Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Jesiennie i sielankowo

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-10-22, 21:57   Jesiennie i sielankowo

Plan był nieskomplikowany, ma być jak w tytule-jesiennie i sielankowo. I ładnie. Tak akurat o tej porze i przy pogodzie jaka panowała w niedzielę jest w Beskidzie Małym.
Słoneczko grzeje, wiat wieje, liście lecą. Ruszamy więc z Kocierza pozaszlakowo na Gibasy, bo wyjście nie skomplikowane i nie przesadnie długie, więc będzie czas spokojnie posiedzieć na łąkach i robić sobie majówkę w październiku :-)
Myślałem, że przed opadem liści zdążymy jeszcze na Potrójną w tym roku ale chyba nic z tego nie wyjdzie, bo już taka pogoda w najbliższych tygodniach się nie zapowiada.

Słońce ogrzewa siedzenie ;)


A kolory cieszą oczy


Asfalt się kończy i zaczyna blues







Czas na rozleniwienie :-)




Ujęcie-klasyka


I na drugą stronę


W chacie Pan z Brodą budzi onieśmielenie :lol


Ogólnie to myślałem, że w taką pogodę będzie tu więcej ludzi. Owszem, pojawiali się ale sporadycznie.

Czas na główny punkt programu :! wiatr sprzyja choć momentami za silny i mały marketowy latawiec zalicza kilka razy glebę.




Stasiek zawiedziony bo ni ma toporka :-) A chłopak obyty z jego widokiem, bo tatulek nie raz rąbie drewno.


I trochę ujęć jesiennych (choć wydaje mi się, że w zeszłym roku o tej porze było barwniej)







Bobry w akcji


Zdjęcia wszystkie-> http://www.zuziawdrodze-album.cba.pl/gibasy102014
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2014-10-22, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-10-23, 09:10   

Ech, u Ciebie Piotrek też brakuje tych prawdziwie jesiennych kolorów z zeszłego roku. Coś tam niby jest, ale to nie to, czego się spodziewaliśmy. Dziwna ta jesień, mało soczysta. Zeszłej jesieni było bardziej kolorowo. Chyba wszędzie zresztą.
Ale Gibasy bardzo malownicze, na następny rok muszę się tam pokręcić, podoba mi się klimat.
Profil Facebook
 
 
Majka 


Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 919
Skąd: Beskid Mały/ Kraków
Wysłany: 2014-10-23, 16:01   

Jak byłam na Leskowcu, to też zauważyłam,że rok temu, dokładnie w połowie października było bardzo kolorowo, a teraz jakby troszkę mdło. Beskid Mały jednak zawsze urodny jest :)
_________________
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-10-23, 20:00   

No nie ma tych kolorów co w zeszłym roku, nie ma. Brakuje "ognia", jak sobie wspomnę barwy w okolicach 10-12 października 2013 w tych rejonach to było zdecydowanie ładniej. Ale faktycznie nie ma co narzekać bo to ogólnie urokliwe strony

[quote]Ale Gibasy bardzo malownicze, na następny rok muszę się tam pokręcić, podoba mi się klimat.[code]
Warto. Z Kocierza Basi można machnąć i małą pętlę przez Gibasy jak i większą zahaczając o Potrójną tyle, że w obu przypadkach częściowo poza szlakiem się chodzi ale nie m większego problemu z orientacją.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-11-09, 23:13   

O, znalazłem jeszcze taką fotkę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group