Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Na zakręcie

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-06-01, 15:01   

Świetne są te skałki.

Panowie Kolumbowie, a czy słyszeliście o skałach (całkiem pokaźnych) na grzbiecie Tresna-Kościelec? Bo ostatnio przypadkiem się dowiedziałem, że tam tego sporo...
Profil Facebook
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 560
Wysłany: 2015-06-01, 15:05   

Oczywiście. Już dawno temu je zlokalizowałem, były próby wspinania ale chwyty wielkości 22"LCD odpadały.
Generalnie skały są w masywie Starego Gronia, na Kościelcu jedynie spore odsłoniecie pod szczytem oraz nowe jaskinie.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-06-01, 20:12   

Tomasz napisał/a:

P.S. Piotr, kojarzysz zapewne niewielkie odsłonięcie skalne, tuż przy stokówce na początku drogi z Białego Krzyża, tam w płytach jest niezły wywiew, w planach jest rozkopywanie, a nuż siedzi tam ciekawy system jaskiniowy ;)

Kojarzę, rzuca się w oczy :-) Bardzo możliwe że ta coś jest, co prawda całość pewnie odsłoniła się z gleby przy budowie drogi ale nie zmienia to fakty, że jakiaś jaskinia będzie.




sokół napisał/a:
a czy słyszeliście o skałach (całkiem pokaźnych) na grzbiecie Tresna-Kościelec?

Ze coś jest też słyszałem ale nie byłem. Kiedys na pewno tam pobuszuję :-)

Iva napisał/a:
O nowy termos ;) całkiem nieźle pozuje ;)

Zmiana pokoleniowa można by rzec :) . Całkiem fajny tylko o ćwiartkę większy od poprzednika co mi zupełnie zaburzyło stosowane dotychczas proporcje przy sporządzaniu zawartości :D
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2015-06-01, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-06-02, 20:35   

Piotrze, relacja na poziomie, ale jej tytuł sugerował mi filozoficzne rozmyślania nad przemijaniem życia (obawiałem się nawet andropauzy w tak młodym wieku), wszak i w życiu szuka się wielu rzeczy daleko, gdy w rzeczywistości są one blisko - podobnie jak ze skałkami i wychodniami. Nie ma sensu ich szukać tam, gdzie ich nie ma, bo im dłużej ich będziesz szukał, to będziesz bardziej przekonany, że ich nie ma ;)

Cieszę się, że to jednak rodzinny wypad w plener ze skałkami na zakręcie ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-06-02, 20:40   

Nie do końca-to nie był wypad rodzinny :-)

Aczkolwiek bardzo możliwe, że ów tytuł podświadomie mi się pojawił w związku z niedawnymi urodzinami, pełnym wiekiem oraz sentymentalnym spojrzeniem z tej okazji wstecz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group