Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Beskid Śląski - podejście nr ... ( ? )

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-11, 20:54   

Pudelek napisał/a:
doborowe towarzystwo
Przez kurtuazję nie zaprzeczę, bo ... nie wiem, kto był poza 4 osobami. Byli miejscowi z Andrychowa?
Vlado napisał/a:
Czasami zdarza mi się ugryźć w język, na przykład gdy odpisuję na Twoje trollowate wrzutki.
Przestań się hamować, bo to zdrowiu szkodzi. Chcesz mieć wrzody na żołądku?
TNT'omek napisał/a:
Ani nastrojów ;)
To już objawy andropauzy - gdybym był złośliwy, to napisałbym "menopauzy" :)
Mija doba i poza kilkoma fotkami nes_ski nic. Oczekuję poprawy :!
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-01-11, 21:02   

TNT'omek napisał/a:
Kto nie dojechał niech żałuje. My tylko chwilkę żałowaliśmy, że nie dojechaliście )

Wyjąłeś mi to z ust :lol
Edit:
Pozdrowienia dla nieobecnych :-o . Z naciskiem na tych, mieszkających najbliżej :P . To nasz nie pierwszy zlot w tym rejonie, a Was znowu nie było.. :rol
Ostatnio zmieniony przez maurycy 2016-01-11, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8299
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2016-01-11, 21:12   

Vlado napisał/a:
Idziemy wreszcie na to ognisko!

zbieraliście się wyjątkowo długo! :P

TNT'omek napisał/a:
My tylko chwilkę żałowaliśmy, że nie dojechaliście

raczej niepotrzebnie, z maratonem zumby i tak byśmy nie wygrali ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2016-01-11, 21:13   

Pudelek napisał/a:

raczej niepotrzebnie, z maratonem zumby i tak byśmy nie wygrali ;)


Pudel, czuję, że jesteś złośliwy w stosunku do mnie ;)
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-01-11, 21:24   

Basia Z. napisał/a:
Pudelek napisał/a:

raczej niepotrzebnie, z maratonem zumby i tak byśmy nie wygrali ;)


Pudel, czuję, że jesteś złośliwy w stosunku do mnie ;)

Wątpie! Ty Basiu potrafiłaś usprawiedliwić się z klasą :ok
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-11, 21:43   

maurycy, na mieszkających najbliżej, czyli na miejscu, w języku polskim mówi sie "miejscowi" :)
Było, minęło i tak nikt nie napisze, jak naprawdę było :(

Dziwne bywają reakcje osób na moje pozdrowienie "cieszę się, że cię widzę" lub życzenia w stylu "by nowy rok dostarczył nie mniej radości niż lata ubiegłe". Są ludzie i ludziska :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 900
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2016-01-11, 23:07   

ceper napisał/a:
maurycy, na mieszkających najbliżej, czyli na miejscu, w języku polskim mówi sie "miejscowi" :)
Było, minęło i tak nikt nie napisze, jak naprawdę było :(

Bynajmniej nie chodzi mi o grupę Andrychów :P
Napisze, napisze, ale najpierw trzeba ocenzurować fotki :-o
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-26, 20:52   

Szanowny Dobromile, druhu mój. Nie widzę na forum bardziej charyzmatycznej osoby, która swym talentem organizacyjnym byłaby w stanie to ogarnąć, czyli zrobić w końcu prawdziwy zlot forumowiczów GBG (nie mam tu na myśli kolejnego zlotu żywych trupów), o którym nie musi być głośno w eterze, ale pojawi się kilka zdjęć z uśmiechami a'la banan na twarzy, których nie trzeba będzie potem usuwać. Oczywiście wskazany obiekt na miarę obecnych czasów, by nie wystraszyć cywilizowanych osób, oraz z szerszą gamą napitków do nabycia na miejscu /w końcu wyjeżdża się wydać dutki/. Nie ukrywam, że na śniadanie wskazany byłby szwedzki stół, bo niektórzy (np. ja) nie wiedzą, na co by mieli ochotę na śniadanie - dopiero widok dań powoduje, że wybiera się dania/potrawy/ X i Y, kierując się przy tym kwintesencją smaku a nie uczuciem głodu :)
Piotrek Ci pomoże i nim stopnieją śniegi będzie kupa śmiechu i zabawy, bo przybywający na zlot maski smutasów zostawią w domu. Grunt to poczucie humoru - vivat Dobromile :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-26, 22:54   

ceper napisał/a:
/w końcu wyjeżdża się wydać dutki/


Rozumiem ceper ze ciazy ci portfel, nie masz zbyt duzo czasu i pomyslu jak sprawe rozwiazac wiec ty stawiasz nocleg, napitki i szwedzki stol dla wszystkich zlotowiczow? :lol dobrze zrozumialam?

Dobromił organizuje, ceper finansuje- brzmi dobrze! ja moge robic za fotografa na imprezie! :P potrzeba jeszcze aktorow ale z tym moze byc najgorzej.. Chyba ze ceper zaproponuje jakies dobre gaże :lol :lol :lol
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-26, 22:59, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2016-01-26, 23:49   

buba napisał/a:
ceper napisał/a:
/w końcu wyjeżdża się wydać dutki/


Rozumiem ceper ze ciazy ci portfel, nie masz zbyt duzo czasu i pomyslu jak sprawe rozwiazac wiec ty stawiasz nocleg, napitki i szwedzki stol dla wszystkich zlotowiczow? :lol dobrze zrozumialam?

Dobromił organizuje, ceper finansuje- brzmi dobrze! ja moge robic za fotografa na imprezie! :P potrzeba jeszcze aktorow ale z tym moze byc najgorzej.. Chyba ze ceper zaproponuje jakies dobre gaże :lol :lol :lol


I oczywiście Dobromił powinien wybrać odpowiedni obiekt, znam parę hoteli położonych w górach, mogę podpowiedzieć.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-27, 08:43   

Z tak prężnym sponsorem to pobijemy rekord frekwencji. No, ja będę. Dojazd we własnym zakresie czy będzie jakiś czarter?
Profil Facebook
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-27, 16:52   

sokół napisał/a:

Z tak prężnym sponsorem to pobijemy rekord frekwencji. No, ja będę.


No ja tez! a mozna zabrac blizsza i dalsza rodzine, przyjaciol i znajomych? :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 18:34   

Całe forum dostało oficjalne zaproszenie od sponsora. Co ważne bez limitu kwotowego :D .
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-27, 21:07   

U mnie teraz bieda, bo brakuje mi kasy na podatki. Gdyby uczestnicy zrzucili się chociaż na VAT-7 za styczeń 2016, to obiecuję zasponsorować zlot na poziomie cepra :)
sokole, Ciebie (+2) mogę zabrać po drodze bryczką z rączymi konikami - pamiętam, że zdechły Ci koniki w Hondzie, gdy przeszedłeś na siano (sorry - na wegetarianizm) :(

bubo, z dalszą rodziną i znajomymi dobrze się wychodzi tylko na zdjęciu, wiem z doświadczenia. Przecież nie zostawiłabyś Toperza z Kabakiem! Nie wiem tylko, jak Ci spasuja gwiazdki, bo lubisz głównie te na niebie?
laynn, jakoś i z tym dałbym radę/ma się ten gest/, ale czy Wy podołacie zadaniu na wstępie? :)
I co? Nie wymiękajcie...
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-27, 22:27   

To ja Ci zasponsoruję wyjazd w beskidy, tylko wychyl rzić zza monitora, zobaczymy, czyś taki kozak w mokrym śniegu. Podejmujesz rękawice?
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group