Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

moderacja forum

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10853
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2021-07-28, 06:36   

Nie mam włączonej, nigdy nie miałem. Nie czułem potrzeby.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2021-07-28, 07:40   

sprocket73 napisał/a:
ceper napisał/a:
dełu-dziewicę
a co to jest?
i nie dowiedziałem się
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-07-28, 08:01   

To wina Tępego dyszla. Ponad 2 tygodnie nie zajrzałem na forum, nie czułem takiej potrzeby. Rozumiecie: alkowa, pstrągi, agro, taka praca i poganie... Chciałem sprawdzić, czy mnie nie zbanowano i się zaczęło. Powrócił z otchłani dyszel, równy gość, i tak od słowa do słowa do dziś jestem. ;)

Nie o to chodzi? Chyba to był rok 2011, gdy zbłądziłem na kolorowe forum i tam wymienialiśmy poglądy. Kulturalnie, bo chamów banowano. Wyjątkiem był dyszel, orędownik wolności. Niestety, trafiłem o parę wiosen za późno, gdy los powiedział SPRAWDZAM i szczęśliwy młodzieniec był już panem nieszczęście. Od wielu lat mam dylemat, po nocach nie śpię, bo internety w tej kwestii dawno zamilkły... Ale co było pierwsze? Przecież kleszczy w mieście się nie uświadczy (nie widziałem), zaś patologia czai się na każdym kroku (potwierdzam).

Napisałem raz. Opis pewnie pasuje do wielu forumowiczów. Sam nie wiem, o którego chodzi. :-/
Dyszlu, przeproś kolegów za swój powrót i proś o przebaczenie. :bla1


sprocket73 napisał/a:
sprocket73 napisał/a:
ceper napisał/a:
dełu-dziewicę
a co to jest?
i nie dowiedziałem się
Daewoo Leganza full wypas. Widzę, że już odczytałeś.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2021-07-28, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1922
Wysłany: 2021-07-28, 08:02   

Piotrek napisał/a:
A przypomnij sobie co się działo, jak z powodów urazu uczuć politycznych co niektórych forumowiczów, zrobiliśmy małą kosmetykę na forum, nic nie znikło, ot niewielkie rozdzielenie dostępu. Larum się podniosło że hej. Bo przecież forum bez granic grzmiałeś i żadnych ograniczeń.

Porównujesz dwie kompletnie różne sytuacje. Poza tym nie przypominam sobie, abym grzmiał o forum bez granic, moje argumenty brzmiały nieco inaczej. Wtedy ulegliście presji osób, które nie miały ochoty czytać niektórych tematów i stwierdziły, że takie tematy (de facto wszystkie pozagórskie) nie powinny być widoczne na ogólnym forum. Po jakimś czasie zresztą zdrowy rozsądek kazał Wam się wycofać z tego pomysłu.
Teraz jest mowa o zupełnie innym zjawisku, więc porównanie uważam za nieporozumienie. Ban czy nie ban - nikt nie potrafi nawet usunąć ewidentnie obraźliwych postów.

Adrian napisał/a:
Przestańcie się mazać, teraz już niewiadomo kto i kiedy zaczął, ale winni są wszyscy którzy wdawali się w dyskusję.

Coś Panu się chyba grubo pomyliło, Panie Admin. Kto się maże - ten, co nazywa rzeczy po imieniu, czy ten, kto udaje że się nic nie stało? Naprawdę uważasz, że wszyscy są tutaj winni?

Róbcie zresztą, jak uważacie, jeśli wygodniej jest Wam trzymać głowę w piasku.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2021-07-28, 08:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2021-07-28, 08:04   

Adrian napisał/a:
Przestańcie się mazać, teraz już niewiadomo kto i kiedy zaczął, ale winni są wszyscy którzy wdawali się w dyskusję.

O przepraszam, zaczęło się, od wplecenie w moje słowa, że Wam wypominam, coś czego nie zrobiłem. Ty i sokół zaczęliście. Od szczepionkach i covidzie.
Ale racja. Admini nie mazać się!
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2021-07-28, 08:31   

ceper napisał/a:
Daewoo Leganza
:o-o
To stare auto nie spełnia żadnych norm emisji spalin. Za każdym razem jak odpalasz silnik w Australii umiera jeden miś koala.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-07-28, 08:55   

Założyłem ten post na początku lipca po dymie, jaki się wywiązał w dyskusji o szczepieniach. Wtedy większość wypowiadających się była przeciwko moderacji forum, a tu nagle po kilku durnych jak zwykle wpisach Cepra w shoutbox (nawiasem mówiąc Sokół go wyłączył, a shoutbox dziś znowu jest), rozpętała się burza. To jak w końcu?
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-07-28, 09:20   

sprocket73 napisał/a:
To stare auto nie spełnia żadnych norm emisji spalin. Za każdym razem jak odpalasz silnik w Australii umiera jeden miś koala.
Od nowości jest eko, gdy nie było jeszcze ekoterrorystów. Jeżdżę głównie na LPG, Pb95 tankuję raz w roku lub na 2 lata. Rzadziej poSUVam lub biorę masaż w ostatnim nabytku.
Sebastian napisał/a:
po kilku durnych jak zwykle wpisach Cepra w shoutbox
Chciałbyś być równie durny, ale pewnie za młodu nosiłeś skrzyneczki zamiast teczki. Taka już ma rola strażnika swobód za forumową wolność waszą i naszą. Jaka burza? Ktoś miał słabszy dzień po weekendzie, może za dużo dał se w palnik i to ma być burza? Kto poza mną lubi poniedziałki? Zaprawdę powiadam, że trza mieć solidne fundamenty, cokolwiek to znaczy. Będzie lepiej.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2021-07-28, 09:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-07-28, 09:29   

Pytałem raczej włączyłem shutbox, bo z powodu Cepra nie będziemy nic wyłączać i tyle.
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5832
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-07-28, 09:35   

Adrian napisał/a:
Pytałem raczej włączyłem shutbox, bo z powodu Cepra nie będziemy nic wyłączać i tyle.

Tyle że głównie to on tam się udziela.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-07-28, 09:39   

Sebastian napisał/a:
Adrian napisał/a:
Pytałem raczej włączyłem shutbox, bo z powodu Cepra nie będziemy nic wyłączać i tyle.

Tyle że głównie to on tam się udziela.


W większości tak, ale inni jednak czasem tez coś tam piszą, a jak będzie głupio pisał to będę usuwał jego wpisy
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-07-28, 09:40   

Rankiem mój udział na SB (skojarzenia pewnie pójdą w złym kierunku) wynosił raptem 14%.
To korzystajcie!
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9375
Wysłany: 2021-07-28, 09:51   

ceper napisał/a:
Rankiem mój udział na SB (skojarzenia pewnie pójdą w złym kierunku) wynosił raptem 14%.
To korzystajcie!


Zachowuj się normalnie, nie pitol o borelizie, piciu i zlotach ...
Korzystaj z forum jak normalny człowiek, bierz w nim udział, a jak nie masz zamiaru to oddal się gwałtownie ... i daj nam normalnie funkcjonować
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2021-07-28, 10:06   

Adrian napisał/a:
Zachowuj się normalnie, nie pitol o borelizie, piciu i zlotach ...

Ceper, kup sobie sportowe auto, poczujesz się lepiej :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2021-07-28, 10:32   

sprocket73 napisał/a:
Ceper, kup sobie sportowe auto, poczujesz się lepiej
Może jeszcze czerwone? Mam dość czerwonych jak w ostatniej zwrotce https://chomikuj.pl/aaa82...7543.mp3(audio)
Prędzej kupię coś zabytkowego, klimatycznego: https://chomikuj.pl/papaj...1400.mp3(audio)

Na wzorowym forum ludzie w mig umawiają się na zloty/spotkania/, piją kulturalnie i borelioza im nie grozi. To forumowe życie.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group