Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Beskid Śląski - podejście nr ... ( ? )

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-27, 22:46   

Gdybym to ja miał wagę i kondycję sprzed 25-30 lat...
Aby było sprawiedliwie, wyrównujemy wagę brutto i ruszamy w plener. I co Ty na to kapitanie?

Uczciwie było i w pierwszej propozycji: ja nie wiem, ilu będzie chętnych /moje koszty rosną z ilością zlotowiczów/ do zrzutki /Wasze koszty jednostkowe spadają z ilością zlotowiczów/, a standard nie gorszy niż na )( Kocierskiej.

Prawdopodobnie i tak skończy się na kozaczeniu.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2016-01-27, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2016-01-27, 22:57   

Ja wezmę co najwyżej najbliższą rodzinę.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6094
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-27, 22:58   

A jakies dodatkowe atrakcje na wieczor beda zapewnione w tym twoim hotelu? jakies wystepy gwiazd, striptiz w kisielu, walki gladiatorow w klatkach, loty balonem, nurkowanie w basenie z delfinami? Bo ciepla woda w kranie, posciel i reczniki to w kazdym pensjonacie serwuja, a cos ekstra za te gwiazdki byc powinno? czy od czterech gwiazdek wzwyz to tylko cena rosnie?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-27, 23:05   

Jak dobrze dadzą sobie forumowicze w palnik, to niczym nie będą ustępować gwiazdom z pierwszych stron brukowców :)
Na striptiz w kisielu nie powinno brakować chętnych, ekipa Pudla na mrozie tyłki wystawia "za nic" :)
Trudno tu o gladiatorów, zaś pływać delfinem w basenie każdy może, jeśli umie :)
Balony też będą - pełny odlot :)
Ostatnio zmieniony przez ceper 2016-01-27, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2016-01-27, 23:06   

buba napisał/a:
czy od czterech gwiazdek wzwyz to tylko cena rosnie?


Dają Ci do dyspozycji szlafrok kąpielowy (bo ręczniki to już tak od **) w cenie jest pranie i prasowanie odzieży i pokoje są ciut większe. Jest oczywiście telewizor, Wi-Fi, gniazdka sieci logicznej. Również jakieś małe buteleczki szamponów i mydełka (ale to tez już od **)

Nocowałam z różnymi wycieczkami również w hotelach **** (częściej jednak w ***) i jakiejś wielkiej różnicy i szału nie ma.
Co ciekawe najlepszy i najbardziej luksusowy hotel w jakim spałam był na Ukrainie.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2016-01-27, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6094
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-27, 23:33   

Basia Z. napisał/a:
buba napisał/a:
czy od czterech gwiazdek wzwyz to tylko cena rosnie?


Dają Ci do dyspozycji szlafrok kąpielowy (bo ręczniki to już tak od **) w cenie jest pranie i prasowanie odzieży i pokoje są ciut większe. Jest oczywiście telewizor, Wi-Fi, gniazdka sieci logicznej. Również jakieś małe buteleczki szamponów i mydełka (ale to tez już od **)

Nocowałam z różnymi wycieczkami również w hotelach **** (częściej jednak w ***) i jakiejś wielkiej różnicy i szału nie ma..


Mnie by zapewne mozna latwo przekonac do roznych aspektow burzujskiego zycia i moze nawet moglabym sie w to wkrecic posiadajac odpowiednie srodki bez ograniczen. Znajomi nocowali w hotelach ktore oferowaly rozne fajne rzeczy (chyba 2-3 atrakcje byly w pakiecie, reszta za doplata) np. loty helikopterem na osniezony trzytysiecznik i tam poczestunek na stolach z lodu, skoki ze spadochronem, rafting po jakis podziemnych wodospadach, jazde na sloniu przez dzungle itp. Mysle ze mozna by mnie namowic :)
A szlafrok, telewizor, kostka mydla i czysta sciana jakos zupelnie mnie nie kreci. To sa przeciez rzeczy ktore wiekszosc ludzi ( o ile chce) moze bez problemu miec na codzien. Takie sa chyba czasy ze te wyzej wymienione przedmioty to nie sa jakies dobra luksusowe i dostepne tylko dla jednostek z wyzszych sfer. Wiec czemu to taka atrakcja?

Cytat:
Co ciekawe najlepszy i najbardziej luksusowy hotel w jakim spałam był na Ukrainie.


Ja to chyba w Kamieniu pod Opolem. I tam mi sie nawet podobalo bo mial on taki aspekt sanatoryjny i byly tam kapiele blotne :) Tyle blota to nie bylo nawet na Woodstocku!

Basia Z. napisał/a:
w cenie jest pranie i prasowanie odzieży


no pieknie... zaplacisz a ktos ci zniszczy ulubione ciuchy bo rabnie do pralki i odwiruje :rol

ceper napisał/a:
Jak dobrze dadzą sobie forumowicze w palnik, to niczym nie będą ustępować gwiazdom z pierwszych stron brukowców :)
Na striptiz w kisielu nie powinno brakować chętnych, ekipa Pudla na mrozie tyłki wystawia "za nic" :)
Trudno tu o gladiatorów, zaś pływać delfinem w basenie każdy może, jeśli umie :)
Balony też będą - pełny odlot :)


To wszystko to mozemy miec za darmo na łace pod gwiazdami :D po kiego diabla nam hotel? juz myslalam ze cos ekstra zaproponujesz, nieznanego nam ubogim :P cos od czego nam oko zbieleje i zapamietamy do konca zycia :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-27, 23:43, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-27, 23:54   

buba napisał/a:
loty helikopterem na osniezony trzytysiecznik i tam poczestunek na stolach z lodu, skoki ze spadochronem, rafting po jakis podziemnych wodospadach, jazde na sloniu przez dzungle
to wszystko będzie
buba napisał/a:
oko zbieleje i zapamietamy do konca zycia
różne bywają zloty, ale najczęściej ludzie nic nie pamiętają, dopóki nie spojrzą w lustro (żeby tylko oko zbielało) :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6094
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-28, 00:10   

Cytat:
to wszystko będzie


do az takiego dobrego towaru masz dostep? :D
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-28, 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-28, 09:26   

ceper napisał/a:
Aby było sprawiedliwie, wyrównujemy wagę brutto i ruszamy w plener. I co Ty na to kapitanie?


Podaj wagę. Wsadzę do plecaka, ile trzeba, nie ma problemu. Ja ważę 74.

A co do atrakcji na zlocie, który i tak nigdy nie dojdzie do skutku - wymyśl jakieś miejsce i plan działania, ale nie mydl nam oczu gwiazdkami, bo nie wiem jak inni, mnie nie kręci fakt, że dostanę darmowe mydełko.

Nie jeżdzę w góry po to, żeby się kąpać.

Dawno, dawno temu, z pewną ekipą pojechaliśmy na Małą Fatrę. Niektórzy z tej grupy nawet tutaj czasem pisują. Nikt się nie kąpał trzy dni. To było wspaniałe uczucie patrzeć, jak wszelakie owady zdychają w locie, gdy nas mijały.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2016-01-28, 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-28, 09:48   

sokół napisał/a:
Wsadzę do plecaka, ile trzeba, nie ma problemu. Ja ważę 74
Bez jaj ważę tyle samo :) Obawiam się jednak, że szerpą nie jesteś, zaś nie widziałem łazika, który by taszczył beczkę piwa w górach i to jeszcze w śniegu :)
sokół napisał/a:
A co do atrakcji na zlocie, który i tak nigdy nie dojdzie do skutku - wymyśl jakieś miejsce i plan działania
Od początku to była zabawa, więc pozostawię Ci wybór miejsca i czasu - w weekend i od 12 lutego; (obecnie zasuwam po kilkanaście godzin i potrwa to z 10 dni).
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2016-01-28, 10:24   

ceper napisał/a:
Bez jaj ważę tyle samo


A co to, moja wina? Ja Ci wyhodowałem taki bęben? Nawarzyłeś się brzucha to go teraz noś a nie lamentuj o wyrównywaniu szans. :lol
Swoją drogą, widzisz go, jak sikasz, czy masz lustro w kiblu? ;) ;)

Zawsze mnie ciekawiło, jak to jest sikać na wyczucie. :ryb
Ostatnio zmieniony przez sokół 2016-01-28, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-28, 10:38   

Lustra mamy w sypialni, w tym duże na suficie :)
Prawdę mówiąc to głowa mi ciąży, inni to idą z podniesioną głową - nie wiem, w czym tkwi ów fenomen :)
Vlado nie miał wyczucia wiatru w Kampinosie i był cały mokry :)
Bo ja muszę mieć czucie, a nie jak inni: na sam widok i w powietrze :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6094
Skąd: Oława
Wysłany: 2016-01-28, 11:05   

ceper napisał/a:
sokół napisał/a:
Wsadzę do plecaka, ile trzeba, nie ma problemu. Ja ważę 74
Bez jaj ważę tyle samo :) Obawiam się jednak, że szerpą nie jesteś, zaś nie widziałem łazika, który by taszczył beczkę piwa w górach i to jeszcze w śniegu :)
.


To moze wezmiecie na ta wyrype ze soba toperza? bedziecie mu niesc duzo piwa-kazdy po 25 litrow :D to ile jest beczek- 50 litrow?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2016-01-28, 11:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8287
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2016-01-28, 11:10   

od kiedy toperz pije tyle piwa? :o-o Zawsze pamiętam, że pod względem wlewanego alkoholu to raczej się oszczędzał :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-01-28, 11:15   

buba napisał/a:
to ile jest beczek- 50 litrow?
To jest standardowa beczka + tara = 60kg.
Mniejsze to beczułka, antał, antałek...
buba napisał/a:
To moze wezmiecie na ta wyrype ze soba toperza?
A ile waży toperz, bo nietoperz nie robi zasadniczo różnicy :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga