Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

12.07 - 19.07. Brzeskie diablątko bieszczadzkim aniołem

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-28, 15:49   

Pudelek napisał/a:
ceper napisał/a:
Warto było zajrzeć do skansenu w Sanoku

ale oni jechali w Bieszczady, a nie w Góry Słonne
Dla mnie Królewskie Wolne Miasto Sanok stanowi wrota Bieszczadów, czepiasz się szczegółów (może Mikołaj na saniach nie przyjeżdża zimą?). Jak trafi się na przewodnika-pasjonata, to prawie 2 godziny zlecą w mig.

Edit: knajpki Szwejka nie polecam, danie takie sobie i po kwadransie konieczność wizyty w WC
Ostatnio zmieniony przez ceper 2014-07-28, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-07-28, 16:29   

ceper napisał/a:
czepiasz się szczegółów

lepiej czepiać się szczegółów, niż być ignorantem. A Kraków traktujesz jako wrota Taterek? W końcu tyle osób tam jeździ w drodze na Krupówki

ceper napisał/a:
(może Mikołaj na saniach nie przyjeżdża zimą?

6 grudnia to jesień

ceper napisał/a:
knajpki Szwejka nie polecam

właściciel nie bardzo umie się zdecydować, czy to ma być knajpa szwejkowska (cokolwiek to znaczy) czy zwykła pizzeria dla gimbusów. W efekcie jest tam kiepsko. Kiedyś robiliśmy tam spotkania miłośników Austro-Węgier, ale już od kilku lat przenieśliśmy się w inne miejsce (choć zostały po nas akcenty, m.in. pocztówki propagandowe i portret Najjaśniejszego Pana - bez much).
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-07-28, 17:26   

A to jaką knajpę z dobrym jedzeniem byście polecali w Sanoku ?
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-07-28, 18:07   

kiedyś stołowaliśmy się w Karczmie na Rynku - było bardzo smacznie. Niestety, potem spoczęli na laurach, jakość się pogorszyła, a ceny bardzo wysokie. Obecnie bawimy się Pod Zegarem - wejście też od Rynku, z ładnym tarasem widokowym. Taniej i nawet smacznie.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-07-28, 20:13   

nes_ska napisał/a:

Piotrek napisał/a:
Widze też lekki progress- Nes_ska w koszulce nie czarnej ;)

Jedna mi się zaplątała ;) Zawodowo jestem bardziej urozmaicona :P Do pracy często chodzę w różu. Podobno czarny nie sprzyja kontaktom z dziećmi :P


O tak, czarny powoduje depresję i mroczne wizje :)
Róż nie jest zły, to całkiem fajny kolor (i nie mówię tego dlatego, że moja córa wszystko chce mieć w tym kolorze :D ), jak się gdzieś stracisz to łatwo Cię namierzą. W różu ciężko być niezauważalnym :)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14380
Wysłany: 2014-07-29, 07:55   

Pudelek napisał/a:
czy zwykła pizzeria


Pudelek napisał/a:
bez much


Sugerujesz, że srające muchy wylądowały w pizzie ?

P.s. Kiedy ruszacie na front ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 19:13   

nes_ska napisał/a:
ceper napisał/a:
przejechać się ciuchcią bieszczadzką


To jest jeden z planów, których nie udało się zrealizować, pomimo że były cały czas. 8 dni to zdecydowanie za krótko na Bieszczady ;-)

Kolejka miała być, na "gorszy"pogodowo dzień ;) ale w sumie, takowego nie było :) tak więc, trzeba coś zostawić na następny raz :) żeby mieć przynajmniej pretekst do powrotu, w te magiczne miejsca :D
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 19:18   

Iva napisał/a:
Zdjęcia przecudnej urody :)

Dzięki Ivka :) ale to Bieszczady są takie piękne, wystarczy je tylko utrwalić na matrycy :)
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-07-30, 19:26   

Widoki piękne chociaż jak dla mnie to za płaskie górki są , może kiedyś tam zawitam jak już całe Tatry schodzę ;)
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 19:41   

Tatrzański urwis napisał/a:
Widoki piękne chociaż jak dla mnie to za płaskie górki są , może kiedyś tam zawitam jak już całe Tatry schodzę ;)

Jak Ktoś kiedyś mawiał, "Nie tylko Tatrami człowiek żyje " :P czasami trzeba pojechać w mniejsze "Pagórki", aby ze zdwojoną siłą, wrócić w Tatry :D
 
 
Tatrzański urwis 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 1405
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-07-30, 19:49   

forse napisał/a:
Jak Ktoś kiedyś mawiał, "Nie tylko Tatrami człowiek żyje "
Ten ktoś musiał je chyba całe schodzić :)
forse napisał/a:
czasami trzeba pojechać w mniejsze "Pagórki", aby ze zdwojoną siłą, wrócić w Tatry :D
Ja jestem cały czas nich głodny i nienasycony :rol
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 20:06   

Tatrzański urwis napisał/a:
Ten ktoś musiał je chyba całe schodzić :)

Może i tak było, ..i tak siedząc przy piwku stwierdził, że jednak beskidzkie szlaki łatwiejsze i mniej wyczerpujące :P
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 20:19   

ceper napisał/a:
Urobiliście kawał Bieszczadów i ubawiliście się w najlepsze. I fotki miło się oglądało, chociaż trochę mało ich z romantycznych wąwozów przed Caryńską /widocznie byliście zajęci innymi sprawami /.

Dzięki Ceper :) fakt, mało fotek z podejścia na Caryńską ;) ale ciekawi mnie, co miałeś na myśli, pisząc "byliście zajęci innymi sprawami" ? :P
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2014-07-30, 20:38   

Wąwozy ładniejsze niż w Kaczawskich, więc szkoda czasu na focenie. Również w takich miejscach staram się nacieszyć chwilą, podziwiam piękno otaczającej przyrody i w przeciwieństwie do wielu forumowiczów nie robię wielu zdjęć. Te ulotne chwile można wspominać ...
Sam przyznasz, że to chyba jeden z najładnieszych odcinków w Bieszczadach :)
 
 
forse


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 210
Wysłany: 2014-07-30, 20:53   

ceper napisał/a:
Wąwozy ładniejsze niż w Kaczawskich, więc szkoda czasu na focenie. Również w takich miejscach staram się nacieszyć chwilą, podziwiam piękno otaczającej przyrody i w przeciwieństwie do wielu forumowiczów nie robię wielu zdjęć. Te ulotne chwile można wspominać ...
Sam przyznasz, że to chyba jeden z najładnieszych odcinków w Bieszczadach :)

Nie porównam do Kaczawskich, bo jeszcze tam nie dotarłem..ale wszystko przede mną :) a co do focenia w ciężkich warunkach tj. w wąwozach..to się z Tobą zgadzam...nieraz lepiej iść, podziwiać, niż fotkę "pstryknąć" byle jaką ;)
I powiem tak...odcinek Chatka Puchatka - Połonina Caryńska...zaliczę do jednych z fajniejszysz szlaków :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime