Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

20-21.03.2015 Tatry. Pożegnanie zimy na Kozim Wierchu i powitanie wiosny na Zadnim Granacie.

Autor Wiadomość
michał65 

Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-23, 18:45   20-21.03.2015 Tatry. Pożegnanie zimy na Kozim Wierchu i powitanie wiosny na Zadnim Granacie.

Nie układała mi się ta zima tak jak sobie ją wymyśliłem. Albo byłem chory, albo musiałem pracować, a kiedy już wszystko sobie poukładałem pod wyjazd to pogoda akurat się psuła. Tym razem wszystkie elementy układanki udało mi się dopasować i pojechać w góry na dwa dni. No prawie wszystkie. Córka niestety jest lekko kontuzjowana przez co musiała odpuścić sobie wyjazd. Nie pozostało mi nic innego, jak spakować plecak i pojechać na solową wycieczkę.
I tak w piątek wybrałem się na Kozi Wierch. Ponieważ był to 20 marca, a więc ostatni dzień zimy, udało mi się niejako rzutem na taśmę zrobić w tym roku jeszcze jedno zimowe wejście.
Sobota to już wiosna. Tego dnia za cel obrałem Zadni Granat. Droga w dużej części pokryta była dość głębokim, kopnym śniegiem przez co wejście to kosztowało mnie sporo wysiłku. Byłem tego dnia prawdopodobnie pierwszym turystą na szczycie Zadniego Granatu i przez kilkanaście minut pobytu tam mogłem rozkoszować się posiadaniem go na wyłączność. Byłem tylko ja i góry.
No i paru turystów na Kozim Wierchu .
Były to kolejne dwa fantastyczne dni w Tatrach.
Zdjęcia jak zwykle pod linkami.
Kozi Wierch:
https://picasaweb.google....iWierch20032015
Zadni Granat:
https://picasaweb.google....iGranat21032015
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14374
Wysłany: 2015-03-24, 09:10   

Zacnie panie Michale :D

Można by przy Twych zdjęciach zanucić :

"W górach szerokich,
których okiem nie zmierzysz" :)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-24, 16:41   

Zdjęcia ,,tną" ,,brzytwą" po oczach - piękna pogoda Ci się trafiła.

Nie kusiło aby ,,urobić" coś więcej niż Zadni Granat drugiego dnia ?
 
 
michał65 

Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-03-24, 18:26   

Tępy dyszel napisał/a:
Nie kusiło aby ,,urobić" coś więcej niż Zadni Granat drugiego dnia ?

Kusiło, ale te dwie wycieczki dzień po dniu i tak solidnie odczułem w nogach. Muszę zdecydowanie popracować nad kondycją. Jeden weekend w miesiącu spędzony w górach to zdecydowanie za mało.
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-03-24, 18:49   Re: 20-21.03.2015 Tatry. Pożegnanie zimy na Kozim Wierchu i powitanie wiosny na Zadnim Granacie.

michał65 napisał/a:
Były to kolejne dwa fantastyczne dni w Tatrach.

A cała reszta nie ma żadnego znaczenia ;)
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-03-24, 21:12   

Zdjęcia faktycznie brzytwiaste :) , dobrze się ogląda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group