Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

26/28.VI.15 Tatry Polskie Wysokie, jedno schronisko, jedna turnia, jedna polana widokowa, jeden robaczek.

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-06-29, 14:53   26/28.VI.15 Tatry Polskie Wysokie, jedno schronisko, jedna turnia, jedna polana widokowa, jeden robaczek.

Witajcie.

Zacznę od robaczka.

_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-29, 15:06   

Straszne.
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-06-29, 16:32   

Niech zgadnę... Roztoka, Rusinowa, Szyja.
Profil Facebook
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-06-29, 18:07   

Ekstra wycieczka, gratuluję fajnie spędzonego dnia.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-29, 23:26   

Piękny beton!
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-06-30, 09:41   

laynn napisał/a:
Straszne.


Wiem. Groza i zgroza.

sokół napisał/a:
Niech zgadnę... Roztoka, Rusinowa, Szyja.


Blisko.

Tępy dyszel napisał/a:
Ekstra wycieczka, gratuluję fajnie spędzonego dnia.


Pozwoliłem Ci coś napisać ? Nie !!! P.s. Tak przy okazji to mialem fajną rozmowę z pewnymi poważnymi, starszymi turystami. O niejakim vikingu. Piękne mieli o nim zdanie :)

Vision napisał/a:
Piękny beton!


Naturalny tatrzański.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Krzyś66
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 09:55   

A ten Liparus glabristris to lezie na górę , złazi czy siedzi na płaskim ? ;)
A ogólnie , to mocna relacja ;)
Ostatnio zmieniony przez 2015-06-30, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-06-30, 10:24   

Siedział. Poczuliśmy się prawie jak w starożytnym Egipcie ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 14:02   

Dobromił napisał/a:
O niejakim vikingu. Piękne mieli o nim zdanie

Nie musisz pisać ich godności ale ich zdanie może być ciekawe.

aha prawie już umarłem ze strachu...
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-06-30, 14:46   

laynn napisał/a:
aha prawie już umarłem ze strachu...


Bierz się do życia !!!!!

Plan wyjazdu schroniskowego - czerwcowego powstał w lutym. Entuzjazm był ... Zamówiliśmy w Roztoce pokój 4 - osobowy z góry zakładając, że pojedzie nas sześciu. Pojechaliśmy w dwóch :) Nic to - tamci może pojawią się na schroniskowe zakończenie Sezonu Górskiego i Schroniskowego 2015. Będzie zgroza.

Wyjeżdżamy z miasta naszego rodzinnego o 15.45. Kolega Łukasz i ja. Zakupy uczynione, nowe obuwie zapakowane, radość, entuzjazm, głupie bełkotanie o pięknie przyrody, itd. Jeszcze przed wyjazdem zadzwoniłem do Roztoki z informacją, że dostojnym krokiem wejdziemy w gościnne progi schroniska w okolicach godziny 20. Byliśmy o 20.25. Poinformowałem również o stratach osobowych. No i dostalismy do pokoju parę sympatycznych młodych osób. Z okolicy Warszawy. Ludzkie ludzie, mądrze mówiące i pijące, jak i my, z kulturą.

Do Palenicy docieramy o 18.10, a o 18.25 nogi nasze weszły na niebieski szlak prowadzący do niejakiej Zazadniej. Oczywiście tam nie szliśmy - celem była Rusinowa Polana. Znana z ciekawych widoków, owiec, baranów, serów, bab z serami, psów szczekających i turystów uduchowionych. My, jako turyści uduchowieni załapaliśmy się na rewelacyjne widoki. Z ławami i stołami na czele. Szkoda tylko, że tym razem nie było widać Stołów nad Kościeliską. Poza stołami były też dwa inne niż my ludzie i parę gór na horyzoncie. Np Hawrań, Murań, Placzliwa, jagnięcy, Kołowy, Lodowy, Szeroka Jaworzyńska, Wysoka, Młynarz, Żabi Niżni, Rysy w kilku częściach, Wołowy Grzbiet i Koszysta lub Waksmundzki ( mylą mi się ). I z kilkanaście innych też. Siadliśmy przy stole ( nie tym w Morskim ), wyciągneliśmy termos, wypiliśmy, pogadaliśmy i czas na nas. Kierunek - Wodoryje Mickiewicza. Przez niejaką Polanę pod Wołoszynem ( chyba :) ). Myk, myk, myk, zdjęcie, zdjęcie, zdjęcie i oto beton. Dodam, że od 18.25 do zejścia na beton spotkaliśmy w sumie 4 osoby. Szkoda, że tak mało ludzi chodzi po tych szlakach. Ale za to wiedzieliśmy , że wielu będzie w Roztoce. A po drodze był potwór z czułkami. Do celu docieramy o 20.25. Kolacja jak to kolacja. Każdy wie jak wygląda.

Dobranoc Państwu.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2015-06-30, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-06-30, 15:06   


























_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2015-06-30, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-06-30, 17:13   

Dobromił napisał/a:
Pozwoliłem Ci coś napisać ? Nie !!!

Bardzo przepraszam.
Postaram się następnym razem złożyć wniosek o możliwość skomentowania (oceny) relacji i/lub postu Twojego autorstwa.
Czy ewentualnie przyznane mi pozwolenie będzie obowiązywać czasowo (np. 30 dni) czy też dla każdej relacji/posta mam osobno wnioskować ?

Dobromił napisał/a:
Piękne mieli o nim zdanie

To cieszy.

Dobromił napisał/a:
Przez niejaką Polanę pod Wołoszynem ( chyba ).

Panie, to polana w zasadzie tylko z nazwy. Choć miejsce na swój sposób ciekawe bo można tam bez większego trudu odnaleźć pewną ścieżkę :P

Dobromił napisał/a:
Ale za to wiedzieliśmy , że wielu będzie w Roztoce.

Tłumy w górach Cię cieszą, czy irytują ?
Z mojej obserwacji internetu wynika, że im większe uduchowienie, tym większe....narzekania na fakt istnienia tłumu. No cóż, mistycy tak mają. Chcą mieć tylko dla siebie coś, do czego prawo ma każdy.....

P.S. Fajne ujęcie Szerokiej Jaworzyńskiej.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-06-30, 21:37   

Słit fotki.
Cytat:
głupie bełkotanie o pięknie przyrody

Jak możesz. O przyrodzie mówi się tylko w powadze i drżeniem na ustach :!

...tak słyszałem :)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14375
Wysłany: 2015-07-01, 10:03   

Tępy dyszel napisał/a:
Czy ewentualnie przyznane mi pozwolenie będzie obowiązywać czasowo (np. 30 dni) czy też dla każdej relacji/posta mam osobno wnioskować ?


Kurcze ... Jak przebrnę przez wszystkie akty prawne będące podstawą działalności Forum to wtedy odpowiem.

Tępy dyszel napisał/a:
Z mojej obserwacji internetu wynika, że im większe uduchowienie, tym większe....narzekania na fakt istnienia tłumu. No cóż, mistycy tak mają. Chcą mieć tylko dla siebie coś, do czego prawo ma każdy.....


Bp oni na to zasługują. Są czymś lepszym od tłuszczy. Są solą tych gór. Oni o nie dbają. Np jeden z mistycznych misiów, tzw panda, zbiera klopsy.

Piotrek napisał/a:
Jak możesz. O przyrodzie mówi się tylko w powadze i drżeniem na ustach :!


Dobra, przekonałeś mnie. Zostanę mistykiem.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-07-01, 10:09   

Dobromił napisał/a:
Jak przebrnę przez wszystkie akty prawne będące podstawą działalności Forum


Myślę, że wszystko jest zawarte w tzw. preambule. :rol
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime