Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zimowo-szare Pogórze Orlickie: Peklo i Dobrošov

Autor Wiadomość
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-03-15, 15:55   

Jedni piszą o kolejce linowej do wycinki a inni o moczeniu ryja.
Proponuję więcej dystansu i przede wszystkim więcej tolerancji, bo tego brakuje.
Nie oczekujmy, że wszyscy będą mówić i mysleć tak, jak my sobie tego zyczymy.


Pozdrawiam
Profil Facebook
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2023-03-15, 17:11   

sokół napisał/a:
Proponuję więcej dystansu i przede wszystkim więcej tolerancji, bo tego brakuje.


O jakiej tolerancji piszesz ? Znowu uderzasz w tony walki o sprawiedliwość, powszechne szczęście i inne tego typu ? Bo raczej ja nie mam zamiaru tolerować takich tekstów, tak jak Ty tolerowałeś zbydlęcenie cepra.

sokół napisał/a:
Nie oczekujmy, że wszyscy będą mówić i mysleć tak, jak my sobie tego zyczymy.


Tzn ? Znowu zacznie się odwieczny internetowy płacz o "własnym zdaniu", "TWA" i innych wymyślonych bzdurach ?

Powoli robi się z Ciebie taki drugi ROBERT. Tamten pojawia się tylko wtedy gdy wyczuje możliwość uaktywnienia się "politycznego i obyczajowego", Ty zazwyczaj odzywasz się przy "przepychankach" słownych.

Przejdź się w góry, odetchnij, a potem napisz relację. Bo "królikowanie" Ci nie służy.

P.s. Bardzo proszę Adminów o przeniesienie części tekstów do innego wątku.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2023-03-15, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-03-15, 17:42   

Łukaszu ja napisałem ogólnie a nie do Ciebie wiec nie musisz mi po raz kolejny mówić, co powinienem, a co nie powinienem.

Pozwól, że sam będę decydować o swoim zdaniu i o tym, co będę robić. Już któryś raz mówisz mi, co jest dobre a co złe. W porządku. Ale pamiętaj, że to są Twoje odczucia. Ja mogę mieć inne odczucia, inny system wartości.
Ostatnio zmieniony przez sokół 2023-03-15, 17:44, w całości zmieniany 2 razy  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group