Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Takie są zalety spacerów po najbliższej okolicy 
- sprocket73
- Posty: 6803
- Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
- Kontakt:
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Zanim nastały straszne upały, wykorzystałem środę, aby Tobi odbył kolejną ostatnią wycieczkę.
Obrzeża Beskidu Żywieckiego, startujemy w Brzuśniku. Tereny łąkowe, lekko pofałdowane, nieoczywste.

Widoczek na cały Beskid Śląski.

Sianokosy. Wyobrażacie sobie ten zapach?

Cześć łąkowa była całkiem spora i rozległa. Najpierw coś zdobyliśmy, potem zeszliśmy na skraj Cięciny..

A potem znowu w górę - na Magurę. Spójrzcie tylko na ten widok. Nie czy tak wyobrażacie sobie tereny między Beskidem Żywieckim a Śląskim?

Trochę lasu dla ochłody.
\
Na pochyły pieniek dogorywający Tobi wejdzie... a jak się cieszył, że dał radę.

Hala Magura.

Zwykle chodziłem grzbietem, teraz przeciałem halę w połowie. Ładnie tu.



Znalazłem tajną bazę Cepra. chyba planuje inwazję na US w Żywiecu.

Na koniec znowu odcinek łąkowy.

Widok w kierunku Grojca i Beskidu Małego.

Skrzyczne.

Dzika róża.

Nowoczesny dom. Spory metraż i ładna bryła.

Taka to była wycieczka. Tobi przeżył. Zobaczymy czy przeżyje upały, które właśnie się zaczynają.
Obrzeża Beskidu Żywieckiego, startujemy w Brzuśniku. Tereny łąkowe, lekko pofałdowane, nieoczywste.
Widoczek na cały Beskid Śląski.
Sianokosy. Wyobrażacie sobie ten zapach?
Cześć łąkowa była całkiem spora i rozległa. Najpierw coś zdobyliśmy, potem zeszliśmy na skraj Cięciny..
A potem znowu w górę - na Magurę. Spójrzcie tylko na ten widok. Nie czy tak wyobrażacie sobie tereny między Beskidem Żywieckim a Śląskim?
Trochę lasu dla ochłody.
Na pochyły pieniek dogorywający Tobi wejdzie... a jak się cieszył, że dał radę.
Hala Magura.
Zwykle chodziłem grzbietem, teraz przeciałem halę w połowie. Ładnie tu.
Znalazłem tajną bazę Cepra. chyba planuje inwazję na US w Żywiecu.
Na koniec znowu odcinek łąkowy.
Widok w kierunku Grojca i Beskidu Małego.
Skrzyczne.
Dzika róża.
Nowoczesny dom. Spory metraż i ładna bryła.
Taka to była wycieczka. Tobi przeżył. Zobaczymy czy przeżyje upały, które właśnie się zaczynają.
SPROCKET
viewtopic.php?f=17&t=1876
viewtopic.php?f=17&t=1876
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Oby! Tobi sił życzę i coby Cię Pan nie wykończył w te upały 
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Czyżby na ostatnim zdjęciu było to słynne kiedyś na forum agro? Wypas
Życzę Wam godnej starości, trzymajcie się!
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Mamy jednego pajaca nawiedzającego Urząd. Niedawno dostał miły wyrok.
ceper - przybywaj.
ceper - przybywaj.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Jako jedyny (chyba) wolałbym aby ten user nie wracał na forum.
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Lubię te okolice, ładne krajobrazy i przyjemne, mało uczęszczane szlaki.
Tobi na pieńku jak dawny Tobi. Oby jeszcze dużo takich "ostatnich" wycieczek odbył.
Jak radzi sobie w te upały?
Tobi na pieńku jak dawny Tobi. Oby jeszcze dużo takich "ostatnich" wycieczek odbył.
Jak radzi sobie w te upały?
- sprocket73
- Posty: 6803
- Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
- Kontakt:
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Tobi ogólnie jest jakby przegrzany, więc w upały dyszy jeszcze bardziej, nawet w nocy.
Dzisiaj byliśmy nad wodą, to się trochę schłodził.
Dzisiaj byliśmy nad wodą, to się trochę schłodził.
SPROCKET
viewtopic.php?f=17&t=1876
viewtopic.php?f=17&t=1876
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
_laynn pisze:Jako jedyny (chyba) wolałbym aby ten user nie wracał na forum.
Chyba się mylisz. I wiesz co to ironia ?
Sprokecie37 - a ma wodę w domu ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości
