleskiej stronie Tatr nie kojarzę takich obiektów

U nas się już nie da, ludzi tyle, że przypadkowe ofiary byłyby prawie pewne.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2020-09-15, 08:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-09-15, 08:37   

Bardzo ładne ujęcia Kominiarskiego i Ornaków.

Co było w śnie ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2020-09-15, 08:47   

Dobromił napisał/a:
Co było w śnie ?
Pokój, taki utrzymany w stylu lata 70-te. W pokoju kilkoro ludziów siedziało, w tym ja. Umeblowanie: jakaś sofa, fotele, ława... i wanna. W wannie woda i zestaw wielu tajemniczych rurek i kranów. Coś tam odkręcałeś, upuszczałeś, nalewałeś, przelewałeś... z wielkim pietyzmem i wiedzą ekspercką. Byłeś mistrzem tej wody, niczym Jańcio Wodnik. Miała ona różnorakie właściwości. Zaczerpnięta z odpowiedniej rurki do kubka gasiła pragnienie. Nalana z innej do butelki plastikowej typu pet 1.5 l. leczyła choroby (przychodzili po to co chwilę jacyś goście). W końcu z jakiejś kapiącej rureczki można było nakapać do kieliszka - to wzmacniało bystrość umysłu.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-09-15, 08:51   

Woda - źródło życia.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1922
Wysłany: 2020-09-15, 09:11   

A myślałem, że to ja mam porąbane sny :lol
Mnie się Dobromił śnił w Tatrach. W okolicznościach niejako proroczych.
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9376
Wysłany: 2020-09-15, 09:13   

Prezes napisał/a:

Mówiąc szczerze - za lepsze rozwiązanie uważam utworzenie odrębnego działu forum z ograniczonym dostępem dla takich relacji (nie są wtedy widoczne publicznie, zwłaszcza dla niezalogowanych i nie trzeba się szczypać z opisem), ale pewnie uznasz, że to jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych.


Tak jest np na Górskim Świecie.
Jest ukryty dział, to chyba żaden problem to zrobić i adminwpuszcza każdego kto chce :)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-15, 09:17   

No cóż ja jestem za. Ale to przeczy istocie sensu tego forum ;)
 
 
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-09-15, 09:26   

Prezes napisał/a:
Gwoli sprawiedliwości - świadkiem polowania nigdy nie byłem. Ale po coś to tam stoi.


W Tatrach też nie ale tam rzadko bywam w porze letniej , natomiast w W Małej i Wielkiej Fatrze widziałem polowanie . W okolicy przełęczy pod Rozsutcem prowadzi bardzo utrzymana stokówka jadać nią mija się 7 albo 8 ambon . W Bieszczadach W parku narodowym też nie kojarzę takich obiektów.

Prezes napisał/a:
U nas się już nie da, ludzi tyle, że przypadkowe ofiary byłyby prawie pewne.


W takiej dolinie Pysznej tłumów raczej nie ma.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-09-15, 10:03   

Aleś to szybko zrobił! Nie sądziłem, że w tym roku do tego podejdziesz, ale widzę, że Tobie nie trzeba dwa razy pisać...
Niemniej bardzo mnie zaskoczyłeś atakiem z drugiej strony. Oczywiście ma to swoje plusy. Po pierwsze Tanap nie będzie szukał na GBG, a Tpn by może poszukał... po drugie rozwaliłeś mi syetem wybierając drogę zejścia, bo naturalnym dla mnie wydawało mi się schodzić wiadomą drogą, co się nieco dalej zaczyna, ale w sumie zrozumiałem Twoje intencje, taki fajny, długi grzbiet był z pewnością dla Was wyzwaniem.

To ja zamawiam teraz Giewont wzdłuż, Murań i dalej... no i nie kojarzę, zeby ktoś był na tej grani z Zadnią Kopą (odnoga od Bystrej) :D
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-15, 10:12   

sprocket73, pytanie to w tygodniu?
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1922
Wysłany: 2020-09-15, 10:15   

sokół napisał/a:
Giewont wzdłuż

O ile mi wiadomo (nie byłem), to już nie jest taki banał i jest się skąd przepięknie zwalić na północną stronę. Co się zresztą już zdarzało. Poza tym jest się wyjątkowo na widelcu.

Gór Ski napisał/a:
W takiej dolinie Pysznej tłumów raczej nie ma.

Racja! Biorąc pod uwagę kierunek działań TPN w ostatnich latach - być może wszystko przed nami ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2020-09-15, 11:40   

Prezes napisał/a:
za lepsze rozwiązanie uważam utworzenie odrębnego działu forum z ograniczonym dostępem dla takich relacji


Na tym Forum pisze kilkanaście osób z czego część nie ma pojęcia o Tatrach / nie interesuje się Tatrami. Ruch na takim dziale będzie mniejszy niż ruch na forum Gory Szlaki :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group