Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Strona Góry Bez Granic na Facebooku

Autor Wiadomość
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-07-17, 12:45   Strona Góry Bez Granic na Facebooku

Nie wiem, czy wszyscy wiedzą bądź są zainteresowani, ale mamy oczywiście swój profil na Facebooku. Staramy się zrzeszyć jak najwięcej osób i uczestniczyć w tzw. social life z naszymi górskimi znajomymi i nieznajomymi, z partnerskimi stronami i zaprzyjaźnionymi oficjalnie ludźmi, blogerami, ekipami. Wymieniamy się doświadczeniami i reportażami, zdjęciami i poglądami. Nie jest to kopia forum, więc tematyka jest różna, dlatego zachęcam do podglądania aktualizacji, które będą tutaj publikowane i uczestnictwa w facebookowym gbg, podrzucania pomysłów, zdjęć, komentarzy. Mamy duże grono odbiorców w wielu krajach i choć nie wszyscy zaglądają tu na forum, na fb większość, a to czyni nas rozpoznawalnymi coraz bardziej. Przyłączcie się :)
Pierwsza aktualizacja:
https://www.facebook.com/...341344065914908
Ostatnio zmieniony przez vidraru 2019-07-17, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
creamcheese 

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 497
Wysłany: 2019-07-18, 07:21   

Oby nie był to początek zmierzchu forum. Ludzie idą na łatwiznę i zamiast pisać relacje wrzucą kilka fot na fb i tyle. A resztę załatwiać będą przez messengera.
I nie piszę tego bezpodstawnie bo są (były) takie fora.
Powodzenia
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-07-18, 07:37   

Życzę powodzenia. Nie mam zamiaru z tego korzystać.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9269
Wysłany: 2019-07-18, 08:02   

W sumie racja, w pierwszym momencie pomyślałem że to dobry pomysł, ale przedmówcy mają rację :-(
FB potrafi powoli zabijać forum, a już na pewno mesenger i tworzone na nim grupy ... A na forum pustki :pod6
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1600
Skąd: Białystok
Wysłany: 2019-07-18, 08:03   

Dobromił napisał/a:
Nie mam zamiaru z tego korzystać.


Ja podobnie :-o
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-07-18, 08:05   

Zgadzam się z przedmówcami w całej rozciągłości :!
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-07-18, 11:43   

Nie ja założyłam stronę na fb, ale powiem tylko tyle - "dziękuję" za wsparcie. Widzę, że nie ma sensu tego kontynuować. To forum upada i smutno na to patrzeć.
creamcheese napisał/a:
Ludzie idą na łatwiznę i zamiast pisać relacje wrzucą kilka fot na fb i tyle

A kiedy Ty napisałeś jakąś relację?
creamcheese napisał/a:
Oby nie był to początek zmierzchu forum.

Wręcz przeciwnie, rozpoznają nas ludzie i czytają. Nie każdy ma ochotę przystępować do forum. Zwłaszcza takiego dumnego samego z siebie.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-07-18, 11:47   

vidraru napisał/a:
Nie ja założyłam stronę na fb, ale powiem tylko tyle - "dziękuję" za wsparcie. Widzę, że nie ma sensu tego kontynuować. To forum upada i smutno na to patrzeć.


Nie bierz tego do siebie. Po prostu są użytkownicy tego Forum, którym samo forum wystarcza. I tyle. No chyba nie uważasz, że ja jakoś chciałem Cię obrazić, wyśmiać, obniżyć wartość Twego zaangażowania ? ;)
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-07-18, 11:55   

Dobromił napisał/a:
obniżyć wartość Twego zaangażowania

Po wszystkich powyższych komentarzach poczułam się chujowo ale wiem, że jest duże grono ludzi, którzy nie chcą być na forum i forma fb im wystarcza a do tego jesteśmy rozpoznawani i dzięki fb mamy w cholerę kontaktów i możliwości udostępniania materiałów jak filmy, zdjęcia, relacji, o których nawet kochani nie wiecie. Tak, że powiem tyle - będę kontynuować, zaglądajcie jeśli chcecie a jeśli nie - to bez zbędnych komentarzy. I tyle.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-07-18, 12:09   

Cytat:
a jeśli nie - to bez zbędnych komentarzy. I tyle.


Ok
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
kristoff73 


Wiek: 50
Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 606
Skąd: ST SD KGR TK SB
Wysłany: 2019-07-18, 12:12   

Jest jednak pewna grupa ludzi, którzy nie chcą być na fb i forma forum im wystarcza...
Vidraru, udanego weekendu w Beskidzie Niskim! :-)
_________________
Бродяга. Снусмумрик. Бомж.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-07-18, 12:23   

kristof73 napisał/a:
Jest jednak pewna grupa ludzi, którzy nie chcą być na fb i forma forum im wystarcza...

No właśnie, i na odwrót.
Dla wiadomości, mamy współpracę z Nadleśnictwem Baligród, zgodę na publikację wszelkich udostępnianych przez nich materiałów - filmów, zdjęć, dokumentacji oraz zaprzyjaźnił się z nami Szczytomaniak, czyli ktoś, komu ani forum niepotrzebne, ani facebook, za to stworzył fantastyczny kanał dokumentacyjny na YouTube i zaraz podrzucę link.
Swoją drogą fb jest potrzebne. Jeśli ktoś tylko chce się napierdalać w przepychanki polityczne i nie wiem jakie, bo nie czytam już tego gówna, którym się od miesięcy obrzucacie, to miejcie forum, jakie tworzycie. Ktoś chce wyjść poza i dotrzeć do ludzi inaczej. Pokazać więcej, znaleźć kontakty do innych, których fora nie interesują, ale istniejemy jako społeczność (na tym oplutym fb). I to przyciąga.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-07-18, 12:24   

kristof73 napisał/a:
Vidraru, udanego weekendu w Beskidzie Niskim!

Dziękuję, będzie dużo inspiracji.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-18, 12:28   

A ja tam się zgadzam z vidraru, jak najbardziej dobrze, że strona na FB jest i ona też tu przyciąga parę osób. Zresztą strona na FB powstała w tym samym czasie co forum, czyli zaraz na początku i od zawsze raz lepiej, raz gorzej to razem funkcjonowało. A to, że nie każdy z tego korzysta to inna sprawa, jak najbardziej kto nie chce nie musi, nic na siłę przecież, ale nie znaczy, że trzeba zamykać drogę innym. ;) Jedni są tylko tutaj, inni tu i tam, a jeszcze inni, tylko tam i wg mnie to jest bardzo dobre. :-o
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14275
Wysłany: 2019-07-18, 12:30   

Cytat:
Jedni są tylko tutaj, inni tu i tam, a jeszcze inni, tylko tam i wg mnie to jest bardzo dobre.


Bardzo filozoficzne podsumowanie tematu.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group