Kościelec

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1467
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-08, 09:14

Moja ulubiona postać.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15277
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Kościelec

Postautor: Dobromił » 2026-06-22, 20:03

Na jakich skałach na Kościelcu byliście ? Tylko tych ze zdjęć czy na innych też ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1467
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-22, 22:26

Tylko te ze zdjęć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości