_laynn pisze:Pora jest super, ino temperatury (teraz) nieco za wysokie na takie wypady.
To tak jak w styczniu - śnieg jest super, tylko temperatury nieco za niskie na takie wypady
_laynn pisze:Mgiełki extra!
Owszem, mimo kieprskiej na to pory te mgiełki siadły, ale to chyba też kwestia miejsca - Kotlina Nowotarska jest dobra na mgiełki.
