Znaleziono 13559 wyników

autor: Dobromił
2026-06-14, 17:19
Forum: Ruszajmy na szlak
Temat: Pozdrowienia ze szlaków
Odpowiedzi: 1892
Odsłony: 829121

Re: Pozdrowienia ze szlaków

Pozdrawiam.

DSCN8709.JPG
DSCN8709.JPG (2.97 MiB) Przejrzano 22 razy
autor: Dobromił
2026-06-10, 21:04
Forum: Ruszajmy na szlak
Temat: Pozdrowienia ze szlaków
Odpowiedzi: 1892
Odsłony: 829121

Re: Pozdrowienia ze szlaków

Pozdrawiam z zakończonej wycieczki. Sześciodniowej.

DSCN8281.JPG
DSCN8281.JPG (3.77 MiB) Przejrzano 1310 razy
autor: Dobromił
2026-06-03, 23:19
Forum: Quizoland
Temat: Quiz Schroniska
Odpowiedzi: 4993
Odsłony: 1771637

Re: Quiz Schroniska

Nie.
autor: Dobromił
2026-05-13, 15:33
Forum: Pozostałe
Temat: Pustki na Spiszu w majówkę
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4122

Re: Pustki na Spiszu w majówkę

A w południe ?
autor: Dobromił
2026-05-08, 22:06
Forum: Świat
Temat: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6408

Re: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach

I mają tam fajny kompleks bar - parking. Kupiłem tam po zejściu z okolicy mapę. Jako poważny turyst.

Bardzo ładnie Państwo się tam zaprezentowaliście.
autor: Dobromił
2026-05-08, 20:34
Forum: Świat
Temat: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 6408

Re: Wesołe przygody Tobiasza Bobczyńskiego na Maninach

A miałeś buty trawersowe ?
autor: Dobromił
2026-05-07, 20:49
Forum: Ruszajmy na szlak
Temat: Pozdrowienia ze szlaków
Odpowiedzi: 1892
Odsłony: 829121

Re: Pozdrowienia ze szlaków

Pozdrawiam z czterodniowej wycieczki po Karkonoszach. Noclegi w trzech schroniskach. Z 60 km tras. Na koniec krótkie zwiedzanie Jeleniej Góry. Z Żywca i do Żywca za pomocą PKP.

Szczególne pozdrowienia dla Włodarza i Opawskiego.
autor: Dobromił
2026-04-23, 12:27
Forum: Beskidy
Temat: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)
Odpowiedzi: 4187
Odsłony: 2515034

Re: Nie ważne gdzie... ważne z kim :)

Bardzo ładne. Poczułem chęć udać się w Kuźnie.
autor: Dobromił
2026-04-23, 12:23
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Tak. Dzwonił Kris. Od razu na cmentarzu w Andrychowie.
autor: Dobromił
2026-04-21, 18:21
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Hej. Już przekazałem pieniądze Krisowi.
autor: Dobromił
2026-04-21, 11:30
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za wpłaty. Przekażę je Krisowi 75. On jest na miejscu i nabędzie wieniec.
autor: Dobromił
2026-04-20, 14:51
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Wysłałem.
autor: Dobromił
2026-04-20, 09:37
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Wysłałem.
autor: Dobromił
2026-04-20, 07:44
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Dzień dobry. Czy jeszcze ktoś chce się dołożyć do symbolicznego pożegnania Kolegi ?
autor: Dobromił
2026-04-17, 13:55
Forum: Na każdy temat
Temat: Pożegnanie Darka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9065

Re: Pożegnanie Darka

Wysłałem na PW.