Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 1053
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: maurycy » 2026-06-24, 08:31

Takie są zalety spacerów po najbliższej okolicy :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości