Znaleziono 6525 wyników
- 2026-06-03, 11:39
- Forum: Sudety
- Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 2121
Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
Ale nabudowali tam tych wież. To chyba takie "czeskie klimaty". Ostatnio mignął mi jakiś artykuł, że Czachy przepaliły spora część unijnych dotacji na podejrzanie drogie wieże widokowe w każdej dziurze ;) Lubię takie dokładne przeoranie jakiejś okolicy. Człowiek od razu staje się ekspertem...
- 2026-05-31, 22:32
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471641
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Udało się zaliczyć całkiem konkretny spacer w nieznanych nam terenach na obrzeżach Jaworzna. Dzielnice Cezarówka Górna i Dolna. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczO7HHd5XhthOXC2KyYt4p4i7WBLRuU1EpIm-bi1XEcmuP_1UtrkwSwSxS6tpcko4lK_MuID96acr-BR5UZWPgRTlvzB7TtYvmc4m077zwzTL4TjfnzDJf2vbcWx2dwHyyG...
- 2026-05-29, 19:55
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471641
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Tobi ma 12 lat.
- 2026-05-24, 20:57
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471641
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Całe życie miałem psich przyjaciół i pewnie Tobi nie będzie ostatnim... ale póki co, Tobi jeszcze żyje.
- 2026-05-24, 20:20
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471641
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Tydzień temu w weekend zauważyliśmy, że Tobiemu powiększyły się węzły chłonne. Z dnia na dzień podupadał na zdrowiu, gasł w oczach. 3 wizyty u weterynarza, komplet badań, potem jeszcze jakieś dodatkowe dla pewności i w piątek ostateczna diagnoza - białaczka. Rozpoczęło się leczenie, ale jak to powie...
- 2026-05-24, 00:29
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 5958
Re: Do Administratora .
Ceper wiecznie żywy 
- 2026-05-20, 00:41
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Góry Polski
- Odpowiedzi: 9274
- Odsłony: 2928414
Re: Quiz Góry Polski
Późno już, więc szybki strzał - Potrójna w Beskidzie Małym?
- 2026-05-17, 14:49
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Góry Polski
- Odpowiedzi: 9274
- Odsłony: 2928414
Re: Quiz Góry Polski
Tak, Kiczora Kamienicka 
- 2026-05-17, 12:51
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Góry Polski
- Odpowiedzi: 9274
- Odsłony: 2928414
Re: Quiz Góry Polski
Góra na pierwszym planie z masztem nadawczym to?

- 2026-05-17, 09:18
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Góry Polski
- Odpowiedzi: 9274
- Odsłony: 2928414
Re: Quiz Góry Polski
Malinów by pasował, z Trzech Kopców.
- 2026-05-15, 20:51
- Forum: Pozagórskie z Polski
- Temat: Krakowskie fotografie
- Odpowiedzi: 144
- Odsłony: 113216
Re: Krakowskie fotografie
Dzisiaj fajne chmurki były. Teraz wróciłem z wieczornego spacerku i aż żałowałem, że nie zabrałem aparatu.
- 2026-05-15, 20:49
- Forum: Fotografia górska i nie tylko
- Temat: Co ostatnio sfotografowaliśmy...
- Odpowiedzi: 6956
- Odsłony: 2608547
Re: Co ostatnio sfotografowaliśmy...
A mnie się podoba Jaworzno 
- 2026-05-13, 19:54
- Forum: Quizoland
- Temat: Quiz Góry Polski
- Odpowiedzi: 9274
- Odsłony: 2928414
Re: Quiz Góry Polski
Szczerze, patrzę i nie wiem. Jakoś nie mogę znaleźć punktu zaczepienia. Możliwe że na starość już mi się te wszystkie górki zlewają 
- 2026-05-12, 22:25
- Forum: Pozostałe
- Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 3652
Re: Pustki na Spiszu w majówkę
Grandeus to jedno z Twoich ulubionych miejsc. Ja bylem tylko 2x.
Bardzo ładnie jest na Spiszu, chciałbym się tam wybrać. Mam jeszcze pewne miejsca nieodwiedzone.
Bardzo ładnie jest na Spiszu, chciałbym się tam wybrać. Mam jeszcze pewne miejsca nieodwiedzone.
- 2026-05-12, 22:21
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4168
- Odsłony: 2471641
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Rzepak już był. Nie widziałeś? Przed tulipanami 
