Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Beskid Żywiecki, Żabnica - Rysianka

Autor Wiadomość
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-06, 23:46   

ROBERT napisał/a:
Mowa idioty.

Faktycznie, mogą tak niektórzy twe wypowiedzi odbierać. Pamiętaj - milczenie jest złotem.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2015-11-07, 15:32   

buba napisał/a:
Po co mieszac polityke do wyjazdow w gory? nic dobrego z tego nie wynika... potem sie wysypuje tyle cynizmu, zlosci i nienawisci... a zaczelo sie od takiej milej lesnej kolorowej kapliczki... :rol


Też nie wiem po co, jedyne wytłumaczenie to zwykły idiotyzm, nie szukałbym głębszych powodów.

Czekam aż taki idiota zacznie niszczyć kapliczki, pewnie to następny etap.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-11-07, 15:53   

R0BERT napisał/a:
buba napisał/a:
Po co mieszac polityke do wyjazdow w gory? nic dobrego z tego nie wynika... potem sie wysypuje tyle cynizmu, zlosci i nienawisci... a zaczelo sie od takiej milej lesnej kolorowej kapliczki... :rol


Też nie wiem po co, jedyne wytłumaczenie to zwykły idiotyzm, nie szukałbym głębszych powodów.

Czekam aż taki idiota zacznie niszczyć kapliczki, pewnie to następny etap.


Natomiast ja uważam brak poczucia humoru za prawdziwe kalectwo i żal mi Ciebie, bo z takim brakiem dystansu wobec siebie i wobec świata na prawdę musi być ciężko żyć.

W niniejszym wątku nie znalazłam nic obraźliwego oprócz postów Twoich i Tatramana.
Owszem była delikatna ironia, w tym zdaniu:

Cytat:
Jeszcze tylko portret Lecha, kawałek kory brzozowej I będzie można dostać odpust zupełny za samo spojrzenie w tamtym kierunku.


Ale nie dotyczyła bynajmniej samej kapliczki, ani tych co ją postawili, ale tych co traktują jako "świętość" coś co bynajmniej tą "świętością" nie jest.

Kapliczki postawione w górach bardzo szanuję i czasem odmówię przy nich "Zdrowaśkę" za ludzi, którzy tą kapliczkę zbudowali i dbają o nią, bo wiem, że zrobili to / robią to w dobrej intencji.
Natomiast nie cierpię megalomanii i gigantomanii, których przejawem jest np. stawianie na szczytach gigantycznych krzyży.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2015-11-07, 16:24   

Basia Z. napisał/a:

Owszem była delikatna ironia.


Jeśli odbierasz to jako delikatną ironię, to żal mi ludzi, którzy muszą z Tobą przebywać. Musisz mieć cholernie ciężki dowcip. Ale co kto lubi.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-11-07, 16:43   

Miejsce pomiędzy młotem a kowadłem nigdy nie wyszło mi na zdrowie, ale cóż :D

Kapliczki stały zanim Lech przyszedł na świat i będą stały gdy pamięć po IVRP dawno przeminie.
Mam nadzieję, że nikt nie będzie próbował mi wmówić, że jeśli przeżegnam się przy kapliczce, to automatycznie jestem wyznawcą zamachu smoleńskiego.
Świat jest ciekawy bo jest różnorodny i kolorowy a taka polaryzacja poglądów nie przyniosła jeszcze nic dobrego.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-11-07, 17:13   

R0BERT napisał/a:
Basia Z. napisał/a:

Owszem była delikatna ironia.


Jeśli odbierasz to jako delikatną ironię, to żal mi ludzi, którzy muszą z Tobą przebywać. Musisz mieć cholernie ciężki dowcip. Ale co kto lubi.


Sama specjalnego talentu do opowiadania dowcipów nie mam, ale lubię słuchać / czytać.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2015-11-07, 17:20   

Piękna jesień na Twych zdjęciach. Choć to już chyba ten etap brzozowo-modrzewiowy?
Nie wiedziałam, że na Abramowie jest schronisko. Z noclegami i bufetem? Fajnie się prezentuje?
Ostatnio zmieniony przez Wiolcia 2015-11-07, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-07, 18:24   

Poczucia humoru i dystansu do siebie i innych nie da się nauczyć niestety, co boleśnie widać w niektórych postach.
Szczęśliwi Ci, którzy powyższe mają.
Basiu, wiedziałem, że jesteś w gronie szczęśliwców! ;)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-11-07, 23:39   

Nie jest ujmą na honorze przyznać, że "miało być śmiesznie, ale nie wyszło" ;)
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2015-11-08, 00:52   

R0BERT napisał/a:
Czekam aż taki idiota zacznie niszczyć kapliczki, pewnie to następny etap.

Człowieku opamiętaj się! Nie zachęcaj innych do niszczenia kapliczek i sam też tego nie rób.
Nawet jeżeli Tobie jakaś kapliczka się nie podoba, to tak zwyczajnie po ludzku uszanuj pracę i staranie tego, kto ją zrobił.

Wiolcia napisał/a:
Nie wiedziałam, że na Abramowie jest schronisko. Z noclegami i bufetem? Fajnie się prezentuje?

Tak, są noclegi, bufet, wielka sala jadalna i spory taras z ładnym widokiem na Romankę.

Natomiast jeżeli chodzi o poczucie humoru. To dla mnie mistrzem jest autor tej kapliczki :D



_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
Ostatnio zmieniony przez sprocket73 2015-11-08, 00:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-08, 09:16   

Niby tylko Beskid Żywiecki, a tyle emocji...

 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14391
Wysłany: 2015-11-09, 07:14   

R0BERT napisał/a:
Czekam aż taki idiota zacznie niszczyć kapliczki, pewnie to następny etap.


ROBERT, Ty rzeczywiście masz tak bezpodstawnie złe zdanie o innych ludziach? Gdzie Ty się wychowałeś, z kim Ty przebywasz, że tyle w Tobie jadu i nienawiści ?

Vision napisał/a:
Niby tylko Beskid Żywiecki, a tyle emocji...


Zapłacisz potrójną stawkę na pielgrzymce.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
R0BERT 

Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 279
Skąd: Śląsk, ten wyżej.
Wysłany: 2015-11-09, 15:23   

Prawda, takiego nagromadzenia jadu i nienawiści łamanej przez zwykłą głupotę, jakie tu prezentujesz, jeszcze kundelek, czy jak mu tam, nie spotyka się normalnie w sieci.

Niestety sporo ludzi nie dorosło do wolności słowa, prostym sposobem jest wyrzucenie tematów religijnych i politycznych z forów, ale tutaj wyraźnie jeszcze nie doszło do tego, szkoda, bo góry to fajny temat.

sprocket73 napisał/a:

Człowieku opamiętaj się! Nie zachęcaj innych do niszczenia kapliczek i sam też tego nie rób.
Nawet jeżeli Tobie jakaś kapliczka się nie podoba, to tak zwyczajnie po ludzku uszanuj pracę i staranie tego, kto ją zrobił.



Masz problemy ze zrozumieniem tekstu ? Może zastanów się zanim wyślesz post ?
Ostatnio zmieniony przez R0BERT 2015-11-09, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5547
Wysłany: 2015-11-09, 17:30   

Robert, a nie wstyd Ci?
Tak się dać podpuścić... jak Szydło :)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-11-09, 17:41   

A mnie sie bardzo podoba ta kapliczka z beczki! Swietny pomysl! Gdzie ona sie miesci? Chetnie sie wybiore na pielgrzymke szlakiem ciekawych kapliczek- juz mam dwie na liscie- ta z zegarkami, teraz ta ... :D

Kiedys z dziadkiem tez zrobilismy lesna kapliczke. Niestety juz jej nie ma bo znalazl sie wlasnie jakis debil co zniszczyl... :( Szkoda, bo tez byla fajna- taka kiczowata az zeby bolaly :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime