Pozdrowienia ze szlaków
Re: Pozdrowienia ze szlaków
Miłego biwaku! Smacznej kiełbasy, zimnego piwa! Szkoda, że pracuję... ale w sierpniu liczę na nieco więcej wolnego czasu więc można by się zgadać 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości
