Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Na Magurkę, na Gaiki - dwa zimowe spacery

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6109
Skąd: Oława
Wysłany: 2022-02-04, 19:00   

Pudelek napisał/a:
ale przecież ty się boisz ruszających drzew!


Wielu rzeczy człowiek się obawia, ale mimo to go fascynują i pociagają... Taki paradoks :)

P.S. A namiot rozbic pod duzymi drzewami to ja sie boje nawet jak nie wieje :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2022-02-04, 19:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8326
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2022-02-04, 19:16   

No tak, jak wchodzę zawsze gdzieś wysoko, mimo, że mam lęk wysokości ;) Ale burza - nie! :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2022-02-04, 19:20   

buba napisał/a:
Pudelek napisał/a:
ale przecież ty się boisz ruszających drzew!


Wielu rzeczy człowiek się obawia, ale mimo to go fascynują i pociagają... Taki paradoks :)

P.S. A namiot rozbic pod duzymi drzewami to ja sie boje nawet jak nie wieje :P

Ostatnio miałam taką schizę na Podlasiu, w zeszłe wakacje, gdy rozbijaliśmy się w lasach. Bo od paru lat te wiatry jakieś takie niepokojące...
Największą natomiast traumę miałam raz w Chinach. Wyjeżdżaliśmy na przełęcz, zrobiła się noc, droga w remoncie, nie ma gdzie namiotu rozbić. W końcu znaleźliśmy nocleg w pobliżu ściany, skąd wybierano kruszywo. Tylko tam było miejsce, gdzie mógł się zmieścić namiot. W nocy słyszałam, jak z góry staczają się kamienie. Oczywiście nie mogłam zasnąć, snując wizje, jak nas zaraz zasypie. Okropny dźwięk, gdy w ciemnościach słyszysz toczące się z góry kamienie...
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2022-02-05, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6109
Skąd: Oława
Wysłany: 2022-02-04, 19:31   

Wiolcia napisał/a:
Największą natomiast traumę miałam raz w Chinach. Wyjeżdżaliśmy na przełęcz, zrobiła się noc, droga w remoncie, nie ma gdzie namiotu rozbić. W końcu znaleźliśmy nocleg w pobliżu ściany, skąd wybierano kruszywo. Tylko tam było miejsce, gdzie mógł się zmieścić namiot. W nocy słyszałam, jak z góry staczają się kamienie. Oczywiście nie mogłam zasnąć, snując wizje, jak nas zaraz zasypie. Okropny dźwięk, gdy w ciemnościach słyszysz toczące się z góry kamienie...


Osz kurcze... az mi sie zimno zrobilo! Chyba bym nie zmrużyla oka takiej nocy! Kiedys spalismy pod niewielka skalka, zadnych dzwiekow kamieni nie bylo slychac a ja i tak cala noc nie spalam, bo sobie wkrecilam, ze moze sie oderwac jakis kawalek, albo ktos wejdzie na skalke i np. w nas rzuci. A jeszcze nocami strach ma wieksze oczy!
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2022-02-04, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10872
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2022-02-05, 19:11   

buba napisał/a:
[

O matko! To wiatru normalni ludzie tez nie lubia?

No powiem Ci, że pogodę z wiatrem, takim gdzie jeszcze da się iść i człowiekiem nie rzuca, to lubię. Często są wtedy piękne zachody słońca :)

Natomiast męcząco wtedy odczuwam kwestie ciśnienia, mocno mi nawala po głownie :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime