Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Szybka Potrójna - 17.07.2015

Autor Wiadomość
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-07-21, 22:41   Szybka Potrójna - 17.07.2015

Długo po Luboniu nie odpoczywamy. Pomysł szybkiej akcji tak nam się spodobał, że dnia następnego znów atakujemy. Tym razem nacieramy pod Czarny Groń, żółtym na Łamaną Skałę, dalej na Potrójną i po popasie czarniutkim z powrotem na parking.
Jest dobrze. Mokro. Nie ma patelni. Do czasu. Pojawia się ok.11 i nie puszcza. Ukrop okrutny. Ale jest forma, są chęci i cola w plecaku. Wystarczy.
Szlak najpierw łagodny, ale rozkręca się uczciwie. Na Łamanej mały popas, ale kobita ucieka czym prędzej, więc i na mnie pora..

Widoków szałowych brak. Raczej wygląda to na podziwianie Beskidu Małego z perspektywy Beskidu Małego.

Na Potrójnej miła pogawędka z Anią, do tego dla uprawnionej piwo, dla nieuprawnionego kawucha robotnicza.


Dalej w miłych okolicznościach przyrody (nie licząc psów, które albo mijamy szerokim łukiem, albo traktujemy bardziej bezpośrednio) podążamy w stronę lasu, tudzież lasem.


Nagle szok. Okazało się, że dzień wczorajszy odcisnął piętno nie tylko na mnie, ale przede wszystkim na biednej wystraszonej sarnie, która w szale ucieczki spod Lubonia przed moim nadlatującym cielskiem dotarła aż pod Potrójną. Jej przerażenie ustąpiło miejsca zdziwieniu na widok swojego prześladowcy.

Dalej już bez ekscesów. Milutko, fajniutko.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2015-07-22, 10:51   

Potrójna zawsze milutka i fajniutka, więc nie może być inaczej. Chociaż ten czarny szlak to moim zdaniem zbyt miły nie jest.
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-22, 16:40   

Cytat:
Pomysł szybkiej akcji tak nam się spodobał,

I bardzo ładnie poszliście za ciosem :-) Upał nie upał a w górkach zawsze fajnie.

Bton, miej litość, zmniejszaj zdjęcia przed wstawieniem, bo się relacje otwierają dłużej niż trwa cała trasa :-)
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-07-22, 18:40   

Ech Pietrze..na tyle relacji ile wrzucam, to jakoś przeżyjecie ;) a nie lubię takiego dziubania okrutnie :)
A ten czarny szlak zaiste bez szału.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-22, 18:44   

bton1 napisał/a:
Ech Pietrze..na tyle relacji ile wrzucam, to jakoś przeżyjecie ;) .

No wyjścia nie ma, jak mus to mus :) .
Choć w Picasie dwoma kliknięciami załatwiłbyś cały folder w minutę :-)
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-07-22, 20:14   

Jestem antyguglistą :)
Póki telefon jako tako ciągnie te zdjęcia, to znaczy, że może być gorzej :)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-07-30, 22:41   Re: Szybka Potrójna - 17.07.2015

bton1 napisał/a:
Jej przerażenie ustąpiło miejsca zdziwieniu na widok swojego prześladowcy.

To siostra musiała na własne oczy sprawdzić, bo po lesie poszły ploty, że ufoki grasują;)
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-07-31, 07:50   

Vlado napisał/a:
To siostra musiała na własne oczy sprawdzić, bo po lesie poszły ploty, że ufoki grasują;)

I to dość wyrośnięte. Myślę, że lasy między Rabką a Andrychowem opustoszały na jakiś czas.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2015-07-31, 17:45   

Byłeś w okolicy i nie dałeś znać. Po trzykroć wpierdol :dev
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-07-31, 21:25   

Był autem przeca....
Profil Facebook
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-07-31, 21:38   

Darecki, miałem jakieś 6h do dyspozycji łącznie z przejazdami..
Do tego, jak słusznie skonstatował kolega Tomasz - alkomobilność miałem wybitnie niewybitną.
Ale co się odwlecze..no tak..jestem krewny flaszkę ;)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group