Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Beskid Żywiecki, Żabnica - Rysianka

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8314
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-11-09, 17:50   

R0BERT napisał/a:
Niestety sporo ludzi nie dorosło do wolności słowa, prostym sposobem jest wyrzucenie tematów religijnych i politycznych z forów, ale tutaj wyraźnie jeszcze nie doszło do tego


typowa pisowska wolność słowa - wyrzucamy to co dla nas niewygodne :lol w końcu dla prawdziwych patriotów wolność słowa kończy się tam, gdy ktoś się z nimi nie zgadza :hah8

Cytat:
Tak się dać podpuścić... jak Szydło :)

wybory minęły, a oni nadal mają słabe nerwy - może boją się, że Macierewicz z powrotem zabierze ich w kamasze i wyśle gdzieś umierać za Hamerykanów? :zso
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2015-11-09, 18:38   

Urokliwa kapliczka z niebieskiej zardzewiałej beczki po lakierze znajduje się w Beskidzie Makowskim, na żółtym szlaku schodzącym z Koskowej Góry do Makowa Podhalańskiego, gdzieś mniej więcej w połowie drogi, po prawej stronie.

Mnie też się ona podoba, chociaż z drugiej strony jest to najbrzydsza kapliczka jaką kiedykolwiek widziałem. Jej brzydota jest dla mnie dowodem szczerości intencji. Być może czasem jest tak, że Artysta robi kapliczkę nie tylko aby chwalić Pana, ale aby ludziom pokazać swoje zdolności... tutaj na pewno tak nie było ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2015-11-09, 18:46   

Pudelek napisał/a:
wybory minęły, a oni nadal mają słabe nerwy

Kolega z pracy, co na Pis głosował, dopiero dzisiaj się zaczął denerwować, jak ogłosili, że Antek będzie ministrem. Myślał, że go wkręcam, nie uwierzył, dopóki nie sprawdził w necie.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8314
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-11-09, 18:56   

nie tak dawno rozmawialiśmy tutaj właśnie o Macierewiczu i cezaryol pisał:
Cytat:
kim ten człowiek byłby i kogo by obchodziło co mówił ostatnio w USA, gdyby dziennikarze się nim nie interesowali?


a przecież każdy kto choć trochę śledzi polską politykę wie, że ten człowiek od zawsze jest jednym z najważniejszych w partii i każda wypowiedź palnięta nawet gdzieś daleko powinna być odbierana na poważnie, bo współdecyduje o jej linii...

teraz zapewne zacznie od przeorania ostatnich kontraktów zbrojeniowych, aby w kolejnych wygrały produkowane w zaprzyjaźnionych zakładach z zaprzyjaźnionymi związkowcami...

inna sprawa, że Gowin, który miał mieć MON, na czym w ogóle się nie znał i to przyznawał, dostał uczelnie wyższe. Ciekawe czy zreformuje je tak, jak sądy, w których burdelu po nim nie pozamiatano do tej pory? :lol Ale to jednak do innego tematu ;)
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2015-11-09, 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-10, 10:10   

Dobromił napisał/a:
Zapłacisz potrójną stawkę na pielgrzymce.


Jestem póki co bezrobotny, więc wnoszę o jakąś ulgę. ;)

Co do reszty, to za bardzo nie widzę potrzeby uznawania polityki i religii, jako tematu tabu. Po pierwsze: jedno z drugim się jak najbardziej przenika. Po drugie: podobno religia, to prywatna sprawa każdego i też chciałbym, żeby tak było, ale tak nie jest. Skoro sama nam się afiszuje na wielu krokach i etapach naszego życia, czy to w szkole, TV i innych mediach, to nie wiem dlaczego tak usilnie niektórzy próbują przekonywać, żeby o tym nie rozmawiać, skoro jak dla mnie zrobiła się z tego sprawa publiczna. Co do polityki, to tu wcale nie ma możliwości obnoszenia się z tym tylko prywatnie, bo to ma wpływ na każdego, niezależnie czy ktoś się tym interesuje czy nie, bo poprzez jakieś tam decyzje polityków, jutro połowa z nas może nie mieć co jeść na przykład. Dlatego nie rozmawianie o tym, to dla mnie takie zamiatanie sprawy pod dywan i udawanie, że nic się nie dzieje. Poza tym na innych forach, na których się tego zabrania, jest tak jakoś bardzo sztywno z tego powodu. ;) Jak dla mnie to właśnie musimy się nauczyć o tym rozmawiać, bez większych emocji i to jest rozwiązanie problemu.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-11-10, 14:25   

Vision napisał/a:
Jestem póki co bezrobotny, więc wnoszę o jakąś ulgę. ;)

Musza Ci z cepra przyfanzolić bo nie wytrzymie;)
Tak, dostaniesz ulgę w postaci 70% podatku od ukrytych dochodów :D

Vision napisał/a:
Jak dla mnie to właśnie musimy się nauczyć o tym rozmawiać, bez większych emocji i to jest rozwiązanie problemu.

A o taką mądrość to ja Ciebie nie podejrzewałem;)
I to nie jest kpina tylko komplement ;)
Ostatnio zmieniony przez Vlado 2015-11-10, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-11-10, 14:55   

Vlado napisał/a:
Vision napisał/a:
Jestem póki co bezrobotny, więc wnoszę o jakąś ulgę. ;)

Musza Ci z cepra przyfanzolić bo nie wytrzymie;)
Co to znaczy bezrobotny :? :!
Gdzie spojrzeć, to wszędzie bajzel. Dopóki jest coś do zrobienia, to nie ma mowy o bezrobociu!
Nawet w skrajnym przypadku braku kwalifikacji, to trafisz ręką do buzi? Jeśli tak, to możesz być degustatorem - niektóre firmy za to płacą!
Zresztą oferowałem robotę /także na sezon zimowy, kilka ha do przecinki; siekiery, stihlki, piły posiadam/, bo miejscowi do roboty nie są skorzy, jeśli z GOPS za free mogą dostać 500 zeta. A gdyby przez przypadek się z tym szybko uwinięto, to gdzieś jest chomąto i pług, by przeorać odłogi - jednocześnie zaoszczędzisz na wyjściach na fitness - same plusy :)

Edit: jak wrócisz do Tych, to dopiero poczujesz ulgę :)
Chyba jestem człowiekiem starej daty - to teraz uczą ze specjalizacją "na bezrobotnych"? :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-11-10, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2015-11-10, 15:13   

Pudelek napisał/a:


typowa pisowska wolność słowa


Typowe postkomusze bredzenie, kto nie z nami ten pisowiec, jesteś prawie tak kumaty, jak kolega od oczojebnych fotek dowcipny :usm .
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-10, 16:57   

Foty pierwsza klasa z tego wypadu. A rejon jak najbardziej ciekawy widokowo. :)
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2015-11-10, 16:59   

R0BERT napisał/a:
jesteś prawie tak kumaty, jak kolega od oczojebnych fotek dowcipny
Zdobyłeś się w końcu na słowa uznania względem współrozmówców. Przyznam, że skonstruowałeś bardzo wysublimowany komplement... taki lekko skryty i nieoczywisty, a jednocześnie inteligentny i jednoznaczny. Ciężko było? Chyba nie. Szacunek.

p.s.
Musisz mieć spore powodzenie u kobiet z takim gadanym.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-11-10, 17:19   

sprocket73 napisał/a:
Musisz mieć spore powodzenie u kobiet z takim gadanym.
U moherowych beretów :haha .
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8314
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-11-10, 18:14   

Vision napisał/a:
Co do reszty, to za bardzo nie widzę potrzeby uznawania polityki i religii, jako tematu tabu.

najbardziej zabawne, że usunięcie polityki i religii z rozmów postuluje gość, który wypowiada się praktycznie tylko o polityce i religii :D

sprocket73 napisał/a:
Musisz mieć spore powodzenie u kobiet z takim gadanym.

jak każdy prawicowy kryptogej
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-10, 19:03   

Trochę się zrobił offtop w tym temacie Rysiankowym.
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-11-10, 21:52   

ziaro napisał/a:
Trochę


:D :lol :v :fajka :usm :hah8 :sm5 :hah3
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-10, 21:59   

buba napisał/a:
ziaro napisał/a:
Trochę


:D :lol :v :fajka :usm :hah8 :sm5 :hah3

No co? :P
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime