Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Alpy. Szwajcaria, moje nowe miejsce na ziemi.

Autor Wiadomość
chilli

Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-11-12, 13:57   Alpy. Szwajcaria, moje nowe miejsce na ziemi.

witam serdecznie, oto moje relacja z wyprawy w Alpy. wschodnia Szwajcaria, widok ze szczytu Chaserrugg na którym rozpościera się wspaniała panorama, z 3 km szlakiem, człowiek czuje się jak to mawiają na dachu świata, mimo że wysokość nie jest aż tak imponująca, przedstawiam region Toggenburg ze szczytu Chaserrugg 2262m. najpotężniejszy z siedmiu szczytów Churfirsten, oraz widok na jez.Walensee w dole, piękny region... pozdrawiam serdecznie i dziękuje za przyjecie do grupy:).

Ostatnio zmieniony przez chilli 2014-11-14, 08:55, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-13, 18:35   

Niezłe zdjęcia. Alpy też niezłe, chciałoby się tam móc częściej jeździć.

chilli napisał/a:
dziękuje za przyjecie do grupy:)


Nie ma za co. Tutaj każdy sam się wprasza i sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... ;)
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2014-11-13, 19:29   

Zdjęcia niezłe, to prawda ;) Szkoda, że tak mało informacji do tych zdjęć, ale przynajmniej można nacieszyć oczy ;)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
chilli

Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-11-14, 08:48   

Dziękuje, miło że się podoba:) nie jestem najlepsza w pisaniu relacji, ale postaram się następnym razem uwzględnić więcej informacji na temat wyprawy. Mieszkam w Szwajcarii od 3 miesięcy i mam marzenie, by ją przeczesać wzdłuż i wszerz, skoro już tu jestem;) i oczywiście jeśli mi czas na to pozwoli:) W góry zabieram zawsze syna, którego próbuje zarazić pasją, nie zawsze mogę pieszo wdrapywać się na sam szczyt, zależy od trudności, długości trasy, oraz chęci mojego małoletniego, czasem jestem skazana na wyciąg, nad czym ubolewam, bo nie ma nic wspanialszego jak dojść na górę o własnych nogach. pozdrawiam
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-14, 15:34   

chilli napisał/a:
Mieszkam w Szwajcarii od 3 miesięcy i mam marzenie, by ją przeczesać wzdłuż i wszerz, skoro już tu jestem;)


A to fajna sprawa, myślałem, że to jakiś jednorazowy wyjazd był. W takim razie czekamy na więcej zdjęć. :-o
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14361
Wysłany: 2014-11-14, 17:22   

Vision napisał/a:
okrętem...


"Okręt mój płynie dalej ... "

http://www.youtube.com/watch?v=OVXdDxm8JL4
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga