Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Krywaniu miej litość!!

Autor Wiadomość
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-01, 12:40   Krywaniu miej litość!!

Witam , jakiś czas temu byłem na Krywaniu z moją kobietą więc teraz postanowiłem napisać zaległa relację :P . Po przyjeździe do Strbskiego plesa rozpoczęliśmy wędrówkę na szczyt :-) . Obawiałem się trochę chmur które kłębiły się na horyzoncie ale z początku były dosyć daleko więc myślałem że pójdą gdzieś bokiem . Myliłem się :/ . Im bliżej byliśmy szczytu tym szybciej pogoda zaczęła się pogarszać aż w końcu zaczęło padać grzmieć i ciskać naokoło piorunami :zly . Zlało nas niemiłosiernie a do tego zaczął napieprzać przez chwilę grad więc musieliśmy zrobić wycof , mój pierwszy w życiu :-/ . Na drugi dzień czując cholerny niedosyt postanowiliśmy nie dać za wygraną i podjęliśmy drugą próbę złojenia bydlaka :dev . Jak to było dzień wcześniej wszystko z początku wydawało się piękne i klarowne poza niewielkimi chmurkami gdzieś tam na horyzoncie wyglądającymi niegroźnie :D . Nie muszę chyba pisać co było jakiś czas później tyle że tym razem schowaliśmy się pod pewną skałę która jest zaraz przy szlaku :) i dzięki temu wyszliśmy z opresji suchym butem :-o . Po jakimś czasie gdy burza poszła sobie precz rozpoczęliśmy wędrówkę na szczyt by po jakimś czasie stanąć na wierzchołku i rozkoszować się pięknymi widokami na które z pewnością zasłużyliśmy :) . Kilka fotek :





Zdeterminowany i gotowy do działania :haha

















Jakiś tam lansik :haha









Prawie na szczycie :)


No i wreszcie :jas3






Troszkę zmęczeni ale szczęśliwi :ser44 :kis3


Znasz ktoś na tyle słowacki by przetłumaczyć co tutaj piszę? Ciekawi mnie to :-)





No i w dół






Czy ta mordka może kłamać? ;)



Idealna skałka do żywcowania ;)


To te same kozice z pod Tępej , podobno filance wynajęli je by mnie śledziły bo nie mogą mnie namierzyć :haha




Daj buziola :** :haha


Urwis w swoim żywiole :dev


Może mi ktoś powiedzieć co to za skocznia na Słowacji? Wygląda na K-120






Strbskie pleso :-)
Podsumowując mimo wycofu dzień wcześniej i deszczu który nas spotkał pod szczytem było całkiem milusio i przyjemnie ;) . Dziękuje za uwagę .
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2015-10-01, 12:46   

Zdjęciami kozic wzruszyłeś mnie.

To K-120 w Szczyrbskim Plesie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-01, 16:15   

Dobromił napisał/a:
To K-120 w Szczyrbskim Plesie.


Jak w Szczyrbskim to i w Jeziorze :D
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-01, 16:51   

_Sokrates_ napisał/a:
Jak w Szczyrbskim to i w Jeziorze
Taak , skoczkowie wybijają się z progu i lądują w wodzie , który dłużej utrzyma się na powierzchni z nartami wygrywa , a który utonie nie zakwalifikuje się do drugiej serii :D .
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-10-01, 21:22   

Może coś przegapiłem ale zdaje się Urwisie, że to pierwsza relacja gdy nie idziesz sam w góry. Rzekłbym nawet - relacja wiekopomna :)
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-10-01, 23:28   

Piotrek napisał/a:
Może coś przegapiłem ale zdaje się Urwisie, że to pierwsza relacja gdy nie idziesz sam w góry.
Chociaż Ty jeden zwróciłeś na to uwagę :P . Ale tak serio to nie jestem pierwszy raz z kimś w górach a z Gosią byłem już wcześniej w Tatrach tylko nie było z tego relacji ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group