Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

VII zlot GBG - propozycja

Autor Wiadomość
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1094
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2023-10-05, 12:48   

Wstawiałem w innym temacie to zdjęcie.

Byłem już tam z 2 razy i auta stały zawsze tutaj. Droga jest asfaltowa a potem kawałek gruntowej utwardzonej. Wjazd od północy szlakiem czerwonym, stawiasz auto na polanie i 300m na nogach.

https://maps.app.goo.gl/DVKSkb7S4bQoaaVk7
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
Ostatnio zmieniony przez Coldman 2023-10-05, 13:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alicjaraczek 

Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 323
Wysłany: 2023-10-05, 13:28   

sprocket73 napisał/a:
Alicja, nie obawiaj się, Tobi jest gentelmenem :)

Pytanie techniczne, czy do chatki prowadzi jakaś utwardzona droga, czy tam się dojedzie autem, czy trzeba zostawić na dole?


Z rozmowy z Panią z chatki dowiedziałam się ,że auta można zostawić 3-4 minutki od bacówki. Do samej bacówki jest stromy zjazd i tam się nie da wjechać.
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5838
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-10-10, 22:28   

My w czwórkę (Iza, Renia, Adrian i Sebastian) chcemy w sobotę zaparkować samochód w Zwardoniu przy kościele Nawiedzenia NMP (jest też obok drugi parking przy torach kolejowych) i iść "na lekko" na Kykulę zasiąść na słynnej megaławeczce i popstrykać sobie superaśne foteczki. Odważni mogą pociągnąć szlak "na nielegalu" w stronę Grunia i Polany ;)
Wracamy potem do Zwardonia, idziemy na obiad do Restauracji Halka i przez Serafinov Grun idziemy do Skalanki.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszamy. Godzina spotkania na parkingu jest jeszcze nieustalona.
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2023-10-11, 05:44   

Plan ambitny jak widać :D

Pozostaje się tylko umówić na jakąś godzinę, plus minus oczywiście.

Albo ze Zwardonia wyjeżdżamy na przełęcz, niedzielę zapowiadają deszcz, to lepiej mieć auto bliżej ;)

Jeżeli jakoś to pomoże, to możemy się dogadać i przybrać kogoś po drodze ...
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2023-10-11, 05:50   

Dobromił napisał/a:
Kto jest na dzisiaj na liście ?


1. Seba -Renia
2.Sprocket -Gosia
3.Iza -Adrian
4.Dobromił +
5.Coldman
6.Opawski
7.Ala+
 
 
alicjaraczek 

Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 323
Wysłany: 2023-10-11, 09:16   

[quote="Adrian"]
Dobromił napisał/a:
Kto jest na dzisiaj na liście ?


1. Seba -Renia
2.Sprocket -Gosia
3.Iza -Adrian
4.Dobromił +
5.Coldman
6.Opawski
7.Ala+Przemek

Przemek robi trasę ze Szczyrku, około 35 km, jeśli ktoś chce do niego dołączyć to około 6 rano startuje. Ja dojadę na miejsce popołudniu prosto pod chatkę.
Pogoda na niedzielę się poprawia :D
Ostatnio zmieniony przez alicjaraczek 2023-10-11, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-10-11, 10:10   

Ja się przyznam... że brak mi koncepcji na trasę... Prawdopodobnie jednak planuję ruszyć z domu już w piątek rano, pierwszy nocleg sobie gdzieś ogarnę (może w Pietraszonce?), a w sobotę przyjdę do Was na zlot z dużym plecakiem.
Trochę psuje mi zamknięcie granic... a średnio chce narażać się na mandaty...
Niedziela to już chyba powrót, wszak są wybory, aczkolwiek w niedzielę mam strasznie lipnie z pociągami ze Zwardonia do swojego miasteczka :/
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
alicjaraczek 

Dołączyła: 04 Maj 2020
Posty: 323
Wysłany: 2023-10-11, 10:14   

opawski1 napisał/a:
Ja się przyznam... że brak mi koncepcji na trasę... Prawdopodobnie jednak planuję ruszyć z domu już w piątek rano, pierwszy nocleg sobie gdzieś ogarnę (może w Pietraszonce?), a w sobotę przyjdę do Was na zlot z dużym plecakiem.
Trochę psuje mi zamknięcie granic... a średnio chce narażać się na mandaty...
Niedziela to już chyba powrót, wszak są wybory, aczkolwiek w niedzielę mam strasznie lipnie z pociągami ze Zwardonia do swojego miasteczka :/


My będziemy wracać przez Bielsko, więc mogę Cię zgarnąć na powrocie, ale nie wiem jak czasowo, bo w niedziele chcemy się też gdzieś przejść.
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2023-10-11, 11:22   

alicjaraczek napisał/a:
opawski1 napisał/a:
Ja się przyznam... że brak mi koncepcji na trasę... Prawdopodobnie jednak planuję ruszyć z domu już w piątek rano, pierwszy nocleg sobie gdzieś ogarnę (może w Pietraszonce?), a w sobotę przyjdę do Was na zlot z dużym plecakiem.
Trochę psuje mi zamknięcie granic... a średnio chce narażać się na mandaty...
Niedziela to już chyba powrót, wszak są wybory, aczkolwiek w niedzielę mam strasznie lipnie z pociągami ze Zwardonia do swojego miasteczka :/


My będziemy wracać przez Bielsko, więc mogę Cię zgarnąć na powrocie, ale nie wiem jak czasowo, bo w niedziele chcemy się też gdzieś przejść.


Ja też w razie czego mogę przejechać przez Bielsko, a na niedzielę nie mamy nic w palmach, bo pogoda chyba nie pyknie, a byliśmy ostatnio w okolicy, więc bez ciśnienia ;)
 
 
Coldman 


Wiek: 26
Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1094
Skąd: Wysoczyzna Kaliska
Wysłany: 2023-10-11, 16:04   

Jak się tak dzielicie planami to ja w piątek po pracy jadę, docieram do Zwardonia po 20, wchodzę na Rachowiec i śpię w namiocie. Wstaję na wschód słońca, a potem coś porobie i planuje się na wypad na Kykule dołączyć.
Ja w niedziele max do 15 mogę, trzeba na wybory zdążyć :) Jadę przez bielsko, gliwice.
_________________
Świat gór! Aby go nazwać swoim, trzeba zainwestować znacznie więcej niż krótkotrwałą radość oczu. I może dlatego właśnie człowiek naprawdę kochający góry chce znosić trudy, wyrzeczenia i niebezpieczeństwa na ich skalnych szlakach
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2023-10-11, 18:21   

Coldman napisał/a:
Jak się tak dzielicie planami to ja w piątek po pracy jadę, docieram do Zwardonia po 20, wchodzę na Rachowiec i śpię w namiocie. Wstaję na wschód słońca, a potem coś porobie i planuje się na wypad na Kykule dołączyć.
Ja w niedziele max do 15 mogę, trzeba na wybory zdążyć :) Jadę przez bielsko, gliwice.


Planujemy się spotkać w Zwardoniu pod kościołem po 10.00
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-10-11, 20:38   

Załatwiłem sobie zaświadczenie o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania, więc jeden problem mam już z głowy bo mogę głosować gdziekolwiek i nie muszę zdążyć do domu ;) (czas na załatwienie jest do jutra). Więc w niedzielę będę miał więcej czasu :D
Teraz jeszcze tylko zaplanować trasę :P
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Profil Facebook
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2023-10-12, 19:34   

Więc tak, w końcu coś zaplanowałem ;)
Ruszam jutro, jak wstanę o 4:30 na pociąg :P Śląski, wszędzie byłem... i to nawet całkiem niedawno bo GSB, powoli robi się oklepany... szukam więc szlaków, którymi jeszcze nie szedłem :D
Jutro chcę pójść z Wisły przez Trzy Kopce, Malinowską Skałę, Baranią Górę do Chatki studenckiej Pietraszonka o tędy: https://pl.mapy.cz/s/faduruzovu Trzeba się trochę samotnie powłóczyć z plecakiem, bo dawno nie było i już tęsknię. ;)
Sobota już dzień zlotowy, będę tak improwizować, żeby z Pietraszonki spypknąć się z Wami na tej Kikuli albo w Zwardoniu. Zobaczymy jak wyjdzie... spontan, będę się kontaktować z Adrianem SMS/telefonicznie bo mamy do siebie numery. ;)
Niedziela, kartkę do głosowania mam, więc do domu mi się aż tak nie śpieszy, będę miał też późnowieczorny transport z Kędzierzyna do domu, więc mogę później wyjechać z Beskidów. Dzięki za propozycje podwózek, może skorzystam. Tu już się zdam na Wasze propozycje tras, zobaczymy co ustalimy.
_________________
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Ostatnio zmieniony przez opawski1 2023-10-12, 19:38, w całości zmieniany 4 razy  
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2023-10-12, 19:37   

Ja z Ukochaną i Tobim stawimy się w Zwardoniu pod kościołem o 10:00 :)
Wygląda na to, że będzie wyjście masowe.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9383
Wysłany: 2023-10-12, 20:23   

Może braknąć miejsca na tej dużej ławce :lol

Opawski, w kontakcie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group