Znaleziono 6533 wyniki

autor: sprocket73
2026-06-10, 07:54
Forum: Pozagórskie ze świata
Temat: Krótki pobyt w Italii
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9462

Re: Krótki pobyt w Italii

_laynn pisze:to są wyjazdy, podczas których jestem opiekunem zaproszonych przeze mnie gości

Kiedy zaprosisz forumowiczów?
autor: sprocket73
2026-06-09, 23:34
Forum: Pozagórskie ze świata
Temat: Krótki pobyt w Italii
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9462

Re: Krótki pobyt w Italii

Praca marzeń :)
autor: sprocket73
2026-06-09, 21:04
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Ukochana uważa, że nie powinno być pustych miejsc w tym stojaku, bo wtedy jest to oznaką patologii... i każdorazowo niezwłocznie uzupełnia braki.
Wino też ma kaucję? Nawet nie wiedziałem.
autor: sprocket73
2026-06-09, 19:56
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Bardzo praktyczny prezent - drewniany stojak na wino.
Własnie się na niego spojrzałem. Stoi w salonie w pełni załadowany butelkami.
autor: sprocket73
2026-06-09, 19:18
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Masz na myśli zdjęcie ze ślubu? Bo na innych się nie pojawiam.
A Tobi jest po prostu fotogeniczny.
autor: sprocket73
2026-06-09, 17:30
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

W sobotę piękna pogoda. Ukochana niestety uziemiona, ale ja i Tobi wyskoczyliśmy sobie, być można na ostatnią górską wycieczkę z chaszczowaniem. Beskid Mały, Międzybrodzie Bialskie, startujemy. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczMWcB5GUpMVfn4em8YH54ArdDXdvDlHI3mvG6Bf9vpRsRA52FwpBLylQ8086iz_N...
autor: sprocket73
2026-06-08, 16:49
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Ten Znajomy to wygląda jak Twój brat, z profilu. Wiele razy już to słyszałem ;) https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczNHftqxFWawi7s7SGdx8XqLoxWWb12FcPYtM3ZCOLpInpe8MEu1snq4o9GuIw2J-Mf_FrHFjz_dEzP4NL0rk-8BNv8AlfOHddkVk0GKlVsy6LuX8ioxGprvLCwtLnJtkJUxokOCYuCvJCfanjACNNnkMw=w768-h937-s-no A Tobi j...
autor: sprocket73
2026-06-08, 12:54
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

W długi weekend na 2 dni odwiedziliśmy naszych znajomych w ich domku letniskowym na Pogórzu Ciężkowickim. W zasadzie głównym zajęciem było jedzenie, picie oraz nocne polaków rozmowy. Pogoda była średnia, może to i lepiej, bo nie było presji, żeby robić konkretne wycieczki. Trochę pospacerowaliśmy po...
autor: sprocket73
2026-06-03, 11:39
Forum: Sudety
Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2640

Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026

Ale nabudowali tam tych wież. To chyba takie "czeskie klimaty". Ostatnio mignął mi jakiś artykuł, że Czachy przepaliły spora część unijnych dotacji na podejrzanie drogie wieże widokowe w każdej dziurze ;) Lubię takie dokładne przeoranie jakiejś okolicy. Człowiek od razu staje się ekspertem...
autor: sprocket73
2026-05-31, 22:32
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Udało się zaliczyć całkiem konkretny spacer w nieznanych nam terenach na obrzeżach Jaworzna. Dzielnice Cezarówka Górna i Dolna. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczO7HHd5XhthOXC2KyYt4p4i7WBLRuU1EpIm-bi1XEcmuP_1UtrkwSwSxS6tpcko4lK_MuID96acr-BR5UZWPgRTlvzB7TtYvmc4m077zwzTL4TjfnzDJf2vbcWx2dwHyyG...
autor: sprocket73
2026-05-29, 19:55
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Tobi ma 12 lat.
autor: sprocket73
2026-05-24, 20:57
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Całe życie miałem psich przyjaciół i pewnie Tobi nie będzie ostatnim... ale póki co, Tobi jeszcze żyje.
autor: sprocket73
2026-05-24, 20:20
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4184
Odsłony: 2493912

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Tydzień temu w weekend zauważyliśmy, że Tobiemu powiększyły się węzły chłonne. Z dnia na dzień podupadał na zdrowiu, gasł w oczach. 3 wizyty u weterynarza, komplet badań, potem jeszcze jakieś dodatkowe dla pewności i w piątek ostateczna diagnoza - białaczka. Rozpoczęło się leczenie, ale jak to powie...
autor: sprocket73
2026-05-24, 00:29
Forum: Na każdy temat
Temat: Do Administratora .
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 7658

Re: Do Administratora .

Ceper wiecznie żywy :)
autor: sprocket73
2026-05-20, 00:41
Forum: Quizoland
Temat: Quiz Góry Polski
Odpowiedzi: 9274
Odsłony: 2931997

Re: Quiz Góry Polski

Późno już, więc szybki strzał - Potrójna w Beskidzie Małym?