Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Przy niedzieli.

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-14, 12:30   Przy niedzieli.

Nadeszła niedziela i ochota by gdzieś posiedzieć, pobyczyć się w miejscu ładnym i romantycznym :-)
Miejscem takim mogła by być n.p. Hala Jaworowa oraz, bo będzie prawie po drodze, Kotarz.
Co by się nie przemęczyć (wszak idziemy się pobyczyć) poszliśmy z Białego Krzyża. Jest wygodnie, idzie się przyjemnie :-)



Las czasami się przerzedza i pojawiają się widoki.


Aparaty w dłoń!


Rowerzystów też trochę się pojawia ale nie tak wielu jak miesiąc temu gdy szliśmy w tym rejonie do Chaty na Grabowej (maraton akurat jakiś wtedy był :rol )


Idziemy do Chaty Wuja Toma?
Nie.


Na Kotarzu (gdzie jak się okazało działa "Piknik Kotarz Bar" :D ) rozpoczęły się tradycyjne czynności czyli:
-opróżnianie termosu z malinową (i muchą w kubku)


-zaleganie na trawce


-oraz puszczanie baniek. Bton- te z Pepco są całkiem przyzwoite :)


Poza tym szczyt średnio interesujący. Jest trochę widoków ale ogólnie maszt i wspomniany "Piknik Kotarz Bar" psują całkowicie to miejsce.



I jeszcze ołtarz, żeby nie było że nie ma


Zdecydowanie ciekawiej robi się przy dojściu na Halę Jaworową. Szlak prowadzi przez ładny las usłany skałami :-)


I w końcu Hala Jaworowa- I klasa. Hala jest długa i piękna, również przez rosnące na niej drzewa. Widokowo też jest na czym oko zawiesić.
Ta Hala (oraz Beskidek w Żywieckim, gdzie nie dawno byliśmy) jest już w planie do ponownego odwiedzenia w tym roku.

[img]


https://lh3.googleusercon...F8631.JPG[/img]




Ładne to miejsce, warto naprawdę wpaść i chłonąć otoczenie. A w upały to nawet w cieniu drzewa można poleżeć i będzie przyjemnie :-)

Czas wracać, trasa częściowo pokrywa się z tą którą przyszliśmy.



Zdjęć chyba z 60 do obejrzenia tu-> http://www.zuziawdrodze-album.cba.pl/kotarz072015
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2015-07-14, 12:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-07-14, 12:40   

Fajnie, fajnie :) Ja byłam wtedy jeszcze w robocie, więc nie mogłam skorzystać z pogody, a teraz przy deszczu mogę sobie jedynie pooglądać Wasze zdjęcia.... ;)


Uwielbiam takie samotne drzewa na szlaku :)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2015-07-14, 12:42   

Te, Piotr, gdzie w ogóle to leży ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-14, 12:54   

Z Białego Krzyża się idzie (w przeciwną stronę do Malinowa czy tez tej drogi gdzie się na wychodnie idzie) , najpierw jest rozejście szlaków przed Grabową a później, żeby dojść na do tych głazów i na halę, rozejście przed Kotarzem. Na halę to góra godzinę się idzie (bez dzieci :) bo z nimi i ich pomysłami to dłużej)

nes_ska napisał/a:
... a teraz przy deszczu mogę sobie jedynie pooglądać Wasze zdjęcia.... ;)


A to koniecznie musisz coś wykombinować w tamtym rejonie. Spokojnie można zrobić dłuższe wycieczki n.p. od Brennej :-)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2015-07-14, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2653
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2015-07-15, 18:44   

Cytat:
Nadeszła niedziela i ochota by gdzieś posiedzieć, pobyczyć się w miejscu ładnym i romantycznym :-)

Żona mnie często namawia na tego typu wycieczkę. W zasadzie nie mam nic przeciwko, ale jeszcze jej się nie udało. :-)
_________________
Sudeckie Ilustracje
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-07-15, 20:41   

To musisz się dać namówić. Spokojnie, bez napierania, bez patrzenia na kilometry, szczyty. :-) Polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga