Znaleziono 4517 wyników
- 2026-06-24, 14:03
- Forum: Ruszajmy na szlak
- Temat: Pozdrowienia ze szlaków
- Odpowiedzi: 1905
- Odsłony: 849352
Re: Pozdrowienia ze szlaków
W końcu po dwóch miesiącach ruszam.Dziś nocleg i ognisko.Pozdrawiam z pociągu.
- 2026-06-23, 06:43
- Forum: Sudety
- Temat: Pierwszy biwak, pierwszy nocleg na wieży widokowej, pierwszy zachód i wschód w 2026 - Sudety
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 451
Re: Pierwszy biwak, pierwszy nocleg na wieży widokowej, pierwszy zachód i wschód w 2026 - Sudety
Często tak jest,że zachodzi się przy sprzyjających warunkach na zachód,a tu nie wiadomo skąd nadchodzi chmura i po ptokach.Jak ja nie cierpię spać na wąskich ławkach.Mi jak nic nie zmieni planów to nocleg z środy na czwartek.Czekam na ciąg dalszy.
- 2026-06-19, 07:11
- Forum: Beskidy
- Temat: Moja Beskidzka Majówka: Mszana -...
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 5636
Re: Moja Beskidzka Majówka: Mszana -...
Kawał przyjemnej trasy przejdziony.Ja jeszcze zdążyłem odwiedzić bacówkę na Brzance.Tuchów,rodzinne miasto mojej Mamy.Przy okazji popraw sobie nazwę miasta Tuchów(Tuszów).
- 2026-05-24, 20:42
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4200
- Odsłony: 2665892
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Przymierzasz się do nowego pieska?
- 2026-04-22, 16:15
- Forum: Beskidy
- Temat: Markowe wędrówki.
- Odpowiedzi: 2274
- Odsłony: 1045562
Re: Markowe wędrówki.
Rześki poranek zastaje mnie w Łapszach Niżnych. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczO-aBcjc1l2WTD02p7sTMt1A3ItkR6h_Prx78TQLWf-HIXprncCzgiy8uuJ_c2DTmHCBPhR40RlvKoW2FvVO_uwUwTPC38Pu-8a6Lq3Q7FjyTGoQXfIiq7tCOnheaAQ8s9caGU3ysuyz__HkrzT_klw=w1391-h927-s-no?authuser=0 https://lh3.googleusercontent.c...
- 2026-04-22, 05:21
- Forum: Pozagórskie z Polski
- Temat: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3490
Re: Czubrowice - Szklary, Jura podczas przedwiośnia
Bardzo przyjemna emerycka wycieczka
.Pozdrawiam z pociągu.
- 2026-04-20, 07:02
- Forum: Beskidy
- Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
- Odpowiedzi: 4200
- Odsłony: 2665892
Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Wiosna nieśmiało wkracza,cieszą oko kwitnące drzewa.Takie mam wrażenie,że polana na Ćwilinie coraz bardziej zarasta.
- 2026-04-18, 06:35
- Forum: Beskidy
- Temat: Markowe wędrówki.
- Odpowiedzi: 2274
- Odsłony: 1045562
Re: Markowe wędrówki.
Sebastian pisze:Wczesna pobudka i pogoda dla koneserów - złe zestawienie![]()
W moim przypadku częsty wybryk
Sebastian pisze: Powodzenia gdzie tam będziesz.
Nie dziękuję,aby nie zapeszyć.Lekko plan się zmienił,może przed wyjazdem uda się wykręcić jeszcze jakiś szybki wyskok.
- 2026-04-17, 11:20
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Pożegnanie Darka
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 10062
Re: Pożegnanie Darka
Podaj nr.konta.
- 2026-04-17, 06:41
- Forum: Beskidy
- Temat: Markowe wędrówki.
- Odpowiedzi: 2274
- Odsłony: 1045562
Re: Markowe wędrówki.
maurycy pisze:Przerwę od gór, czy udzielania się na forum?
Od tego i tego
- 2026-04-17, 06:40
- Forum: Beskidy
- Temat: Markowe wędrówki.
- Odpowiedzi: 2274
- Odsłony: 1045562
Re: Markowe wędrówki.
Wiolcia pisze:Wiośnie jeszcze trochę brakuje...
Brakuje,brakuje.A jak tam jest pięknie na wiosnę.Ja to od lat nie pamiętam jak wiosna wygląda w górach,bo mnie wtedy wywiewa
- 2026-04-17, 06:34
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 12083
Re: Do Administratora .
maurycy pisze:Macie na myśli jakiegoś typa dającego jakieś pseudo wypociny po angielsku?
Tak.
- 2026-04-16, 18:44
- Forum: Beskidy
- Temat: Markowe wędrówki.
- Odpowiedzi: 2274
- Odsłony: 1045562
Re: Markowe wędrówki.
W oczekiwani na transport. https://lh3.googleusercontent.com/pw/AP1GczPzoAyVBOaCwIQOjbiBnYGxmw9tUGNPcBAfvdzQrmdAZtSAaxJwFdCelYqJaX1-qvCojx93ArZilNbZaHtkPYl6SgR92myXjAx7Nnh-ngbKv6rQcTgvX7Ba52rqvXr5RyhwVdfva1b39uOZ55AQhXP9=w1391-h927-s-no?authuser=0 Dziś krótka wycieczka na Spisz.Zaczynam w Kacwinie. ...
- 2026-04-16, 17:31
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 12083
Re: Do Administratora .
sprocket73 pisze:Marek nie marudź, tylko odgaduj moją zagadkę, bo ma związek z Twoją
Znam temat.Może Coldman skoro zaczął zawalczy i zgadnie.
- 2026-04-16, 17:17
- Forum: Na każdy temat
- Temat: Do Administratora .
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 12083
Re: Do Administratora .
sprocket73 pisze:Marek nie marudź, tylko odgaduj moją zagadkę, bo ma związek z Twoją
Ja już mogę marudzić.Lata zobowiązują.Za chwilę wrzucam relację,i znikam z forum aktywnie do czerwca.Daj podpowiedź do zagadki,jak nikt nie odgadnie to kolejny dział pada na tym dogorywającym łez padole.
