Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

miniwycieczki

Autor Wiadomość
zara

Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-01-17, 16:28   miniwycieczki

Witam, zauważyłam adres Waszego forum w statystykach swojego bloga i bardzo miło mnie zaskoczyło, że ktoś od Was znalazł moją skromną fotograficzno-podróżniczą stronę, a jeszcze bardziej, że zainspirowała do wycieczki w rejony Kampinosu i do opuszczonych miejsc :)

pojawiły się już nowe odcinki o opuszczonych wsiach w Kampinosie, zapraszam:)

zosia

http://miniwycieczki.blogspot.com/
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-17, 20:57   

Ah ten internet, wszystko da się wyczaić, kto gdzie wchodził i po co. ;)

A co do wycieczek fajna sprawa i w ogóle ciekawe zainteresowanie. Widzę, że nawet na Śląsk wpadłaś. ;) Naprawdę ciekawe zdjęcia.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-01-17, 22:10   

Hejka! Trudno sie nie zachwycac twoja zarabista stronka! Bardzo sie ciesze ze dzieki temu forum ( a przede wszystkim temu ze tobie sie chce pisac bloga) moglam zobaczyc takie klimatyczne miejsca! :D
Zapewne jak kiedys wyladuje w okolicach Warszawy to zaraz rusze w Kampinos w poszukiwaniu opisywanych miejsc a moze znajde tez jakies inne podobne?
Pozdrawiam milosnika miejsc opuszczonych!!!!
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Michał 

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 117
Wysłany: 2014-01-18, 14:44   

Ot tak jakoś udało mi się trafić na Twoją stronkę poprzez fejsa i profil https://www.facebook.com/puszczakamp?fref=ts . Naprawdę rewelacyjne fotki i wiele interesujących miejsc inspirujących do zwiedzania :-)
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-01-18, 17:22   

Michal_S124, fajnie, że zapodałeś też linka fejsbukowego :) Od razu polajkowałam ;)
zara, możesz przypadkowo stać się naszą mentorką przy organizowaniu wycieczki do Kampinosu ;)
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-01-26, 18:38   

Nie wiem czemu od kilku dni nie moge otworzyc stronki miniwycieczek, probowalam juz na kilku komputerach i u siebie, i u rodzicow i w pracy a efekt zawsze taki sam ze sie wszystko zawiesza :( Tez macie tak?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-01-26, 18:42   

buba, u mnie normalnie się otwiera, wybieram ten link z pierwszego posta.
 
 
zara

Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-19, 17:26   

zapraszam na kolejne odcinki o Puszczy :>
http://miniwycieczki.blog...-w-puszczy.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group