Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne itp.

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 23:04   

Co do shoutboxa, to ja nic nie powiedziałem takiego, że będę go usuwał, sokół trochę wyolbrzymił moje zdanie. Powiedziałem tylko, że ja osobiście wolę codzienne rozmówki na forum, niż te w SB. Po prostu są takie bardziej klimatyczne, no i tak jakoś mi się kojarzą z tradycją tego forum, chociaż w sumie zerżniętą z innego forum. ;) No ale czasy kiedy się tam rozmawiało codziennie, miło wspominam. A shoutbox jest dla mnie taki dziecinny trochę i kojarzy mi się z rozmowami małolatów na różnych czatach itp. ;) W czasach świetności tego forum, jedno nie wykluczało drugiego i zarówno w rozmówkach jak i w shotuboxie pisało się dużo. Shoutbox też ma swoje zalety i też dało się tam nie raz pogadać o wszystkim i niczym. Więc tak czy tak dla mnie jest to sprawa do przedyskutowania i tak pochopnie nie będę stąd nic usuwał. ;)

Co do jakichś działów tylko dla wybranych, to się zgadzam z bubą i Tępym dyszlem i też zawsze jestem pod wrażeniem takich pomysłów. Bo to forum powstało, właśnie w odpowiedzi na to, że na innym forum, przez takie praktyki, niektórzy zostali wykluczeni. A co do relacji to i tak jest ich tu z miesiąca na miesiąc coraz mniej, co już dało się zauważyć, przy wybieraniu relacji miesiąca jak ta ilość malała i powoli organizowanie tego "konkursu" zaczynało tracić sens. Więc może lepiej się skupić na tym a przybyło jakichkolwiek relacji, niż jeszcze dzielić to co zostało. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2016-12-23, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2016-12-23, 23:38   

sokół napisał/a:
ale to tak na razie wygląda, że musimy poczekać na ruch Roberta.

przecież ROBERT tylko o polityce, znowu coś pisał o połykaniu, ewidentnie głodnemu chleb na myśli :D

Cytat:
A co do relacji to i tak jest ich tu z miesiąca na miesiąc coraz mniej, co już dało się zauważyć, przy wybieraniu relacji miesiąca jak ta ilość malała i powoli organizowanie tego "konkursu" zaczynało tracić sens.

toś mocno przesadził... :P

ostatni konkurs z lipca to 24 relacje. W czerwcu 23, w maju 19. To jest mało?? Rozumiem jakbyś sam popełnił 1/3 z nich i narzekał, że nikt się nie dołącza. Ale bez przesady, liczysz na 100 w miesiącu?... Ok, teraz rzeczywiście zmalało, ale to może być sprzężenie zwrotne - skoro forum zaczynało przydychać, to i nie zachęcało to umieszczania tam swoich wypocin?
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2016-12-23, 23:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 23:53   

Pudelek napisał/a:
toś mocno przesadził...

ostatni konkurs z lipca to 24 relacje. W czerwcu 23, w maju 19. To jest mało?? Rozumiem jakbyś sam popełnił 1/3 z nich i narzekał, że nikt się nie dołącza. Ale bez przesady, liczysz na 100 w miesiącu?... Ok, teraz rzeczywiście zmalało, ale to może być sprzężenie zwrotne - skoro forum zaczynało przydychać, to i nie zachęcało to umieszczania tam swoich wypocin?


Nie no, po prostu pamiętam, że były okresy kiedy było ich 40 a nawet ponad 50 w miesiącu. Chodzi mi tylko o tendencje malejącą. Jeszcze nie było najgorzej, ale czasem faktycznie zacząłem się obawiać, że przyjdzie w końcu taki miesiąc, że organizując ten konkurs, będzie można wybrać 5 relacji z 8 albo 10, bo więcej nie będzie. ;) No, ale głównie napisałem to w kontekście ukrywania jeszcze jakichś relacji, przydałoby się, żeby było ich więcej, a nie jeszcze coś tam ukrywać. ;)

Ja od przyszłego roku, jestem stanie reaktywować ten konkurs, zobaczymy jak to wyjdzie.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-12-24, 10:47   

No chyba faktycznie trochę źle zrozumiałem o tym shoutboxie. No nic. W sumie to jakoś u nas samo się ruszyło i nie wiem czemu. Tylko się cieszyć.
A co do tajnego pokoju to też się zaliczam do przeciwników. To chyba Wolf pytał czy takie coś będzie.

Co do shoutboxa to w sumie jak komuś wadzi to można tak ustawić sobie samemu ze sb jest niewidoczny.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2016-12-24, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-27, 11:48   

sokół napisał/a:
Co do shoutboxa to w sumie jak komuś wadzi to można tak ustawić sobie samemu ze sb jest niewidoczny.

Rewelacyjna sprawa, czemu ja tego wcześniej nie zauważyłem.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-12-27, 12:15   

laynn napisał/a:
Rewelacyjna sprawa, czemu ja tego wcześniej nie zauważyłem.
Może trza być bystrzachą? Do tego jeszcze trafić myszką w napis [ Preferencje ] oraz zaznaczyć właściwy checkbox...
Zbyt skomplikowane. Odpuszczę to sobie. Jak skumam, to dopiero wyłączę SB. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-01-01, 11:42   

Pogłoski o upadku GBG chyba były troszkę przesadzone, w grudniu wykręciliśmy całkiem niezły wynik. Przynajmniej w porównaniu do ostatnich miesięcy. A wierzę, że tendencja zwyżkowa się nie zakończyła.


http://gorybezgranic.pl/statistics.htm
Profil Facebook
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2017-01-03, 08:26   

Piotrek pisał że jest "ale" żeby mnie przyjąć mnie do klubu, że trzeba napisać relacje. A Wizon pisał w innym temacie,że nie ma wymogów formalnych. To jak to w końcu jest? bo jedno przeczy drugiemu :o-o
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2017-01-03, 08:52   

Wolf napisał/a:
To jak to w końcu jest?


Przeczytaj Paragraf 22 to się dowiesz.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2017-01-03, 09:02   

No tak, znów nie odpowiadasz na pytania tylko wstawiasz tekst z dupy. I Dobromił myśli (przepraszam, zagalopowałem się) że jest przez to dowcipny.
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10831
Skąd: Żywiec-Sienna

Wysłany: 2017-01-03, 20:58   

Wolf napisał/a:
Piotrek pisał że jest "ale" żeby mnie przyjąć mnie do klubu, że trzeba napisać relacje. A Wizon pisał w innym temacie,że nie ma wymogów formalnych. To jak to w końcu jest? bo jedno przeczy drugiemu :o-o


Piotrek miał na myśli, że byłoby to w dobrym tonie :-) licząc, iż intensywną aktywność mógłbyś też wyrazić w tematach związanych z celem przewodnim forum-poprzez relacje.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-03, 20:58   

Panie klub jak klub, to samozwańczy klub, bardzo tolerancyjny i każdy może do niego należeć i się na niego powoływać. Więc możesz samemu określić sobie w nim swoją rolę. Chociaż mam taką propozycję, bo wiesz, każdy szanujący się klub, posiada maskotkę klubową, my jeszcze nie posiadamy, więc jakbyś chciał, to możesz nią zostać. Np. taką. Wtedy zostaniemy klubem z prawdziwego zdarzenia. :-o

 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2017-01-03, 21:11   

Jaaaaaacie! Tuliłabym xD... Jeden forumowicz nawet zrobił długopisy chimalajowe, które krążą po schroniskach, a nawet u mnie po chałupie :P
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-01-03, 21:46   

Wolf, widzisz, jaki mamy fajny Klub? Admin Ci nawet z sympatii awatarek przygotował.
Profil Facebook
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1600
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-01-04, 16:45   

Ten bardziej mi pasje :D

_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime