Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tenczynskie skałki czyli prawie wspin urwisa

Autor Wiadomość
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-06-20, 15:02   Tenczynskie skałki czyli prawie wspin urwisa

Witam , będąc w Krzeszowicach na rehabilitacji i strasznie się nudząc nie oparłem się pokusie zaglądnięcia do pobliskiego Tenczynka i zbadania tamtejszych skałek które są położone głęboko w lesie i do których miałem jakieś 3 kilosy o kulach w jedną stronę :D . Okolice Jury są bardzo malownicze jest tam wiele parków , skałek , jest też kilka fajnych pałaców Potockich do których kiedyś należała większa część Krzeszowic . Nie będę się zbytnio rozpisywał i zanudzał swoją smętną gadaniną tylko załączam kilka fotek :dev :





Jaskinia urwisa :dev









W swoim żywiole :hur6

Parę metrów tam było :D


Czy te oczy mogą kłamać? :usmi



Zwiedziłem też ruiny zamku Tenczyn w pobliskim Rudnie który jest obecnie rekonstruowany




Wpadłem także do doliny Będkowskiej zobaczyć jak się ma moja ukochana Sokolica :) , powróciły wspomnienia tamtego bolesnego dnia kiedy ledwo uniknąłem śmierci :/

Z tego filara spadłem



Iglica , byłem na tej skałce chociaż wróciłem się kilka metrów przed wierzchołkiem ponieważ stwierdziłem że dalsza wspinaczka jest zbyt ryzykowna , czemu tak nie zrobiłem na Sokolicy? Chyba nigdy się tego nie dowiem

Pałac Potockich w Krzeszowicach wybudowany w 1851 roku , obecnie opuszczona ruina



To by było na tyle , dziękuję za uwagę :dev .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group