Znaleziono 4517 wyników

autor: marekw
2026-06-24, 14:03
Forum: Ruszajmy na szlak
Temat: Pozdrowienia ze szlaków
Odpowiedzi: 1905
Odsłony: 849352

Re: Pozdrowienia ze szlaków

W końcu po dwóch miesiącach ruszam.Dziś nocleg i ognisko.Pozdrawiam z pociągu.
autor: marekw
2026-06-23, 06:43
Forum: Sudety
Temat: Pierwszy biwak, pierwszy nocleg na wieży widokowej, pierwszy zachód i wschód w 2026 - Sudety
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 451

Re: Pierwszy biwak, pierwszy nocleg na wieży widokowej, pierwszy zachód i wschód w 2026 - Sudety

Często tak jest,że zachodzi się przy sprzyjających warunkach na zachód,a tu nie wiadomo skąd nadchodzi chmura i po ptokach.Jak ja nie cierpię spać na wąskich ławkach.Mi jak nic nie zmieni planów to nocleg z środy na czwartek.Czekam na ciąg dalszy.
autor: marekw
2026-06-19, 07:11
Forum: Beskidy
Temat: Moja Beskidzka Majówka: Mszana -...
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 5636

Re: Moja Beskidzka Majówka: Mszana -...

Kawał przyjemnej trasy przejdziony.Ja jeszcze zdążyłem odwiedzić bacówkę na Brzance.Tuchów,rodzinne miasto mojej Mamy.Przy okazji popraw sobie nazwę miasta Tuchów(Tuszów).
autor: marekw
2026-05-24, 20:42
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4200
Odsłony: 2665892

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Przymierzasz się do nowego pieska?
autor: marekw
2026-04-22, 16:15
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 1045562

Re: Markowe wędrówki.

Rześki poranek zastaje mnie w Łapszach Niżnych. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczO-aBcjc1l2WTD02p7sTMt1A3ItkR6h_Prx78TQLWf-HIXprncCzgiy8uuJ_c2DTmHCBPhR40RlvKoW2FvVO_uwUwTPC38Pu-8a6Lq3Q7FjyTGoQXfIiq7tCOnheaAQ8s9caGU3ysuyz__HkrzT_klw=w1391-h927-s-no?authuser=0 https://lh3.googleusercontent.c...
autor: marekw
2026-04-22, 05:21
Forum: Pozagórskie z Polski
Temat: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3490

Re: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia

Bardzo przyjemna emerycka wycieczka :lol .Pozdrawiam z pociągu.
autor: marekw
2026-04-20, 07:02
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4200
Odsłony: 2665892

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Wiosna nieśmiało wkracza,cieszą oko kwitnące drzewa.Takie mam wrażenie,że polana na Ćwilinie coraz bardziej zarasta.
autor: marekw
2026-04-18, 06:35
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 1045562

Re: Markowe wędrówki.

Sebastian pisze:Wczesna pobudka i pogoda dla koneserów - złe zestawienie ;)

W moim przypadku częsty wybryk :) .
Sebastian pisze: Powodzenia gdzie tam będziesz.

Nie dziękuję,aby nie zapeszyć.Lekko plan się zmienił,może przed wyjazdem uda się wykręcić jeszcze jakiś szybki wyskok.
autor: marekw
2026-04-17, 11:20
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 10062

Re: Pożegnanie Darka

Podaj nr.konta.
autor: marekw
2026-04-17, 06:41
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 1045562

Re: Markowe wędrówki.

maurycy pisze:Przerwę od gór, czy udzielania się na forum?

Od tego i tego :lol .Ale będę zaglądał.
autor: marekw
2026-04-17, 06:40
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 1045562

Re: Markowe wędrówki.

Wiolcia pisze:Wiośnie jeszcze trochę brakuje...

Brakuje,brakuje.A jak tam jest pięknie na wiosnę.Ja to od lat nie pamiętam jak wiosna wygląda w górach,bo mnie wtedy wywiewa :D .
autor: marekw
2026-04-17, 06:34
Forum: Na każdy temat
Temat: Do Administratora .
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 12083

Re: Do Administratora .

maurycy pisze:Macie na myśli jakiegoś typa dającego jakieś pseudo wypociny po angielsku?

Tak.
autor: marekw
2026-04-16, 18:44
Forum: Beskidy
Temat: Markowe wędrówki.
Odpowiedzi: 2274
Odsłony: 1045562

Re: Markowe wędrówki.

W oczekiwani na transport. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczPzoAyVBOaCwIQOjbiBnYGxmw9tUGNPcBAfvdzQrmdAZtSAaxJwFdCelYqJaX1-qvCojx93ArZilNbZaHtkPYl6SgR92myXjAx7Nnh-ngbKv6rQcTgvX7Ba52rqvXr5RyhwVdfva1b39uOZ55AQhXP9=w1391-h927-s-no?authuser=0 Dziś krótka wycieczka na Spisz.Zaczynam w Kacwinie. ...
autor: marekw
2026-04-16, 17:31
Forum: Na każdy temat
Temat: Do Administratora .
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 12083

Re: Do Administratora .

sprocket73 pisze:Marek nie marudź, tylko odgaduj moją zagadkę, bo ma związek z Twoją ;)

Znam temat.Może Coldman skoro zaczął zawalczy i zgadnie. :D
autor: marekw
2026-04-16, 17:17
Forum: Na każdy temat
Temat: Do Administratora .
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 12083

Re: Do Administratora .

sprocket73 pisze:Marek nie marudź, tylko odgaduj moją zagadkę, bo ma związek z Twoją ;)

Ja już mogę marudzić.Lata zobowiązują.Za chwilę wrzucam relację,i znikam z forum aktywnie do czerwca.Daj podpowiedź do zagadki,jak nikt nie odgadnie to kolejny dział pada na tym dogorywającym łez padole.