Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Mój pierwszy raz w Karkonoszach

Autor Wiadomość
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 901
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-10-04, 11:38   Mój pierwszy raz w Karkonoszach

Aż wstyd się przyznać, ale w Karkonoszach mnie jeszcze nigdy nie widzieli. Korzystając z udziału w 5 dniowym rajdzie po Sudetach, zahaczyłem dwa razy o Śnieżkę. Nie powiem, rejony bardzo widokowe. Poza samym szczytem. Tłumy i pseudo budowle totalnie psują urok tej góry.














a na szczycie byłem dwa dni pod rząd.Z buta rzecz jasna :-o
 
 
włodarz 

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 2654
Skąd: Góry Sowie
Wysłany: 2016-10-04, 16:38   

Dwa razy na Śnieżce, bo tak się ułożyły trasy czy jakieś zawirowania z pogodą?
Na zdjęciach widzę tylko Karkonosze. Czy to znaczy, że rajd tylko tam przebiegał, czy też np. inne miejsca w Sudetach nie spodobały Ci się i nie zamieściłeś zdjęć?
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 901
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-10-07, 14:11   

włodarz napisał/a:
Dwa razy na Śnieżce, bo tak się ułożyły trasy czy jakieś zawirowania z pogodą?
Na zdjęciach widzę tylko Karkonosze. Czy to znaczy, że rajd tylko tam przebiegał, czy też np. inne miejsca w Sudetach nie spodobały Ci się i nie zamieściłeś zdjęć?
Dwa razy na Śnieżce pod rząd, dzień po dniu, pytasz. Każdego dnia była rozpisana inna trasa po Karkonoszach, dla wszystkich. Jednego dnia, przewidziana była jakaś mała traska, delikatnie nad Karpaczem, więc postanowiłem wyłamać się i wejść drugi raz na Śnieżkę. W sumie przed te dwa dni, udało mi się przejść wszystkie szlaki na Śnieżkę, od polskiej strony. Z czego najbardziej podobała mi się trasa zielona (nad stawkami przy Pustelni) :) Nr dwa dla mnie, to czerwona trasa (tą schodziłem).
A rajd był tylko po Karkonoszach. Za to po rajdzie razem ze znajomymi, przemieściliśmy się na czeską stronę. Ale o tym może innym razem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime