Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-12-21, 17:10   

Piotrek napisał/a:
W sumie taki dział z relacjami które są, a których nie powinno być mógłby powstać.
Pirat Room :D


Na tym forum pojawia się w porywach około dwudziestu osób (z czego nie wszyscy się udzielają) a chcecie jeszcze robić dział z ograniczonym dostępem? Powodzenia!
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-12-21, 20:04   

Może źle to wyłuszczyłem-wiadomo, że są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;) ) i relacji z takich wypadów nie wstawiają, żeby nie było to zbyt publiczne, oficjalne, z wiadomych względów. I w takim właśnie bardziej "ukrytym" miejscu mogli by pisać.
Zgadzam się, że jest kłopotliwe kto by tam miał dostęp i to jest główny zarzut przeciw takiemu pomysłowi.
Natomiast nie ma znaczenie, że tu zagląda w porywach 20 osób, bo nie w tym rzecz.
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2016-12-21, 20:30   

Piotrek napisał/a:
są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;) ) i relacji z takich wypadów nie wstawiają, żeby nie było to zbyt publiczne, oficjalne, z wiadomych względów. I w takim właśnie bardziej "ukrytym" miejscu mogli by pisać.

Piotrek jeśli ktoś nie chce pisać o lewiźnie i tak nie napisze. Sam w jednej ze swoich dużych relacji nie napisałem ani słowem o "lewiźnie", bo i do czego się przyznawać. Że złamałem przepisy Parku, że wlazłem na teren ścisłego rezerwatu? Inną sprawą jest, że co niektórzy forumowicze czytający moją ówczesną relację i tak się połapali, że darkheush coś kręci :) (czyżby mieli te same grzeszki na sumieniu? ;) )
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-12-21, 20:35   

Piotrek napisał/a:
są tu ludzie którzy chadzają po trasach ogólnie nie dostępnych (lewizny ;) ) i relacji z takich wypadów nie wstawiają


Przecież są na tym forum takie relacje :-o
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-12-21, 21:33   

Oj dobrze już, dobrze.
Traktujmy temat jako niebyły :-)
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 06:53   

Bez sensu te dywagacje o tych lewiznach, to takie traktowanie jak zbrodnie, że ludzie góry pokazują. I sztuczne to jest bo to tak, jakby np. nie informować o morderstwach bo morderstwa są zakazane. Czy udawanie że czegoś nie ma, jak wiadomo, że jest. Dlatego ludkowie i krępujcie sie, piszcie i pokazujcie góry, gdziekolwiek one się znajdują
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8309
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2016-12-22, 09:51   

Ja też bym się przy Wolfie krępował pisał o lewiznach :lol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 10:23   

a to niby dlaczego?
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-12-22, 17:34   

Wolf napisał/a:
Dlatego ludkowie i krępujcie sie, piszcie i pokazujcie góry, gdziekolwiek one się znajdują

Nie o tajemnicę zbrodni chodzi ale o to, że ponoć służby PNów przeglądają fora, w związku z czym łatwiej później namierzyć gościa na lewiźnie itp.
Osobiście nie znam przypadków, że kogoś przez relacje na forum obciążono mandatem ale ten temat istnieje w eterze. Są fora gdzie właśnie ukrywa się relacje z miejsc gdzie wchodzić nie wolno.
Jeżeli nie wiesz, że są takie miejsca na forach, znaczy że nikt Cię nie zaprosił :P

Mnie osobiście istnienie takiego pokoju jest obojętne, bo lewizny nie robię w PNach/rezerwatach. Ale czytuje takie relacje, bo są z ciekawych miejsc.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14368
Wysłany: 2016-12-23, 08:37   

Piotrek napisał/a:
bo lewizny nie robię w PNach/rezerwatach


A pigwówkę dalej robisz ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-12-23, 15:36   

sokół napisał/a:
Byłoby ciekawie, ale tak, jak piszesz - należałoby wybierać - kto ma dostęp. I nieco by mogło podzielić ludzi na tych lepszych i gorszych. I troszkę by to zaczęło podjeżdżać klubem i kolorami...


Pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy...

"Tajne podziemie" to chyba najglupsza i najsmutniejsza rzecz ktora pojawila sie na tym forum od czasu jego powstania.. Coz... mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. Ze tez wogole mogl komus wpasc taki pomysl do glowy... Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-12-23, 15:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2016-12-23, 15:54   

buba napisał/a:

"Tajne podziemie" to chyba najglupsza i najsmutniejsza rzecz ktora pojawila sie na tym forum od czasu jego powstania.. Coz... mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...


Kobieto małej wiary ! :D

Doczekasz jeszcze chwili gdy niniejsze forum zostanie obdarzone regulaminem opartym na projekcie ustawy "O mowie nienawiści". Nowoczesnym projekcie z "Nowoczesnej" (poseł sprawozdawca Schleswig-Holstein).

https://klub.nowoczesna.org/item/757

Nie będzie podziałów, jeno sama miłość i paruzja.
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-12-23, 16:40   

sokół napisał/a:
Rozmawiamy z Robertem, jak poprawić frekwencję tutaj. I jest kilka pomysłów.

Kto rozmawia ?
O czym rozmawia ?
Co to za prywata ? ;)

sokół napisał/a:
Ogólnie to będzie pierwsza zmiana, jaka ma zajść.

Decyzja już podjęta ?

Drodzy Państwo,
z tego co wiadomo, ideą stworzenia tego forum, było m. in. to, że wszelkie sprawy, dotyczące wszystkich użytkowników, będą dyskutowane i głosowane.
A tymczasem zmierza to w kierunku odgórnego podejmowania decyzji.
Nawet nie wiadomo, przez kogo podejmowanych, bo rozmowy są tajne (brak podanych nicków).

Brawo, róbcie tak dalej :ok

A już sam fakt rozważania ,,podwójnego ryglowania" forum dla wybranych (vide relacje z terenów nieudostępnionych do turystyki i wspinaczki) uważam, że uwłaczający powadze tego forum.

Ten mechanizm jak żywo przypomina mi ,,Zielony Trądzik" gdzie za ,,podwójnym kluczem" wybrani, w chamski i wulgarny sposób oraz kwalifikujący się pod paragrafy ,,obrabiali tyłki" pewnym osobom, które ,,podwójnego klucza" nie miały.

Przynajmniej teoretycznie.

Nie idźmy w tym kierunku.....

buba napisał/a:
Ciekawe kiedy zaczna sie bany dla ludzi o "niewygodnych pogladach" albo ktorzy stosuja "obrazliwa forme wypowiedzi"...

Proszę o udzielenie upomnienia ;) bubie - ,,za niewłaściwy sposób wypowiedzi" oraz dla Wolfa ;) za ,,nieudzielanie odpowiedzi na zadawane pytania, pomimo, że bywa na forum".
Dla siebie oczywiście też - ,,za całokształt, bo tutaj nic nie trzeba udowadniać"

Pochwała dla agami, Mirka, cepra, ROBERTA - za czujność.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2016-12-23, 18:40   

buba napisał/a:
mialo byc wolne forum bez podzialow... a zmierza jak zwykle.. .

Buba, napij się melisy.
Wolf zapytał, sokół coś bąkną, ja parę słów dodałem, bardziej na zasadzie wyjaśnień się mówi, a Ty tu zagładą siejesz.

Tępy dyszel napisał/a:
A już sam fakt rozważania ,,podwójnego ryglowania" forum dla wybranych (vide relacje z terenów nieudostępnionych do turystyki i wspinaczki)


Jak wyżej-melisa.

Co do rozmów wszelakich o których piszesz nic mi nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2016-12-23, 18:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-12-23, 21:35   

Piotrek napisał/a:
Buba, napij się melisy.


Czesto pije, bardzo lubie to ziolko! :D Ale akurat w tej chwili nie mam jej na stanie, skupie sie na zielonej herbacie z sokiem malinowym!

Tępy dyszel napisał/a:
agami


A to kto? nie kojarze!!!!
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-12-23, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime