Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

V ZLOT GBG - 9-10 marca 2019 - Stryszawa koło Suchej Beskidzkiej

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-02-26, 21:07   

sokół napisał/a:
Mialem jechac z ceprem ale zaczął kombinowac wiec jade z Wiktorem.
Nic mi o kombinacjach nie wiadomo, ale tu wielu się ostatnio cepra wystraszyło.
W takim razie może zabiorę po drodze Wiolcię, Bielszczan i TNT. ;)
sokole - nadal jestem do dyspozycji, jak już napisałem: od przybytku głowa jednak boli. :v
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2019-02-26, 21:14   

sokół napisał/a:
Urwis Ja jadę z Wiktorem i Sebkiem ale pojedziemy przez Przeciszow.
W porządku .
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-02-26, 21:24   

Ogólnie z tą organizacją to jest tak, że niby wiele nie ma załatwiania, ale organizator bierze na siebie fakt, że jego skrzynka PW zapełni się tysiącem pytań, na które dawno padła odpowiedź.
Mogę zrozumieć, dlaczego Basia porzuciła w trybie natychmiastowym tą zaszczytną funkcję, pomimo, że sama się zaafiszowała i zaoferowała pomoc przez PW.
Natomiast zupełnie nie rozumiem drugiej części tego medalu.
Czyli całkowitej rezygnacji ze zlotu.
Wystarczyło napisać "Mam kur88 dość, zrobiłam prawie wszystko, mam zajebane życie pracą, nie mam siły kontynuować, niech ktos kontynuuje" - dla mnie osobiście sama rezygnacja z udziału w spotkaniu, na które się ponoć cieszyli i szykowali - jest co najmniej niezrozumiała.

A Wy, tacy na "be" co do organizacji spotkań i zlotów - przyznajcie publicznie - ile spotkań, zlotów zaproponowaliście?

Przyjeżdżacie zawsze na gotowe. Wyśmiewacie Organizatorów, umniejszacie ich pracę i czas, który włożyli (bo włożyli) w przygotowanie wszystkiego, ale sami nigdy nawet nie spróbowaliście tego chleba.

Proponuję Baśki i Darka nie atakować, bo ich na razie tu nie ma i nie wiadomo, kiedy zechcą się pojawić. Bądźmy też w miarę sprawiedliwi i nie umniejszajmy tego, co zrobili.

Tzn. chwilka, Ceper chyba kilka razy próbował coś stworzyć, ale jego propozycje nie przyjęły się z aprobatą. To tak, żeby być uczciwym w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2019-02-26, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-26, 21:29   

Ja bym się chciał z Basią i Darkiem spotkać!
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-02-26, 21:31   

sokół napisał/a:
Wystarczyło napisać "Mam kur88 dość, zrobiłam prawie wszystko, mam zajebane życie pracą, nie mam siły kontynuować, niech ktos kontynuuje"

Bardzo nie chciałam tego napisać.
sokół napisał/a:
A Wy, tacy na "be" co do organizacji spotkań i zlotów - przyznajcie publicznie - ile spotkań, zlotów zaproponowaliście?

Tego też bardzo nie chciałam napisać.
Ustaliłam już i tak dużo udogodnień, przekazałam informacje, nie tylko tutaj na forum, ale przez smsy, telefony, facebuki i sto razy w koło macieju powtarzając informacje zawarte na stronie, w pierwszym poście. Zmęczyło mnie to. I nie tylko to. Nie szkalujcie i nie nazywajcie tego fochem, po prostu bawcie się dobrze, wypijcie moje zdrowie jeśli się nie porzygacie od tego, pa.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-26, 21:32   

Basiu, liczę, że jednak zmienisz zdanie.
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2019-02-26, 21:33   

laynn napisał/a:
Ja bym się chciał z Basią i Darkiem spotkać!

Daleko nie masz, a pewne plany się klarują coraz bardziej. Wiosna nasza ;)
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8313
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-02-27, 00:14   

trotyl napisał/a:
Oczywiście przed imprezą tą oczytałem się , jakie wymagania ma kierownik obiektu . Jak to człowiek zobaczył t o mało nie zgłupiał . Zero akoholu , cisza nocna ...etc . etc

PTSM-y tak mają, przy czym osobiście nigdy nie spotkałem się z sytuacją, aby ktoś tego wymagał i pilnował. Może poza jednym przypadkiem kiedyś w ś.p. schronisku w Ustroniu, ale wtedy była ekipa znacznie młodsza ;)

Natomiast kumpel spał jakiś czas temu w takim przybytku w Bielsku (lub Białej) i musiał wrócić przed 22-gą, bo... zamykali drzwi na amen :D . I coś się tam czepiali, że czuć od niego alkohol (a to bezczelny był 40-latek, bo se tam piwko wypił na rynku :lol )
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2019-02-27, 11:48   

sokół napisał/a:
żeby zebrać oklep. W każdym razie przed Potrójną rozmawiałem z kilkoma osobami, żeby Cię spróbowali potraktować normalnie, ale teraz, tak dla żartu, nie będę się wtrącać.
Rozmawiałeś ponoć też przed Babią /przynajmniej mnie ostrzegałeś na PW/. Napiszę krótko: sokole nie idź tą drogą, gdy młodzież jest chętna do nauki (to jakieś skrzywienie w społeczeństwie). Przy okazji rozprostowałbym starawe kości. Nauczałem w ramach wolontariatu w SP, LO i na studiach, to dlaczego nie miałbym tego czynić na zlocie, zwłaszcza gdy ponoć są chętni. Oni nie wiedzą, że nauka kosztuje. I boli. ;)
Pomodlę się za zdrowie chętnych do nauk. Może będą też inne atrakcje... :v
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Tomek36 


Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 8
Skąd: Gliwice
  Wysłany: 2019-02-27, 15:05   

Hmmm dziwne się tu rzeczy podziały przez ostanie kilka dni...
Ja zapowiadam że będę na 100% od piątku i na pewno do niedzieli.
Czy mam komuś wysyłać wszystkie swoje dane osobowe? Pytanie tylko dlaczego mam obcej osobie je udostępniać?
Do zobaczenia w piątek, zabieram mały kociołek na ognisko.
_________________
Bieszczady miejsce kultowe......
Ostatnio zmieniony przez Tomek36 2019-02-27, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5539
Wysłany: 2019-02-27, 15:13   

Tomek36 napisał/a:
zabieram mały kociołek na ognisko

:brawo

do zobaczenia w piątek :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14380
Wysłany: 2019-02-27, 15:38   

sprocket73 napisał/a:
Tomek36 napisał/a:
zabieram mały kociołek na ognisko

:brawo

do zobaczenia w piątek :)


Sprockecie - macie herbatę ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-02-27, 17:23   

Cytat:
(obowiązek meldunkowy)


Na Białorusi jest po 5 dniach pobytu, a w Rosji po 7 dniach (roboczych) nic nie slyszalam zeby w Polsce byl po 1 - albo jeszcze nawet przed? ;)

Szczerze powiem, ze wiekszosc osob ktore maja sie pojawic od nas znajomych to ja nie wiem jak one sie nazywaja. Ale mysle ze na miejscu kazdy z nich bez szemrania poda swoje dane.

Cytat:
buba napisał/a:
Byle sie nie skonczylo jak z Sylwestrem w 2011
Jeszcze gorzej jakby się skończyło jak mój sylwester w 1989 ;)


A co sie wydarzylo w 1989? Bo w 2011 to impreza sie odbyla w nocy z 30 na 31 grudnia a w sylwestra wszyscy tylko siedzieli i podsypiali i czekali na polnoc zeby kurde mozna bylo juz isc spac ;) Tylko Iza byla smutna bo przyjechala dzien pozniej i nie wiedziala co sie stalo ze nikt sie nie bawi ;) tylko taka noc zywych trupow ;)

Cytat:
Widzę, że ceper ma oblatane informacje wszelakie, więc może on się teraz zajmie informacją turystyczną? Na chwilę obecną mnie się zlotu odechciało. Przynajmniej organizacji. Zastanawiamy się z darkheushem, czy w ogóle się pojawimy.


ej no co wy odwalacie... ja sie tak chcialam z wami spotkac.. :(

Jakbys nie znala wczesniej cepra! Chyba sie juz wszyscy przyzwyczaili do jego specyficznego poczucia humoru i tekstow. Mnie one juz nie ruszaja.

Cytat:
sokół napisał/a:
wymiary fujary a dziewczyny obwód lewego cycka
Każdy ma podawać, czy tylko ci co zapisują się na orgietkę?


A Tobi bierze udzial w orgietce czy nie? Bo to jest kluczowe czy sie zapisywac czy nie! Jak forum bez granic to i te miedzygatunkowe nie powinny byc brane pod uwage! ech! To bedzie relacja! :D :D



Cytat:
Ja bym na przykład chciał, żeby Pani na powitanie nas zatańczyła na rurze, a chyba też na to nie pójdzie.


Jakby pani nie chciala to moge ja - juz mam wprawe! Tylko musza byc odpowiednio klimatyczne rury! :D

Cytat:
musisz tłumaczyć właścicielowi przybytku dlaczego zamiast 20 osób zjawiło się 8... Pół biedy kiedy jeszcze nie ma zaliczek...


Kiedys organizowalam taki zlot na Hawiarska. Mialo byc 20 osob. A przyjechalam ja i toperz. Obsluga bardzo nas zlewala, caly czas sprzatali, nosili drewno a nas wsadzili na nocleg do stodoly "bo ma przyjechac duza grupa". Udalo sie utrzymac ich w przeswiadczeniu ze my i "duza grupa widmo" nie mamy ze soba nic wspolnego ;)

Cytat:
Żeby jeszcze był autokar podstawiony :D


Jak to? nie bedzie autokaru? To ja nie jade! :P

Cytat:
Są obiekty, a PTSM w tym się wyróżniają, że jak się wcześniej nie zapowiesz, to zastaniesz zamknięte drzwi. Więc ja mogę zrozumieć, że oni chcą wiedzieć ile osób się spodziewać i kiedy... Zresztą jak robione były zloty na sudeckim to chyba w niektórych miejscach schr. młodz. chcieli zaliczki. Więc to nie zawsze jest takie proste jakby się wydawało, czasy, że czekają z otwartymi ramionami na każdego kto podpełznie odeszły w przeszłość...


Tylko caly czas nie rozumiem co za roznica czy przyjedzie 20 osob czy 35. Chodzi o scielenie lozek?



Cytat:
Skoro tak chwalicie Panią to może też zadzwonię?? :D Nie żebym jechał w piątek , ale tak sobie, żeby pogadać :D


Dla mnie tez byla bardzo mila. I mowila ze rezerwacja jest na caly obiekt wiec nie ma problemu ile osob dokladnie bedzie. Bo jej powilam ze tez dokladnie nie jestem pewna liczby osob na piatek

Cytat:
Natomiast kumpel spał jakiś czas temu w takim przybytku w Bielsku (lub Białej) i musiał wrócić przed 22-gą, bo... zamykali drzwi na amen :D . I coś się tam czepiali, że czuć od niego alkohol (a to bezczelny był 40-latek, bo se tam piwko wypił na rynku :lol )


Serio? Jest dzwonek przy drzwiach. Mysmy wracali o polnocy i problemu nie bylo, a wczesniej pani nam doradzala gdzie isc najblizej na browara...


Cytat:
Do zobaczenia w piątek, zabieram mały kociołek na ognisko.


A z kotla pulpe czy grzaniec serwujesz?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2019-02-27, 17:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2019-02-27, 17:31   

Tomek36 napisał/a:
Do zobaczenia

Do zobaczenia w sobotę :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5539
Wysłany: 2019-02-27, 18:00   

Dobromił napisał/a:
Sprockecie - macie herbatę ?
Trochę tej czarnej - odlałem do piersiówki. Do spróbowania, tylko dla najbliższych przyjaciół :)

buba napisał/a:
A co sie wydarzylo w 1989?
Był to mój pierwszy sylwester poza domem. O 20:00 koledzy mnie wynieśli na śnieg, żebym się przewietrzył, przed północą wnieśli na punkt kulminacyjny obchodów... a i tak świadomość mi wróciła dopiero rano.

buba napisał/a:
A Tobi bierze udzial w orgietce czy nie? Bo to jest kluczowe czy sie zapisywac czy nie! Jak forum bez granic to i te miedzygatunkowe nie powinny byc brane pod uwage!
Uroczyście oświadczam, że jak zobaczę, że ktoś Tobiemu serwuje ZŁY DOTYK to... :sho4

buba napisał/a:
Jakby pani nie chciala to moge ja - juz mam wprawe!
:brawo1
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group