Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 12:02   

doceniam, że pokonałeś tyle przeszkód, żeby być tu z nami.
Wybacz niedoskonałości.


(trochę nie mam dnia do dialogu i to też wybacz, ale pamiętaj: to stan chwilowy;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 15:15   

Tak czy tak Pudel ma rację i się z nim zgadzam, a to zdanie było trochę niepotrzebne, sam nie lubię takich obron,nikt tu za karę nie jest, nic na siłę nie robi i przy tym pozostańmy. :)

A temat jak w pierwszym poście pisze, jest po to żeby zgłaszać co komu nie pasuje, więc nie ma problemu, wszystko biorę pod uwagę i nad tym pracuję, tylko jeszcze trochę to potrwa ;)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10876
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-10, 15:28   

W banerze (na górze) obrazek-logo klubu powinien być jednak z lewej strony. Ale to już chyba było wałkowane.

To tak tylko, żeby sobie pomarudzić :)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 15:42   

Tam ma być jeszcze napis podobno "Góry bez granic" ;) ale akurat tym to nie ja się zajmuję :-)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-10, 16:13   

a co z tymi emotikonami? bo tamte ( z wczoraj) wydawały się ciekawsze - choćby strzelający chłopek. Te to nudny standard ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 16:54   

Vision napisał/a:
Tto zdanie było trochę niepotrzebne, sam nie lubię takich obron,nikt tu za karę nie jest, nic na siłę nie robi
to nie była żadna obrona, tylko mój prywatny wyraz wdzięczności.
w końcu też się tu bawię.


a emotki, ważna sprawa! (też bym miała listę życzeń;)



Piotrek napisał/a:
W banerze (na górze) obrazek-logo klubu powinien być jednak z lewej strony. Ale to już chyba było wałkowane.

To tak tylko, żeby sobie pomarudzić :)


Vision napisał/a:
Tam ma być jeszcze napis podobno "Góry bez granic" ;) ale akurat tym to nie ja się zajmuję :-)
ja tylko czekam na materiał fotograficzny, bez tego nic nie zdziałam.
Jakieś szkice banera już są, ale konkret będzie na konkretnych fotkach, kiedy do mnie dotrą.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 18:50   

Usmieszków będzie więcej, wczoraj były inne ale Piotrek zgłosił problem i na razie musi być tak, właściwie to nie chodzi o to jakie są, tylko o ich ilość, dopóki tego nie znajdę w kodzie, to nie może być ich za dużo, bo pod przeglądarkami Firefox i Internet Explorer rozwalają monitor w oknie odpowiedzi. ;)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 06:06   

Pudelek napisał/a:
na tym niżej zaznacza się, aby pokazywał nieprzeczytane posty, a nie logował automatycznie...


Faktem jest, że jeszcze raz się temu kwadratowi przyjrzałem, kliknąłem, zbadałem element i to jednak jest automatyczne logowanie. Zobacz posty bez odpowiedzi, to sobie klikasz w ten napis jako niezalogowany i je zobaczysz ;)

Zresztą sprawdziłem to teraz kliknąłem w ten kwadrat i mnie zalogowało, po czym wyłączyłem kompa i włączyłem z powrotem i byłem zalogowany (wcześniej mnie wylogowywało) więc powinno Wam to działać, tylko wcześniej mieliście w profilu inaczej ustawione więc nie działało. Tak czy tak ten kwadrat jest od autologowania.

Drugą metodą na zaznaczenie autologowania jest nie wpisanie żadnych danych w pola logowania i kliknięcie od razu zaloguj, przekieruje Cię do strony gdzie będzie pisało, kliknij tutaj aby spróbować ponownie, klikasz tutaj i masz okno z kwadratem do autologowania.

PS: Bo widzę, że masz FX, więc przed podjęciem próby takiego logowania, wejdź w ustawienia --> prywatność --> usunąć pojedyncze ciasteczka i tam sobie usuń tylko te z klubchimalajowy.prohost.pl Po czym zresetuj przeglądarkę i dopiero spróbuj.

Faktem niestety też jest, że i tak będzie Cię co jakiś czas wylogowywać, bo jest to też związane z bezpieczeństwem, ja już na więcej wpływu tu nie mam i nie wiem od czego to zależy... może od skryptu, może od serwera dlatego od tego też są menadżery haseł i auto uzupełnianie w przeglądarkach, które sprawdza się bardzo dobrze. Wystarczy kliknąć myszką w pole nick i się samo uzupełnia... po czym klikasz tylko loguj i to jest w każdej przeglądarce ;)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-11, 10:13   

to niestety, u mnie bez zmian - o ile wczoraj wieczorem zalogowałem się automatycznie po kilku godzinach, to dzisiaj znowu od nowa musiałem wklepać login i hasło (hasło nie pojawiło się automatycznie, choć powinno - w innych miejscach się pojawia). Zaznaczam, że wcześniej zaznaczyłem opcję "autologowania", kiedy w końcu ją znalazłem ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10876
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-11, 10:22   

Mnie hasło pamięta o ile Nick wpiszę. Inaczej się nie da u mnie.
Taka pół automatyka.
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 10:48   

u mnie nie też nie skutkuje autologowanie wg tych metod, które opisał Vision, bo jak się tym sposobem loguję, to działa, jak u Piotra, ale znalazłam krótszą drogę i po prostu klikam w "zakazany" temat (czyli ten, gdzie się trza logować) i wtedy mam full automat (wyskakuje okienko z wpisanym już loginem i hasłem)
Przynajmniej w fx, bo to pewnie też zależy od ustawień w przeglądarce.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 18:07   

No bo w FX jako jedynej działa to trochę dziwnie w stosunku do tego forum ;) . Najpierw trzeba kliknąć w pole nick w dolnym logowaniu - nic się nie dzieje, potem w pole nick w górnym logowaniu - dalej nic i dopiero potem drugi raz w pole nick w dolnym logowaniu i wtedy już się wyświetla nick jak w niego klikniesz uzupełnia Ci hasło ;) Nic zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie jak się będzie logować przed domenę jak już ją uaktywnią. Ja na Chrome wszedłem po 12 godzinach i dalej byłem zalogowany. Jakieś postępy więc są ;)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-11, 18:32   

teraz siedzę na kompie, gdzie mam stałe IP - byłem na forum 2 godziny temu, wróciłem teraz i... muszę się logować :o-o dziwne to i dzikie, jak mawiał mój dziadek
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 18:41   

Pudelek napisał/a:
dziwne to i dzikie, jak mawiał mój dziadek
poproszę o więcej cytatów z dziadka!
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-11, 18:44   

Jest to dziwne, bo u mnie też raz jest tak, raz inaczej, ale gdzieś wyczytałem, że jak tam zmiany wprowadzisz, to nawet do 72 godzin, mogą być jakieś różne problemy z logowaniem, więc może się ułoży, a jak nie to będziemy kombinować dalej... teraz znów tam będę musiał coś zmieniać, jak ta domena będzie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group