Pozdrowienia ze szlaków

Propozycje, zaproszenia i organizacja wspólnych wycieczek i wyjazdów w góry i nie tylko.
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1472
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Pozdrowienia ze szlaków

Postautor: _laynn » 2026-06-24, 17:30

Miłego biwaku! Smacznej kiełbasy, zimnego piwa! Szkoda, że pracuję... ale w sierpniu liczę na nieco więcej wolnego czasu więc można by się zgadać :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości