Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Krakowskie fotografie

Autor Wiadomość
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3730
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2024-01-31, 05:00   

Nawet Taterki było widać.Nie wypizgało Cię na rowerku?
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5836
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-03-30, 12:13   

Dziś rowerek po Plantach i nad Wisłą przy pięknej, słonecznej i ciepłej sobocie. Sporo kfiotków. Chociaż nie mam stałki, to chyba daję radę ;) Niestety nie udało mi się obczaić żadnych jesiennych kolorków dla Dobromiła.
Jeszcze jedno - przejażdżka była absolutnie na trzeźwo.
Nad Polskę ponoć dociera piasek znad Sahary, chyba było go widać w postaci lekkiej mgiełki na niebie i przytłumionego słońca.

Na Plantach obok Dworca Głównego rosną białe magnolie. W porównaniu do tych z Wawelu mają tę zaletę, że można do nich podejść, tam są ogrodzone i pilnuje ich strażnik. Na Wawelu poniekąd słusznie, boby ludziska zadeptały, za to tu pełen luz.









Na Moście Grunwaldzkim (tym przeznaczonym do wyburzenia) robię z tego samego miejsca dwa zdjęcia z różnym ustawieniem punktu ostrości.





Potem idę nad Wisłę na bulwar pod dawnym Hotelem Forum.























I to by było na tyle.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9379
Wysłany: 2024-03-30, 12:55   

Jakoś nie przepadam za magnoliami, chociaż Cieszyn nimi stoi, ale te białe z twoich zdjęć są bardzo ładne, chyba najbardziej mi się właśnie białe podobają.

Udany spacer :)

Stałki nie masz, ale jakoś se radzisz :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group