Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Przez Beskid Makowski, Wyspowy i Gorce (z Makowa Podh. do Nowego Targu)

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2022-01-03, 18:47   

Nienawidzę ostatnich dni. Urlopu, wakacji itd. I ten wasz dzień idealnie się wpasowuje w moje niechęci. ;)
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2022-01-03, 20:19   

Też czasem sobie wyobrażam, jak to było wiele lat temu. I trochę tęskno do takich klimatów w dzisiejszym zalewie komerchy, nieautentyczności i "nadprodukcji" cywilizacji. A z innej beczki: jakim szlakiem schodziliście do Nowego Targu?
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6120
Skąd: Oława
Wysłany: 2022-01-04, 21:23   

Cytat:
I tak na zakończenie Tatry które wam towarzyszyły przez cały wyjazd i Zakopane ;) wzbogaciły wasze przygody podróżowania o całe 110 minut :)


Chyba przez całe zycie sie tyle nie napatrzylam na Tatry i nie nasłuchałam o nich. W tym pociagu powrotnym jechala z nami w przedziale rodzina, ktora spedzila urlop w Tatrach i caly czas sobie wspominali, glownie co im sie nie podobalo ;)

Cytat:
Nienawidzę ostatnich dni. Urlopu, wakacji itd. I ten wasz dzień idealnie się wpasowuje w moje niechęci. ;)


Ja tez strasznie nie lubie takich koncowek, powrotow, pozegnan..

Cytat:
Też czasem sobie wyobrażam, jak to było wiele lat temu. I trochę tęskno do takich klimatów w dzisiejszym zalewie komerchy, nieautentyczności i "nadprodukcji" cywilizacji.


Zwlaszcza ciezko sobie nieraz wyobrazic, ze za czasow naszego dziecinstwa czesto takie miejscowosci wygladaly jeszcze troche jak na tych zdjeciach! Nawet w Bytomiu kon z wozem to nie bylo jakies mega dziwne wydarzenie tylko jezdzily na codzien z ziemniakami czy weglem! Wiec to "dawno" to nie XVIII wiek! A przeciez nie jestesmy jeszcze tacy bardzo starzy! (chyba? :P

Cytat:
A z innej beczki: jakim szlakiem schodziliście do Nowego Targu?


Niebieskim. Tym co idzie przez Łapsową. Przynajniej początkowo nim szlismy i taki byl plan. Ale wszystko na to wskazuje, ze nas zdryfowalo na lewo i wylądowalismy w takim przysiolku co sie zwie na mapie Zadział. I musielismy sie zas wspiąc na górke Dział. I tam ponownie spotkalismy niebieski szlak
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2022-01-04, 21:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group