Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Najbardziej Ekstremalna Wyprawa w Całej Historii Forum "Góry Bez Granic."

Autor Wiadomość
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2024-01-12, 17:49   

Śliczne zdjęcia Adrianie, naprawdę. Co prawda niektórych nie widzę, ale to pewnie ten uwielbiany fotosik nie współpracuje ;)
Patrząc na wszystkie Wasze zdjęcia aż żałuję, że ja nie miałem wiatru. Co by nie mówić, taka zawieja śnieżna malowniczo wygląda. Na prognozach oba dni wyglądały dość podobnie na pierwszy rzut oka. Było widać, że u mnie będzie cieplej i mniej wietrznie, ale ta różnica w liczbach nie była aż taka duża. W praktyce warunki były skrajnie różne. U mnie można było kilka godzin przebywać w kopule szczytowej w całkowitym komforcie.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9408
Wysłany: 2024-01-12, 19:25   

sprocket73 napisał/a:
Śliczne zdjęcia Adrianie, naprawdę. Co prawda niektórych nie widzę, ale to pewnie ten uwielbiany fotosik nie współpracuje ;)
Patrząc na wszystkie Wasze zdjęcia aż żałuję, że ja nie miałem wiatru. Co by nie mówić, taka zawieja śnieżna malowniczo wygląda. Na prognozach oba dni wyglądały dość podobnie na pierwszy rzut oka. Było widać, że u mnie będzie cieplej i mniej wietrznie, ale ta różnica w liczbach nie była aż taka duża. W praktyce warunki były skrajnie różne. U mnie można było kilka godzin przebywać w kopule szczytowej w całkowitym komforcie.


Dziękuję :)

Zgadzam się, na te dwa dni wyglądało to bardzo podobnie, a rzeczywistość była diametralnie inna i cieszę się że to we wtorek się trafiły te małe
zamiecie, bo było by mi żal ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2024-01-12, 20:03   

Z tego wynika, że grupa wtorkowa potrafi lepiej wybierać okna pogodowe.


Możecie do mnie mówić : Dobromił I Fachowiec od Okien.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2024-01-12, 21:06   

Oczywiści, większość nie może się mylić.
Ciesze się Waszym szczęściem :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5862
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-01-12, 21:28   

sprocket73 napisał/a:
Śliczne zdjęcia Adrianie, naprawdę. Co prawda niektórych nie widzę, ale to pewnie ten uwielbiany fotosik nie współpracuje ;)
Patrząc na wszystkie Wasze zdjęcia aż żałuję, że ja nie miałem wiatru.

Tak, był wietrzny klimat. Jeśli chodzi o fotosika, to on (albo nasze forum) świruje, jak musi wyświetlić za dużo zdjęć na raz, ale z każdym odświeżeniem przeglądarki (na kompie klawiszem F5, w komórce trzeba dać "odśwież") zdjęć przybywa - trzeba kilka razy kliknąć, to się pojawią wszystkie. Nie dziękujcie,.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Figielek 
Figielek i Basia


Dołączyła: 11 Sty 2024
Posty: 6
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2024-01-12, 23:34   

sprocket73 napisał/a:
Zakładam że Admini przedstawili Ci tabelę prowizji i opłat jaka tutaj obowiązuje. Czy składka członkowska została już pobrana?


Z tego, co się dowiedziałam, fajne dziewczyny nie muszą płacić żadnych składek :P ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2024-01-13, 11:07   

sprocket73 napisał/a:
Ciesze się Waszym szczęściem :)


Cieszę się z tego powodu.

Figielek napisał/a:
nie muszą płacić żadnych składek


Taaa ... A potem skąd brać fundusze na działalność statutową ...

Podobno w Zdobywcach skarbnik nie ma tak dobrego serca.

P.s. Ta wycieczka to była moja pierwsza w tym roku. W tamtym poszedłem 15 stycznia - zero śniegu, z 10 stopni ponad zero, błoto i liście. Świat szaleje.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9408
Wysłany: 2024-01-13, 11:30   

Cytat:
P.s. Ta wycieczka to była moja pierwsza w tym roku. W tamtym poszedłem 15 stycznia - zero śniegu, z 10 stopni ponad zero, błoto i liście. Świat szaleje.


To dla tego że szedłeś z adminami, to gwarancja dobrej pogody i świetnych warunków, no przynajmniej z Sebą, bo ze mną to różnie :lol
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5862
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-01-13, 12:00   

Adrian napisał/a:
to gwarancja dobrej pogody i świetnych warunków, no przynajmniej z Sebą, bo ze mną to różnie :lol

To na plus.

A na minus - zdjęcia Adrianie, bardzo fajne, podobne do moich :) . Niestety wg mnie popełniłeś błąd, robiłeś zdjęcia szerokich planów przy bezchmurnym niebie z założonym filtrem polaryzacyjnym i w niektórych przypadkach poczynił on więcej szkód niż pożytku robiąc takie ciemnogranatowe plamy na niebie, np. na tych zdjęciach:





Ja wszystkie zdjęcia na tej wycieczce wykonałem bez polara.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9408
Wysłany: 2024-01-13, 12:05   

Sebastian napisał/a:
Adrian napisał/a:
to gwarancja dobrej pogody i świetnych warunków, no przynajmniej z Sebą, bo ze mną to różnie :lol

To na plus.

A na minus - zdjęcia Adrianie, bardzo fajne, podobne do moich :) . Niestety wg mnie popełniłeś błąd, robiłeś zdjęcia szerokich planów przy bezchmurnym niebie z założonym filtrem polaryzacyjnym i w niektórych przypadkach poczynił on więcej szkód niż pożytku robiąc takie ciemnogranatowe plamy na niebie, np. na tych zdjęciach:

Obrazek

Obrazek

Ja wszystkie zdjęcia na tej wycieczce wykonałem bez polara.


Próbowałem się bawić w przyciemnianie jaśniejszych obszarów, ale słabo to wychodziło, no i nie chciało mi się jakoś specjalnie z tym bawić, tak wyszło ;)
Spokojnie było można robić bez polara, bo nie było żadnych barw, oprócz bieli i niebieskiego, ale przynajmniej mamy trochę inne zdjęcia :D
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2024-01-13, 14:20   

Adrian !

Seb zazdrości Ci podstawy dobrego zdjęcia. Ujęcia ! Kadru ! Myśli przewodniej ! Uchwycenia chwili ! Smacznej wódki ! Dobrej zagryzki ! Duszy ! Serca !

Bijcie się dalej.

P.s. Powtarzamy w lutym WYPRAWĘ ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2024-01-13, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9408
Wysłany: 2024-01-13, 14:43   

Dobromił napisał/a:
Adrian !

Seb zazdrości Ci podstawy dobrego zdjęcia. Ujęcia ! Kadru ! Myśli przewodniej ! Uchwycenia chwili ! Smacznej wódki ! Dobrej zagryzki ! Duszy ! Serca !

Bijcie się dalej.

P.s. Powtarzamy w lutym WYPRAWĘ ?


To tylko wymiana foto informacji ;)

Nie wolno tak często chodzić w te same miejsca, bo to grzech ;) minimum kwartał przerwy.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2024-01-13, 14:47   

Adrian napisał/a:
To tylko wymiana foto informacji ;)


Uważaj na nóż w plecach ...

Adrian napisał/a:
Nie wolno tak często chodzić w te same miejsca


Ale ja nie proponuję Pilska. Może by zasiekać grań w Małej Fatrze ? Od Chleba w siną dal.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9408
Wysłany: 2024-01-13, 15:00   

Dobromił napisał/a:
Adrian napisał/a:
To tylko wymiana foto informacji ;)


Uważaj na nóż w plecach ...

Adrian napisał/a:
Nie wolno tak często chodzić w te same miejsca


Ale ja nie proponuję Pilska. Może by zasiekać grań w Małej Fatrze ? Od Chleba w siną dal.


Mała Fatra jest zajefajna, robiliśmy z Sebą fajną trasę, oczywiście z użyciem kolejki ;)

Nic nie wiem na ten moment, ale MF zawsze na plus.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2024-01-13, 15:21   

Adrian napisał/a:
oczywiście z użyciem kolejki


Kolejna oczywista oczywistość.

Wjeżdżamy, idziemy na Wielki Krywań, wracamy i jazda na grań. Zejście do tego paskudnego schroniska i przez las na parking pod kolejką.

Tereny znane i lubiane.

Amen.

P.s. Tylko wolałbym żeby na grani nie wiało jak na Pilsku :o-o
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group