Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

10.08.2015 Czary-mary i przeklęta peleryna, czyli...

Autor Wiadomość
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2015-08-15, 08:41   

Wiolcia napisał/a:
Wiem, że upał, ale mnie Małej Czantorii byłoby szkoda.
Jak pod względem atrakcyjności oceniacie fragment szlaku z Goleszowa do byłego schroniska pod Tułem?
Atrakcyjny jest,zwłaszcza odcinek który biegnie obok jeziora Ton,skoczni narciarskiej i pięknym bukowym lesie.
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Vlado 


Wiek: 48
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 1641
Skąd: Wega XXI
Wysłany: 2015-08-15, 11:51   

sokół napisał/a:
chyba jedak zahaczyli, jest zdjęcie z tego stawku pokopalnianego,a potem szlak zasuwa stokami Jasieniowej i wyłazi w Dzięgielowie. Raz tam szedłem, ale tak na pewno było.

No blisko byli;)
Nie wiem dlaczego, ale jakoś bardzo polubiłem tę górkę.
Może to przez te moje koronne spaczenia;)

W każdym bądź razie Pudel wybrał chyba najciekawszy wariant wejścia na Czantorię, ale to jest oczywista oczywistość, bo to Pudel ;)
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-08-15, 20:48   

Cytat:
No blisko byli;)


Ja nie wiem, gdzie byliśmy :-o Ja tylko szłam za tyłkiem Pudla, który mi non stop uciekał do przodu ;P

Wiolcia napisał/a:
Jak pod względem atrakcyjności oceniacie fragment szlaku z Goleszowa do byłego schroniska pod Tułem?


Dla mnie w sumie specjalnie atrakcyjny nie był. Odcinek obok jeziora Ton faktycznie sympatyczny. Mniej więcej w tym miejscu krzyczałam, że nie idę dalej, zostaję tutaj i poczekam, aż Pudel sobie podrepcze i zejdzie na dół :-o Dodatkowo później na drodze asfaltowej non stop mijały nas ciężarówki, które jechały do kamieniołomu. Właściwie dopiero ten następny odcinek czyli od restauracji wzwyż był ciekawy ;)
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2015-08-15, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group