Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Nad Żabnicą

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-11-09, 23:07   Nad Żabnicą

Zdarza mi się czasem zajrzeć w miejsca, gdzie turyści raczej nie zaglądają- bo szlak nie przebiega albo się nie wie, że w takowym miejscu coś może być interesującego.
Nad Żabnicą jest kilka takich "miejscówek", urokliwych polanek, przysiółków. Ostatnie dwa co odwiedziłem to Wojatówka i Koźliczyna. Jedynie żal lekki, że pogoda nie dała wyciągnąć więcej z tych miejsc ale ...i tak było miło :-)
Koźliczyna (6 listopad) to grupka chatek, są tu stare chałupy, są i nowsze (lub też odnowione) oraz całkiem fajne i widokowe miejsce żeby sobie przyjemnie posiedzieć.









Trochę więcej fotek -> http://www.zuziawdrodze-a...zliczyna112014/

Oraz Wojtatówka (pocątek października), trochę bardziej "cywilizowana", bo prócz starych chałup są i nowe, nawet z noclegami. Ale widokowo jest tam rewelacyjnie i tylko żal, że mi to na zdjęciach tak dobrze nie wyszło.








Więcej-> http://www.zuziawdrodze-a...jtatowka102014/

Ot takie przyjemne miejsca, na luźną przechadzkę, na posiadówkę z ładnym widokiem i na odmianę od typowego łażenia po szlaku.
 
 
marcello2 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 42
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2014-11-09, 23:33   

infrastruktura turystyczna w postaci ławeczek i stolików jest, więc można posiedzieć nawet dłużej :-)
Oby tylko pogoda była, a takie miejsca są całkiem fajne na wycieczkę z dziećmi :)
_________________
do zobaczenia na szlaku!
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2014-11-10, 09:11   

Niby nie jakaś wielka wyprawa górska, a widoki całkiem ładne. Jak ja zazdroszczę wszystkim tym, co w góry mają tak blisko. Jak mieszkałam w Wadowicach, to tego nie doceniałam.
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2014-11-10, 09:13   

I tak oto, panie Piotrze, zostałeś Chamem z Żabnicy.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-11-10, 12:14   

Nie ważne czy z Zabłocia, z Siennej czy z Żabnicy, jak cham to cham :D
Cytat:
Niby nie jakaś wielka wyprawa górska, a widoki całkiem ładne

Jak to stare przysłowie mówi- nie wielkość a jakość się liczy :)

marcello2, na przyjemne wyjscie z dziećmi miejscówka jest idealna, szczególnie Koźliczyna. Podejście tam nie długie, choć ma momenty strome, ale już na miejscu sporo przestrzeni żeby poszaleć. Zamierzam tak posielankować ze swoimi w jakiś ładny dzień :-) Z ciekawych miejsc w tym rejonie są tez Dadoki i Płone (szczególnie w górnej części), miejsca widokowe i łatwe w zdobyciu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group