Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 17:25   

W profilu jest opcja wyboru płci i jak to zazwyczaj bywa do wyboru-chłop lub baba :)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-09, 17:27   

Wiem ale ja jak wejdę w Twój profil to mam takie opcje ;)



I tu jest też ta opcja z tym logowaniem.
Ostatnio zmieniony przez Vision 2013-07-09, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 17:30   

Czyli masz jeszcze "Nie wiadomo".
Znak czasów :D
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8318
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-09, 17:34   

konieczność podawania płaci to dla mnie taka sama głupota jak na niektórych forach obowiązek podawania daty urodzenia - i potem wyszło, że Blue jest starsza niż nawet wygląda :wow
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-09, 17:37   

Dla mnie też to głupota, tylko właśnie myślałem, że macie tą opcję "nie-wiadomo" a się okazuje znów, że nie...

Tylko że to nie chodzi o sam fakt, że to musi być, tylko wyczytałem, że to się stosuje jako zabezpieczenie przeciw botom, mogę to zamienić np. na pytanie typu: 2+2 i wyjdzie na to samo.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 17:41   

Vision napisał/a:
Dla mnie też to głupota, tylko właśnie myślałem, że macie tą opcję "nie-wiadomo" a się okazuje znów, że nie...


Bo to Ty jako administrator tego domu (Anioł :D ) musisz określić który facet to baba a która pani to chłop.
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2013-07-09, 20:37   

Po wyłączeniu kompa znów musiałam się tutaj logować :zly :dev
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 21:24   

W ogóle cosik się knoci.
Nie dość że mi wycięło napisaną przed chwilą relację (a umęczyłem się umysłowo by ją sklecić :-/ ) to jeszcze miałem problemy z logowaniem.

Co się dzieje, jest tu jaki moderator? :a
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 21:44   

No znów to samo :v (na szczęście relacje sobie zapisałem gdzie indziej).
Chyba za krótki jest czas po którym wylogowuje gdy się nie "biega" po forum.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-07-09, 22:09   

Zajrzałem, było ustawione na 15 minut, od tej chwili jest 60. Może to pomoże. :v
Profil Facebook
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-09, 22:24   

Mi się też tak kiedyś parę razy stało, dlatego przed wysłaniem zawsze otwieram nowe okno i kopiuje do niego i dopiero wysyłam. Ale tu chodzi o te problemy z tym autologowaniem, no nic ja się zabieram za czytanie podręcznika administratora, całe 112 stron w pdf to się wszystko w końcu jakoś myślę poustawia... :)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10860
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-07-09, 22:24   

Świetnie bo 15 min to za mało. Zanim coś napisałem, wrzuciłem fotki i t.d. to zeszło trochę. A co dopiero jak ludzie piszą długie relacje z dużą ilością wstawianych zdjeć.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8318
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-10, 11:25   

i znowu to samo - włączam rano kompa, wchodzę na forum i od nowa muszę się logować :zly muszę przyznać, że jest to mocno wkurzające :!

PS>ktoś coś zmieniał z emotkami? bo wczoraj były inne, a dzisiaj te same bezpłciowe - żółte i ograniczony zestaw...
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
bluejeans
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-10, 11:38   

Pudelek napisał/a:
i znowu to samo - włączam rano kompa, wchodzę na forum i od nowa muszę się logować :zly muszę przyznać, że jest to mocno wkurzające :!
daj adminowi trochę czasu, od paru dni jedzie po kilkanaście godzin dziennie (zdarzyło się i 36h bez przerwy na sen, dzień, noc i kolejny dzień, to może nawet i więcej h)
Robert jest w trakcie lektury instrukcji, więc jeśli to nie jest problem ważący na czyimś życiu, to chyba można jeszcze chwilę poczekać.
Nawiasem Robert działa i nawet inwestuje z własnej kieszeni, żebyśmy się wszyscy mieli gdzie bawić. Nie wiem, czy znajdziesz drugiego takiego altruistę.
Wcześniej, czy później wszystko będzie ustawione, usterki można zgłaszać bez zabarwienia emocjonalnego, tak myślę.
Spokojnie.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8318
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-07-10, 11:58   

myślę, że Vision nie potrzebuje adwokata ani nawet adwokatki...

bluejeans napisał/a:
Nawiasem Robert działa i nawet inwestuje z własnej kieszeni, żebyśmy się wszyscy mieli gdzie bawić.

z całym szacunkiem, ale ja miałem się gdzie bawić - w poprzedniej wersji forum do której nie trzeba była inwestować z własnej kieszeni, takich problemów nie było, to nie ja bębniłem o przenoszeniu, a nawet byłem temu przeciwny. Więc argument z d...y.

Mieliście pomysł na nowe forum, to macie - i należy się liczyć z tym, że ludzie będą zgłaszać usterki również z zabarwieniem emocjonalnym.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang