Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

02.04.12.2016 Zdroworozsądkowo na Biegunie Śląskim..

Autor Wiadomość
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2016-12-05, 22:13   

Piotrek napisał/a:
Byłbym natomiast Nesko ostrożny z publicznym pokazywaniem Dżordża w takich ujęciach. Podtapianie w śniegu, zakopywanie, cioranie, odmrażane pluszowego tyłka może Cię narazić na przykrą interwencję Animalsów :D

No właśnie, a później się dziwi, że ten poprzedni jej uciekł ! :D
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2016-12-05, 22:16   

Cytat:

Nes_sko, fotki i relacja z Baraniej są fajne, ale nie wykpisz się z relacji andrzejkowej?


Zajechaliśmy 7-osobową po zmroku do Koszarawy. We mgle, trochę się gubiąc, wyszliśmy do Chatki SST Lasek. Następnego dnia wstaliśmy rano, trochę się grzebaliśmy i spóźniliśmy na busa, więc siedzieliśmy na dworze, w kapciach, korzystając ze słońca. Wyszliśmy też na polanę nad chatką, kiedy przy samej chacie słońce już zaszło za góry. Wieczorem dojechała reszta ekipy, więc mieliśmy mini-spotkanie forumowe w składzie: nes_ska, Dobromił, Pudelek, maurycy, Vlado, darkheush (chyba o nikim nie zapomniałam) + parę osób, które jeździ z nami rok rocznie na Andrzejki. Maurycy zrobił pyszny kociołek dla wszystkich. Następnego dnia zrobiliśmy zaległą pulpę, która dzień wcześniej została zepchnięta w dal przez kociołek maurycego. Posiedzieliśmy jeszcze razem i pojechaliśmy do domów. Konec ;) Nie zrobiłam ani jednego zdjęcia. O, pardon. Zrobiłam dwa, aparatem Marcina, bo ja nawet nie brałam swojego na polankę ;)




Wieczorów nie mam w zwyczaju opisywać, więc naprawdę nieszczególnie mam co. Sielanka i lenistwo, a wieczorem głównie rozmowy, gdyż mnie tańce nie interesują ;)

Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany :P
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-12-05, 22:23   

Zdjęcie z wieży na Baraniej sprzed paru lat:



Ale przez ten czas drzew wykosiło :o-o
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-12-05, 22:27   

Moje oczekiwania do satysfakcji z relacji dzieli krok, ale dobre i to.
Wierzę, że nie masz fotek. ;) Było gdzieś zaproszenie i je przegapiłem, czy to tylko zamknięte grono wtajemniczonych?
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-06, 07:45   

Niesamowite warunki na Baraniej. Co za tym idzie zdjęcia również. Włącza się parcie na góry z automatu :)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-12-06, 09:35   

nes_ska napisał/a:
Wieczorów nie mam w zwyczaju opisywać,


Wiec jeszcze nadzieja w Pudlu! :lol Pamietam ze w poprzednich latach wrzucal swietne fotorelacje z andrzejkowych hulanek- przebieranki, tance, ekscesy i wszystko jeszcze z humorem opisane!
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-12-06, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-12-06, 10:13   

buba napisał/a:
nes_ska napisał/a:
Wieczorów nie mam w zwyczaju opisywać,


Wiec jeszcze nadzieja w Pudlu! Pamietam ze w poprzednich latach wrzucal swietne fotorelacje z andrzejkowych hulanek- przebieranki, tance, ekscesy i wszystko jeszcze z humorem opisane!
Właśnie w tym tkwi sedno relacji. ;) Widzę, że było wielu znajomych, z którymi miałbym wiele tematów do rozmowy z przeszłości forumowej, a może nawet o przyszłości.
Zaczynają się robić grupki forumowe.

W sobotni dzień wyblakłe, różowe rękawiczki nie pomogły w zdobyciu Baraniej? Z różowymi spodniami Barania nie miałaby szans. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-12-06, 10:17   

ceper napisał/a:
Zaczynają się robić grupki forumowe.


Twoja jest chyba najmniej liczna, co? :-/
Profil Facebook
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-12-06, 10:19   

ceper napisał/a:
Było gdzieś zaproszenie i je przegapiłem, czy to tylko zamknięte grono wtajemniczonych?


ceper napisał/a:
Widzę, że było wielu znajomych, z którymi miałbym wiele tematów do rozmowy z przeszłości forumowej, a może nawet o przyszłości.
Zaczynają się robić grupki forumowe.


Ceper jak wiesz o imprezie to tylko pogadasz sobie na forum a potem i tak nie pojedziesz. Wiedziales o Kaczawskich, wiedziales o Beskidzie Malym- i co? wyniklo co z tego oprocz gadania?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-12-06, 10:23   

buba napisał/a:
wiedziales o Beskidzie Malym- i co? wyniklo co z tego oprocz gadania?


Nie no, w Małym był. Nawet na miejscu zbiórki. Dwanaście godzin przed czasem, tak się napalił na ten zlot, że się spóźnić nie chciał.
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2016-12-06, 10:28   

Zima zła, Nesko. Dobrze Wam tak :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-12-06, 10:30   

buba napisał/a:
Wiedziales o Kaczawskich
Miałem jechać na Sławomira? Niezły pomysł, wyłączyć komórkę i można pospacerować w ciekawym towarzystwie.
buba napisał/a:
o Beskidzie Malym
Ta data dla nas jest ważniejsza niż rocznica ślubu.
sokół napisał/a:
Twoja jest chyba najmniej liczna, co?
Ostatnio w Tatrach była liczniejsza niż forumowa wyrypa w BM. ;)

Edit: nie liczyłem psiaków ;)
Ostatnio zmieniony przez ceper 2016-12-06, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-12-06, 11:07   

Cytat:
O 19.00 zadzwonił turysta, który miał dotrzeć do nas na nocleg. Szedł z Węgierskiej Górki. Mówił, że warunki go trochę przerosły, ale wciąż do nas idzie


Zawsze mnie ciekawi co kieruje taka osoba. Widzi ze warunki sa zle, widzi ze jest wieczor, ze jest w czarnej dupie a napiera dalej. Czy z zimna lasuje sie mozg i przestaje dzialac? Czy jest to slepa wiara w swoja kondycje i niezniszczalnosc? czy wiara w GOPR i brak szacunku do czyjejs pracy- w sensie jestem bezkarny, moge wywinac kazda glupote a oni i tak maja psi obowiazek przyjechac po mnie i uratowac jak tylko pstrykne palcem? Strasznie jestem ciekawa czy taki gosc np. wiedzac, ze jest w gorach gdzie nie ma GOPRu, gdzie nie ma zasiegu na telefon tez by tak nonszalancko sobie szedl?

Ty i Pudel mieliscie krotsza i latwiejsza trase a jednak jakos potrafiliscie rozsadnie na to spojrzec, ocenic warunki, mozliwosci i podjac dobra decyzje. Czyli sie da myslec mimo zimna ;) Tylko trzeba chciec...
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-12-06, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-12-06, 15:02   

ceper napisał/a:
Zaczynają się robić grupki forumowe.


A to coś złego?
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2016-12-06, 15:08   

sokół napisał/a:
Twoja jest chyba najmniej liczna, co? :-/


:D

_Sokrates_ napisał/a:
djęcie z wieży na Baraniej sprzed paru lat:


Ja nie pamiętam takiej Baraniej Góry :) Ale latem mnie nie urzekła. Przysłonięta śniegiem prezentowała się o wiele lepiej! ;)

ceper napisał/a:
W sobotni dzień wyblakłe, różowe rękawiczki nie pomogły w zdobyciu Baraniej?


Nikt takowych tym razem nie posiadał, więc nie mogły pomóc. Czyli to o ich brak chodziło?! :O

Robert J napisał/a:
No właśnie, a później się dziwi, że ten poprzedni jej uciekł ! :D


Nadal po nim rozpaczam! ;p
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group