Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów

Autor Wiadomość
100


Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 225
Wysłany: 2023-12-27, 01:40   

Jak to mówią w nieruchomościach - lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Co niektórzy pobąkują o braku adresu.. a wystarczy zamknac oczy i już się tam jest. Jak coś mam ich adres na starej wizytowce w portfelu.

Dla mnie tatrzański nr 1. Kiedyś głównie za oferowanie ciszy w opcji trzeciego stadium - pusty schron gwarantujący reset ustawień, gdy w stołówce można zamówić do jedzenia na co się ma ochotę. Teraz skomplikowany temat. Dla niewtajemniczoncyh z automatu powinno trafiać na bucket list - wiedzieć co się traci, za czym konkretnie tęsknią w Tatrach. Unikatową atrakcją technologiczną jest elektrownia wodna, przez co in minus jak dla mnie za gorąco, kiedyś huczała też klima z pozamykanymi oknami, które i tak oferują przeciętne widoki. Dodatkowy smaczek - świeże owoce robiące róźnicę jak się zasiedzi.

Finalny werdykt: 9.2/10.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang