Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

2015.02.22 Zgrzytowa 50-tka i bunkry

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-22, 20:52   2015.02.22 Zgrzytowa 50-tka i bunkry

Wczoraj sobie bimbam i myślę: Robert J wybrał się na zimową 50-tkę (może ma nową zdobycz pośród pucharów), więc ja nie będę gorszy ...
Rano wyciągnąłem już nadrdzewiały rower i dołączyłem do lokalnej grupy cyklistów, czyli Załogi Rowerowej Zgrzyt, której nie są straszne wichury i śnieżyce. Od 14 lat w każdą niedzielę ruszają na poznawanie terenu powiatu - to już 702 wyprawa :!
Gdy ekipa rozpalała ognisko, podjechałem parę km dalej, by sokół nie miał wątpliwości, że widziałem namiastkę bunkrów wiele razy ...

Galeria i kilka zdjęć na zachętę :)



_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-02-22, 21:31   

ognisko wygląda na zrobione w miejscu niedozwolonym (las, brak wyznaczonego miejsca) - nieładnie :P
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2015-02-22, 21:43   

ceper napisał/a:

Wczoraj sobie bimbam i myślę: Robert J wybrał się na zimową 50-tkę (może ma nową zdobycz pośród pucharów), więc ja nie będę gorszy ...

Eeee..., to impreza bez nagród. Wyszło mi prawie 60 km :P
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-23, 09:15   

Robert J napisał/a:

Eeee..., to impreza bez nagród. Wyszło mi prawie 60 km
W sklepie można kupić sobie puchar za 15 zeta, a za 25 to już dość okazały :)

Pudelek napisał/a:
ognisko wygląda na zrobione w miejscu niedozwolonym (las, brak wyznaczonego miejsca)
Wcześniej jeździłem z nimi przecież tylko po to, aby dokumentować haki na grupę. Kończę pisemko, którego fragment przesyłam:
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie
/wydział do walki z przestępczością zorganizowaną/
Uprzejmie donoszę, że ZR Zgrzyt po raz 702 dopuściła się zbiorowego złamania prawa rozpalając ognisko w niedozwolonym terenie - rozpala je na terenie całego powiatu najczęściej przy bunkrach i jeziorkach - liczne dowody przestępstw są na stronie internetowej Zgrzyt-u oraz w mojej galerii. Swym działaniem może doprowadzić do zapalenia położonych tuż pod ziemią pokładów węgla brunatnego i w konsekwencji wiele osób może stracić swe posady, zaś tysiące miejscowych górników nie dorobi się emerytury górniczej.
Dużo poważniejsze przestępstwo stanowią kilkunastodniowe wyjazdy na Ukrainę, Białoruś, Litwę i przede wszystkim do Federacji Rosyjskiej, podczas których dochodzi do współpracy z obcym wywiadem, który pozyskuje dokładne informacje i publikacje na temat regionu, w tym także umocnień (plany bunkrów).
Nigdy nie czułem się jednym z nich, podobnie jak na forum GBG, mój udział był ograniczony do zbierania dowodów i demaskowania "miejscowych", aby nie uniknęli kary za swe czyny.

cyklista-kapuś
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-02-23, 11:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-02-23, 11:24   

ceper napisał/a:
liczne dowody przestępstw są na stronie internetowej Zgrzyt-u oraz w mojej galerii.


można się śmiać, ale zdarzały się przypadki, nierzadkie zresztą, że policja dorwała kogoś, bo się czymś chwalił w sieci :D . Co wcale mnie nie martwiło, bo to najczęściej byli debile, którzy np. coś rozwalili albo zniszczyli.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-23, 16:08   

Zaraz, zaraz, ja nie widzę, dowodów, aby ktoś palił ognisko. Osoby na zdjęciach stoją przy ognisku, ale może już ono się tam paliło? Albo wzorem powojennego ustroju, sam autor donosu zapalał ognisko i podstępnie robił zdjęcia innym przy nim.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-02-23, 21:58   

laynn napisał/a:
Osoby na zdjęciach stoją przy ognisku, ale może już ono się tam paliło?

pan na zdjęciu dokłada do ogniska - myślę, że za dowód wystarczy ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-24, 08:09   

No tak. Ale to może być prowokacja Cepra :D
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-24, 14:35   

Dla mazeno - kolejne fotki, gdzie pojawią się bunkry bunkry
Są jeszcze 2 ładne kościoły drewniane w Kociszewie /fotki/ i Suchcicach
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-02-24, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mazeno

Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 287
Wysłany: 2015-02-24, 14:51   

.....
Ostatnio zmieniony przez mazeno 2015-05-11, 02:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-02-26, 17:40   





ceper - nietypowe to ognisko. Gdzie mleko, jogurty, soki owocowe, jagnięcina a przede wszystkim gdzie kiełbaski ?
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-26, 17:54   

Nabiału raczej nigdy nie było, zaś z resztą uporano się podczas nieobecności duchowego guru. Wiem, że nieładnie postąpili, ale bliźnim należy wybaczać :)
Zauważyłeś, że alkoholu też brak - to efekt wielu moich kazań i dokonałem nawrócenia dusz skazanych na potępienie, by szły dalej dobrą drogą :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group