Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zimowe banery

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-11-26, 10:41   Zimowe banery

Zima się zbliża, czas pozbierać bannnery :P

Zapraszamy do przesyłania zdjęć, które chcielibyście widzieć na forum w nagłówku.
Oto kilka wytycznych:

- wysyłamy maksymalnie 3 zdjęcia zrobione w porze zimowej w górach, obojętnie z jakiego roku, na adres: foto@gorybezgranic.pl
- jako temat maila podajemy: "baner + swój nick z forum"
- rozmiar zdjęcia musi być w rozdzielczości: 960x280 pikseli
- zdjęcia przysyłamy do piątku, 11 grudnia g. 23:59
- po tym terminie stworzona zostanie ankieta ze wszystkimi propozycjami, w której wybierzmy banery, które wstawimy zamiast obecnego

Oczywiście znów zastosujemy taktykę wymienności kilku najlepszych bannerów, żeby każdy był zadowolony.

Rozmiar zdjęcia jest dosyć istotny, tzn. 1-2 piksele nie zrobi różnicy, ale miejsca mamy tyle ile mamy i w takich rozmiarach (960 x 280 px) prosiłbym przysyłać zdjęcia.

Zachęcam wszystkich do udziału!!!

Jak ktoś nie umie wykadrować, służę pomocą.

Czasu macie sporo, można szukać w swoich zbiorach.

Do dzieła, Mili Państwo! Czekamy!
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-12-26, 14:20   

Jak widzicie, bannerów raczej nie będzie. Ja niestety nie mam dostępu do maila, na który się wysyła bannery, nie dostałem tez dostępu do serwera. Piotrek też nie dostał. A Vision pojechał za poganami za granicę i kontaktu z nim nie ma. Nawet nie wiem, czy kopia zapasowa forum jest tworzona...

Mówił, że będzie wszystko Ok, ale pewności nie mam...

Takie to troszkę sceny z filmu "czy leci z nami pilot" - ogólnie jestem tym lekko zdegustowany. Szło zostawić namiary na maila i serwer i pojechać, a tak nawet nie wiem, czy jutro odpalimy forum.
Niby się na razie kręci, ale jakby coś się zdupiło, leżymy. Już kij z tymi bannerami, ogólnie, wkurwiony jestem na maksa.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2020-12-26, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2020-12-26, 15:55   

Trochę dziwna akcja ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime