Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 1053
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: maurycy » 2026-06-24, 08:31

Takie są zalety spacerów po najbliższej okolicy :)
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 6803
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: sprocket73 » 2026-06-25, 16:38

Zanim nastały straszne upały, wykorzystałem środę, aby Tobi odbył kolejną ostatnią wycieczkę.
Obrzeża Beskidu Żywieckiego, startujemy w Brzuśniku. Tereny łąkowe, lekko pofałdowane, nieoczywste.

Obrazek

Widoczek na cały Beskid Śląski.

Obrazek

Sianokosy. Wyobrażacie sobie ten zapach?

Obrazek

Cześć łąkowa była całkiem spora i rozległa. Najpierw coś zdobyliśmy, potem zeszliśmy na skraj Cięciny..

Obrazek

A potem znowu w górę - na Magurę. Spójrzcie tylko na ten widok. Nie czy tak wyobrażacie sobie tereny między Beskidem Żywieckim a Śląskim?

Obrazek

Trochę lasu dla ochłody.

Obrazek\

Na pochyły pieniek dogorywający Tobi wejdzie... a jak się cieszył, że dał radę.

Obrazek

Hala Magura.

Obrazek

Zwykle chodziłem grzbietem, teraz przeciałem halę w połowie. Ładnie tu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Znalazłem tajną bazę Cepra. chyba planuje inwazję na US w Żywiecu.

Obrazek

Na koniec znowu odcinek łąkowy.

Obrazek

Widok w kierunku Grojca i Beskidu Małego.

Obrazek

Skrzyczne.

Obrazek

Dzika róża.

Obrazek

Nowoczesny dom. Spory metraż i ładna bryła.

Obrazek

Taka to była wycieczka. Tobi przeżył. Zobaczymy czy przeżyje upały, które właśnie się zaczynają.
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1488
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: _laynn » 2026-06-25, 20:17

Oby! Tobi sił życzę i coby Cię Pan nie wykończył w te upały ;)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 7247
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: Sebastian » 2026-06-25, 20:32

Czyżby na ostatnim zdjęciu było to słynne kiedyś na forum agro? Wypas :) Życzę Wam godnej starości, trzymajcie się!
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15285
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: Dobromił » 2026-06-27, 20:37

Mamy jednego pajaca nawiedzającego Urząd. Niedawno dostał miły wyrok.

ceper - przybywaj.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1488
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: _laynn » 2026-06-28, 09:28

Jako jedyny (chyba) wolałbym aby ten user nie wracał na forum.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3970
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: Wiolcia » 2026-06-28, 14:06

Lubię te okolice, ładne krajobrazy i przyjemne, mało uczęszczane szlaki.
Tobi na pieńku jak dawny Tobi. Oby jeszcze dużo takich "ostatnich" wycieczek odbył.
Jak radzi sobie w te upały?
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 6803
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: sprocket73 » 2026-06-28, 18:35

Tobi ogólnie jest jakby przegrzany, więc w upały dyszy jeszcze bardziej, nawet w nocy.
Dzisiaj byliśmy nad wodą, to się trochę schłodził.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15285
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Postautor: Dobromił » 2026-06-28, 19:38

_laynn pisze:Jako jedyny (chyba) wolałbym aby ten user nie wracał na forum.


Chyba się mylisz. I wiesz co to ironia ?

Sprokecie37 - a ma wodę w domu ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości