Generalnie zalesiona, dodatkowo obszar podszczytowy nie był ładny, takie mało urodziwe stokówki prowadziły na Stolicę, przynajmniej od strony, od której szłam.
Ładne za to były przysiółki w drodze powrotnej.
Znaleziono 3820 wyników
- 2026-06-10, 18:16
- Forum: Świat
- Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4320
- 2026-06-10, 16:59
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4187
- Odsłony: 2515442
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Ładne zielone miejscówki znalazłeś. I dobrze, że z Tobim.
Są jakieś rokowania?
Są jakieś rokowania?
- 2026-06-10, 16:42
- Forum: Świat
- Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4320
Re: Weekend w Rudawach Słowackich
Stolica jako szczyt jest mało ciekawa, więc szkoda się tak męczyć 
- 2026-06-10, 16:42
- Forum: Pozostałe
- Temat: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 2125
Re: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
Ostatnio, jak wracałam autostradą koło Beckova, to miałam wrażenie, że dźwigu już nie ma (końcówka maja). Więc może wreszcie koniec remontu? Bo z tym dźwigiem to mi się ten zamek kojarzył niezmiennie od pewnego czasu. Ładny ten Wasz dzień rozruchowy. Zieleń taka fajna, majowa. Maj powinien trwać z d...
- 2026-06-10, 16:18
- Forum: Pozagórskie ze świata
- Temat: Krótki pobyt w Italii
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 9989
Re: Krótki pobyt w Italii
Miasta swoją drogą, ale też bym tak chciała podegustować...
Re: Kościelec
21 km to nie jest leniwym krokiem 
Szałasu na Hali Radziechowskiej już nie ma?
Szałasu na Hali Radziechowskiej już nie ma?
Re: Kościelec
Fajna relacja. Taka fajnie skondensowana.
- 2026-05-29, 15:23
- Forum: Sudety
- Temat: Góry Wałbrzyskie okiem włodarza
- Odpowiedzi: 136
- Odsłony: 106940
Re: Góry Wałbrzyskie okiem włodarza
Przyjemny majowy spacer - takie mam wrażenie po obejrzeniu tej relacji.
- 2026-05-29, 15:21
- Forum: Sudety
- Temat: Minerały i nocka w Masywie Śnieżnika
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2655
Re: Minerały i nocka w Masywie Śnieżnika
Miejscówka na nocleg świetna, ale też denerwowałaby mnie ta ogólna dostępność. Szkoda trochę braku wschodu słońca z tego miejsca - widoki tam są bardzo ładne.
Ciekawie tak łączyć góry z innym hobby. Minerały dla mnie nie bardzo, ale kwiatki lub ptaki - to co innego. I już jest różnorodnie
Ciekawie tak łączyć góry z innym hobby. Minerały dla mnie nie bardzo, ale kwiatki lub ptaki - to co innego. I już jest różnorodnie
- 2026-05-29, 15:13
- Forum: Sudety
- Temat: Świerkowy las znów szumi - Jeseniki (2026)
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 3949
Re: Świerkowy las znów szumi - Jeseniki (2026)
Skałkowy wyjazd. Niby jakichś większych atrakcji nie ma, a jak sympatycznie! No i widzę, że Wiewiór miał towarzystwo!
- 2026-05-29, 14:53
- Forum: Sudety
- Temat: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 2986
Re: Drabina Wałbrzyska - Majówka 2026
Tata będzie Ci towarzyszył przez trzy dni? To już wiadomo, po kim masz geny 
- 2026-05-29, 13:46
- Forum: Beskidy
- Temat: Lubań i Czorsztyn
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1922
Re: Lubań i Czorsztyn
Druga część wycieczki chyba bardziej mi się podoba. Jakoś nie miałam okazji pokręcić się na spokojnie po tutejszych łąkach, a pięknie tam.
Choć mgiełki i widoki z Wdżaru z początku dnia też niczego sobie.
Adrian się obraził? Myślałam, że na góry
Choć mgiełki i widoki z Wdżaru z początku dnia też niczego sobie.
Adrian się obraził? Myślałam, że na góry
- 2026-05-29, 13:35
- Forum: Świat
- Temat: Weekend w Rudawach Słowackich
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 4320
Re: Weekend w Rudawach Słowackich
Bardzo solidne zwiedzanie Rożniawy. Z okolic polecam Słowacki Kras - ciekawe ukształtowanie terenu, kilka jaskiń do wyboru, a dla mnie - botaniczny raj.
- 2026-05-29, 13:26
- Forum: Pozostałe
- Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4122
Re: Pustki na Spiszu w majówkę
Jedne z fajniejszych okolic na odwiedziny wiosną 
- 2026-05-29, 13:25
- Forum: Pozostałe
- Temat: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 2125
Re: Żylina i Góry Inowieckie w kwietniowo-majówkę
Było jakieś dobre piwo na tym wyjeździe?
A maj to raczej "chłodno" mi się kojarzy. Też marzłam wielokrotnie w śpiworze w tym miesiącu.
A maj to raczej "chłodno" mi się kojarzy. Też marzłam wielokrotnie w śpiworze w tym miesiącu.
