Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Tatry Słowackie 2-10 lipca 2016

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-31, 10:31   

Szczerze mówiąc myślałem o tym, ale nie wiem czy to w ogóle wykonane było. ;) W tych butach język jest zszyty tak z resztą, że zamiast 12 dziurek, trzeba by było zrobić ich 24, osobne w osobne w języku i osobne tam gdzie były haczyki. W dodatku trzeba by było tam dołożyć jakieś metalowe oczka, żeby się to nie strzępiło. W samym bucie dałoby radę, ale w tym języku to już nie bardzo. Do tego straciły by tam na wodoszczelności. Bo przez dziurki ciekła by tam woda. Zresztą tak czy tak za dużo z tym zachodu, łatwiej wynieść na śmietnik. :-o
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-07-31, 10:39   

Ceper, Ty, taki bogacz, rozpustnik, Don Juan Bełchatowa, celebryta, stały bywalec luksusów w górach, podziurkowałbyś swoje rozpadające się buty? Zrobiłbyś to?
Nie wierzę, kurna, nie wierzę.

Raczej bym pomyślał, że jakby Ci but pękł w górach to byś Gopr wzywał, bo by Ci wstyd było iść w pękniętym.
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-07-31, 17:45   

sokół napisał/a:
podziurkowałbyś swoje rozpadające się buty? Zrobiłbyś to?
Co to są rozpadające buty? Do każdej dziurki podchodzę ze starannością i z odpowiedniej strony.
sokół napisał/a:
jakby Ci but pękł w górach to byś Gopr wzywał, bo by Ci wstyd było iść w pękniętym
GOPR/TOPR jest do innych zadań. Pęknąć to może dętka lub coś w rozmiarze europejskim. Jeśli jadę samochodem w góry, to w nim mam zapasową parę. W pozostałych przypadkach radzę sobie sam (jakiś zestaw naprawczy mam) lub telefon do żony, godzina i po problemie. I tak mam problem z dutkami...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group